Gran Premi de trudna Catalunya...o-)o
Autor Wiadomość
Pita Offline
Użytkownik
***

Gdynia


Liczba postów: 230
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
#5
RE: Gran Premi de trudna Catalunya...o-)o
(2021-06-05, 08:45 PM)simon68 napisał(a):
(2021-06-05, 03:48 PM)Pita napisał(a): Yamaha w tym sezonie jest rewelacyjna i nie wiem skąd pomysł na narzekanie. Od początku sezonu daje radę poza jedną. Rossi jest gotowy na emeryturę i to widać od kilku lat szkoda ,że chłop szarga swoje nazwisko. Nowe pokolenie będzie go pamiętało właśnie tak. Jestem jego kibicem od początku i zostanę do końca. Jeszcze rok temu wkurzyłem się na wyniki  a teraz jest mi obojętne bo i tak go nie widać. Powinien oddać swój motocykl Morbiemu a sam jeździć na dwu latku bo szkoda fabrycznej Yamahy (najlepszy wynik sezonu to 10 miejsce i to jeszcze po wywrotkach innych zawodników).
Czyli podsumowując Fabio mega, Morbi daje radę, Viniales potrzebuje psychologa bo nie trzyma ciśnienia (zobaczymy jeszcze jak po zmianie ch/mechanika) a Rossi powinien być na wyścigowej emeryturze.

a czy czasem Rossi nie ma lepszych wyników niż mareczek ??? 
przygadywał coś VR46 a sam się wozi i zamiata tyły nie ważne czy kontuzja czy wiek, jedno i drugie osłabia Twój wynik.... a Vale jeszcze pokaże....
Masz racje z Mareczkiem ale on wróci do wygrywania a obawiam się ,że VALE już nie. Honda zrobiła motocykl pod jednego zawodnika który teraz sam nie daje rady na nim jeździć. Cal jeszcze dawał radę ale go pożegnali a Mareczek nie zbyt dobrze skomentował ostatni sezon Brytyjczyka.
Pozostało trzymać kciuki za naszych.


Go Big or Go Home
2021-06-06, 03:20 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: Gran Premi de trudna Catalunya...o-)o - Pita - 2021-06-06, 03:20 AM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->