Kupię sportowe sety RN19
Autor Wiadomość
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#1
Kupię sportowe sety RN19
Panowie/Panie jak w tytule szukam sportowych setów do RN19, może komuś zalegają Red_icon_wink
Nie chcę tylko tych chińskich co cięgło biegów przechodzi na zewnątrz ramy Red_icon_wink Z góry dziękuję za każda propozycję Red_icon_smile
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2021-06-02, 11:20 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#2
RE: Kupię sportowe sety RN19
(2021-06-02, 11:20 AM)żaba napisał(a): Panowie/Panie jak w tytule szukam sportowych setów do RN19, może komuś zalegają Red_icon_wink
Nie chcę tylko tych chińskich co cięgło biegów przechodzi na zewnątrz ramy Red_icon_wink Z góry dziękuję za każda propozycję Red_icon_smile

żabcia powiem tak, chinole w cale takie złe nie są, przez to że robione z gówno litu, jak sie wygnom łatwiej je naprostować ... coś o tym wiem  Red_icon_cheesygrin

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2021-06-02, 12:15 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Gr4 Offline
świr
****


>>John Deere<<

Liczba postów: 903
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 1
#3
RE: Kupię sportowe sety RN19
Miałem do r6 chinczyki zaczelem zakładać skręcam a sruba wchodzi jak w plastelinę i przypomniał mi się lot na rn09 na gumie set się złamał jak stałem , jak szybko założyłem to 2 razy szybciej zamieniłem na orginał ;d
2021-06-02, 09:28 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#4
RE: Kupię sportowe sety RN19
(2021-06-02, 09:28 PM)Gr4 napisał(a): Miałem do r6 chinczyki zaczelem zakładać skręcam a sruba wchodzi jak w plastelinę i przypomniał mi się lot na rn09 na gumie set się złamał jak stałem , jak szybko założyłem to 2 razy szybciej zamieniłem na orginał ;d

a bo za bardzo już pewnie budżetowe chinole kupiłeś... cza takie nie za tanie nie za drogie  Red_icon_cheesygrin

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2021-06-03, 10:02 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Adi92 Offline
Konkretny
****

Gorzyce
RN 12

Liczba postów: 594
Dołączył: Feb 2015
Reputacja: 4
#5
RE: Kupię sportowe sety RN19
Jak nowe to mogę coś zaproponować Red_icon_smile



LEGATO MOTOCYKLE Red_icon_wink
2021-06-03, 10:13 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#6
RE: Kupię sportowe sety RN19
(2021-06-03, 10:13 AM)Adi92 napisał(a): Jak nowe to mogę coś zaproponować Red_icon_smile

Będę wdzięczny Adi Red_icon_wink

Simon dobre chinole może nie są takie złe, mi chodzi o to, że nie chcę tych co przechodzą na zewnątrz ramy, jak możesz podeślij jakiś link Red_icon_wink
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2021-06-03, 11:01 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Gr4 Offline
świr
****


>>John Deere<<

Liczba postów: 903
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 1
#7
RE: Kupię sportowe sety RN19
Żabcia a womet tech ? Pewnie tez prowadzone bokiem cięgno
2021-06-03, 11:38 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#8
RE: Kupię sportowe sety RN19
Gr4 Womet tech już nie robi do RN19, mieli bodajże ostatni zestaw za 1200zł jak dobrze pamiętam Red_icon_wink
Adi a Gilles VCR38GT za ile mógłbyś załatwić?
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2021-06-03, 12:44 PM przez żaba.)
2021-06-03, 12:43 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#9
RE: Kupię sportowe sety RN19
Sety ogarnięte, dzięki Szymek Red_icon_wink Pytanie mam dla tych co montowali lub używali Chińskich setów. Kupiłem te w których dźwignia zmiany biegów jest położona jak w RN22,32 itd. Aby zamontować tą dźwignię trzeba wykręcić długą śrubę, która przechodzi przez całą ramę i trzyma silnik, następnie przełożyć ją z drugiej strony i skręcić tym adapterem od setów a nie nakrętką jak jest w oryginale.
Pytanie jest następujące, czy ten adapter wytrzyma i nie pęknie? Wszystko się dokręciło i czuć, że to trzyma, jednak mam małe zaufanie do tego Chińskiego aluminium więc dlatego pytam. Red_icon_wink
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2021-06-22, 08:29 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zygi Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 461
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
#10
RE: Kupię sportowe sety RN19
Jak nie pier... to się nie przekonasz  Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin
2021-06-22, 04:39 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#11
RE: Kupię sportowe sety RN19
(2021-06-22, 08:29 AM)żaba napisał(a): Sety ogarnięte, dzięki Szymek Red_icon_wink Pytanie mam dla tych co montowali lub używali Chińskich setów. Kupiłem te w których dźwignia zmiany biegów jest położona jak w RN22,32 itd. Aby zamontować tą dźwignię trzeba wykręcić długą śrubę, która przechodzi przez całą ramę i trzyma silnik, następnie przełożyć ją z drugiej strony i skręcić tym adapterem od setów a nie nakrętką jak jest w oryginale.
Pytanie jest następujące, czy ten adapter wytrzyma i nie pęknie? Wszystko się dokręciło i czuć, że to trzyma, jednak mam małe zaufanie do tego Chińskiego aluminium więc dlatego pytam. Red_icon_wink

nabierz więcej zaufania do mainfriendów  Red_icon_tongue2, nawet jak urwiesz to i tak silnika nie zgubisz bo tam ma co trzymać....
szkoda że nie wyrobiłeś wpaść do nas na poznań...

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2021-06-23, 10:33 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#12
RE: Kupię sportowe sety RN19
Prawda Zygi Red_icon_cheesygrin Wolał bym się jednak nie przekonywać bo w trasie zostanie jeden bieg Red_icon_wink

Simon wiem, że nie urwie ale jak wyżej, w trasie gdzieś jechać o jednym biegu to będzie ciężko. Na torze ewentualnie mogę wrócić do serii Red_icon_wink
Szkoda, co zrobisz dwóch ludzi mi odpadło i brak wolnego przez to...
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2021-06-23, 07:48 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Grzegorz86 Offline
Wariat
*****

Wrocław
RN12

Liczba postów: 1,218
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 2
#13
RE: Kupię sportowe sety RN19
Zapinasz dwójkę i jazda Red_icon_cheesygrin ze 180 pojedzie a i ruszać się da bez większego problemu. Jakoś się doturlasz do domu Red_icon_wink
2021-06-24, 08:18 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#14
RE: Kupię sportowe sety RN19
(2021-06-23, 07:48 PM)żaba napisał(a): Prawda Zygi Red_icon_cheesygrin Wolał bym się jednak nie przekonywać bo w trasie zostanie jeden bieg Red_icon_wink

Simon wiem, że nie urwie ale jak wyżej, w trasie gdzieś jechać o jednym biegu to będzie ciężko. Na torze ewentualnie mogę wrócić do serii  Red_icon_wink
Szkoda, co zrobisz dwóch ludzi mi odpadło i brak wolnego przez to...

a dla czego na jednym biegu, se trytkami lub powertape przypniesz dźwignie do buta i dzida..... 
problemy są po to żeby je rozwiązywać, a nie nimi zamartwiać  Red_icon_tongue2 Red_icon_tongue2 Red_icon_banana Red_icon_banana

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2021-06-24, 10:43 AM przez simon68.)
2021-06-24, 10:43 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#15
RE: Kupię sportowe sety RN19
Problem rozwiązany, dorobię sobie taki sam adapter tylko ze stali Red_icon_cheesygrin
Przy tym rozwiązaniu nic nie przypniesz, Simon Ty mi lepiej powiedz jak to jest z tym czujnikiem stopRed_icon_wink Widziałem, że są jakieś hydrauliczne czujniki?
Czyli wkręcam do pompy hamulca wraz z przewodem, podłączam kable i powinno działać? Możesz ogarnąć taki czujnik do mojej piękności? Red_icon_cheesygrin Bo w tych Chińskich jest bez czujnika stop Red_icon_wink

Grzegorz wiem, że zapne dwójkę i jazda, jednak wolę problemy rozwiązywać za nim się pojawią, dlatego pytałem czy ktoś miał z tym problem Red_icon_wink Wolę nie ryzykować dlatego dorobię stalowy Red_icon_wink
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2021-06-25, 08:57 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->