Grand Prix of Doha czyli druga cześć inauguracji sezonu 2021...o-)o
Autor Wiadomość
MReusz Offline
o-)o
***

Warszawa
RN12

Liczba postów: 360
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 4
#1
Grand Prix of Doha czyli druga cześć inauguracji sezonu 2021...o-)o
Cześć wszystkim...o-)o
Przychodzi czas, w którym do naszych domów zawitały wyścigi MotoGP, a dla wierzących razem z wyścigami przychodzi Wielkanoc. Dla mnie czas wyścigowy jest wyjątkowy, gdy jednak zbiega się choć nie często z czasem świątecznym, przychodzi mi do głowy pytanie. Co było pierwsze? Jajko czy kura? A jak już mówimy o jajku to jajko kojarzy mi się najbardziej z 9 tytułem mistrza świata zdobytym przez VR46...o-)o

Przywitałem się z Wami wszystkimi, ale dzisiaj zwrócę się do mojego wyścigowego, forumowego serdecznego kolegi Żaby bo zadał mi parę pytań, a ja ze względu na ostatni niedoczas, byłem zmuszony odłożyć swoją odpowiedźRed_icon_cheesygrin
Oczywiście, że nie mogłem się doczekać, od czasu prezentacji motocykli na sezon 2021, a w szczególności Yamahy zacząłem powoli przebierać nogami. Po ostatnim sezonie, w którym zasłużenie wygrało Suzuki wziąłem rozwód ze swoim bukmacherem i przestałem obstawiać wyniki wyścigów Red_icon_cheesygrin Moim czarnym koniem zawsze był i będzie Rossi oczywiście dopóki będzie jeździł. Martwi mnie to, że nie widzę jego następcy, w którego tak będę wierzył jak w Vale...o-)o
Na razie, choć to naiwne nie dopuszczam myśli, że zakończy karierę. Ma 42 lata, może jeszcze pojeździ do 46 hehe, kiedy sytuacja pandemiczna się uspokoi i będziemy mogli pożegnać go na torze. Król kibiców jakim niewątpliwie jest zasługuje na huczną imprezę na żywo na torze, żeby było komu dymić na żółto...o-)o

Dzisiaj QatarGP po raz drugi. Yamaha liderem. Vińi pokazał w końcu jaja, ale czy wyprztykał się przed Wielkanocą czy raczej pokazał je tydzień temu po to, aby w ten weekend wymalować na nich kolejne zwycięstwo...o-)o 

W poprzedni weekend było trochę zamieszania z rozkładem jazdy więc spieszę wyjaśnić, że zaczynamy w godzinach popołudniowych piątek od 12:50 pierwsze treningi, w sobotę trenujemy od 12:25, a w niedzielę rozgrzewamy się dopiero od 13:40, żeby ruszyć z wyścigami Moto3 o 16:00, Moto2 17:20, a karta główna dopiero po pierwszej gwiazdce o 19:00...o-)o

Jeśli chodzi o transmisję TV, Polsat postanowił nas rozpieścić na święta wrzucając w rozkładówkę tylko niedzielne wyścigi w PSN...o-)o

https://www.teleman.pl/program-tv/stacje...2021-04-04

Ipla nadaje tradycyjnie od piątku do niedzieli do odcięcia Internetu...o-)o

https://www.ipla.tv/live/GP-Dohy-Tor-Los...atna/26981
https://www.ipla.tv/live/GP-Dohy-Tor-Los...atna/26982
https://www.ipla.tv/live/GP-Dohy-Tor-Los...atna/26983

Pozdrawiam Was do odciny i wesołego jajcarskiego wyścigowego weekendu...o-)o
2021-04-02, 07:33 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#2
RE: Grand Prix of Doha czyli druga cześć inauguracji sezonu 2021...o-)o
Maćku miło z Twojej strony, dziękuję za odpowiedź  Red_icon_cheesygrin
Problemy problemy Ducati w FP1 oraz dziwny dym z Yamahy Franco, czyżby silnik? Dwa razy czarna flaga nie zapowiada się dobrze, notabene wykręcił na tym silniku najlepszy czas w tym momencie Red_icon_wink
Doctor 16, bez tempa, Viniales jak nie on, myślę, że jeśli utrzyma tą złość i obejdzie się bez wywrotek to on zdobędzie tytuł w tym roku, taki mi się wydaje przynajmniej Red_icon_wink
Do odciny Red_icon_cheesygrin
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2021-04-02, 02:48 PM przez żaba.)
2021-04-02, 02:47 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zygi Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 461
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
#3
RE: Grand Prix of Doha czyli druga cześć inauguracji sezonu 2021...o-)o
Pamiętam jak Viniales wygrał 3 wyścigi na początku sezonu i już był nazywany mistrzem ale wiadomo jak się skończyło.

Co było pierwsze? Jajko czy kura?

Jajko, ponieważ cofając się tysiące lat, dinozaury ( jakieś tam ptaki ) były jajorodne i tak się zmieniały te stworzenia aż do obecnej kury. Tak mówili w radiu.
2021-04-02, 09:37 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#4
RE: Grand Prix of Doha czyli druga cześć inauguracji sezonu 2021...o-)o
też to słyszałem w radiu na zetce

2021-04-02, 09:40 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zygi Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 461
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
#5
RE: Grand Prix of Doha czyli druga cześć inauguracji sezonu 2021...o-)o
Także tego, nie kłamię a Kafel potwierdził Red_icon_smile

P.S. Tez lubię fajne cycki Red_icon_cheesygrin
2021-04-03, 11:27 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Pita Offline
Użytkownik
***

Gdynia


Liczba postów: 228
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
#6
RE: Grand Prix of Doha czyli druga cześć inauguracji sezonu 2021...o-)o
Zakończenie kariery Rossiego szybciej niż nam się zdaje. Start z 21 pola to nawet nie jest to tragedia. Źle ustawili elektronikę bo próbowali Red_icon_neutral takie tłumaczenie może mieć rookie a nie 9 krotny mistrz świata. Z przykrością się na to patrzy.


Go Big or Go Home
2021-04-03, 10:17 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#7
RE: Grand Prix of Doha czyli druga cześć inauguracji sezonu 2021...o-)o
Vini widać jest w innym miejscu, ostatni wyścig był świetny w jego wykonaniu, jednak tak jak piszesz Zygi nie ma co chwalić dnia przed zachodem, zobaczymy co z tej mąki wyjdzie Red_icon_wink
Doctor fatalnie, mam nadzieję, że to tylko przejściowe problemy bo faktycznie przykro się ogląda Red_icon_sad
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2021-04-04, 02:11 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Pita Offline
Użytkownik
***

Gdynia


Liczba postów: 228
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
#8
RE: Grand Prix of Doha czyli druga cześć inauguracji sezonu 2021...o-)o
Yamaha znowu na pierwszym miejscu. Brawo!!!


Go Big or Go Home
2021-04-04, 06:57 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zygi Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 461
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
#9
RE: Grand Prix of Doha czyli druga cześć inauguracji sezonu 2021...o-)o
Kurcze szkoda Vinialesa, widać, że na 4 kółka do końca przodu to już nie miał, stąd wyjeżdżanie i nie trzymanie linii - szkoda bo miał chłop potencjał.

Miller - szkoda gadać, tak samo jak sędziowie. Taka samowola- nie fajnie się to oglądało...

Fabio pokazał cohones Red_icon_smile
2021-04-05, 08:55 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#10
RE: Grand Prix of Doha czyli druga cześć inauguracji sezonu 2021...o-)o
Mimo narzekania zawodników ja uważam, że to były dwa świetne weekendy wyścigowe Red_icon_smile
Wczorajszy wyścig klasy królewskiej też kapitalny, brawo Fabio, brawo Jorge Martín. Yamaha kolejne zwycięstwo na torze gdzie Ducati miało deklasować, robiło to co prawda na prostej, dlatego Suzuki bez pudła moim zdaniem Red_icon_wink
Vini i jego wyraz twarzy po wyścigu..., ja widzę duże zmiany mentalne, nie spuszcza głowy, nie chowa się do boksu z mioną rozżalonego chłopca. Mam nadzieję, że to nie chwilowe i powalczy w tym roku o coś więcej Red_icon_smile
Franco też bez szału, chyba pora zmienić specyfikacje M1, ponoć Cal zrobił świetną robotę i nowa rama jest świetna.
Doctor fatalnie i mam nadzieję, że tak słabo już nie będzie, w przeciwnym razie czuję koniec kariery po tym sezonie Red_icon_sad Młodość zaczyna się rozpychać łokciami w klasie królewskiej Red_icon_smile
Miller nie spodziewałem się, że tak mu sodówka odwali, brak kary za atak na Mira to mały skandal.
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2021-04-05, 10:47 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MicuYamaha Offline
Młody
**




Liczba postów: 43
Dołączył: Aug 2018
Reputacja: 0
#11
RE: Grand Prix of Doha czyli druga cześć inauguracji sezonu 2021...o-)o
Ma ktoś może link do powtórki po polsku?
2021-04-05, 12:13 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zygi Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 461
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
#12
RE: Grand Prix of Doha czyli druga cześć inauguracji sezonu 2021...o-)o
W środę na IPLI ma być po naszemu
2021-04-05, 03:49 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->