Torowanie 2021
Autor Wiadomość
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#61
RE: Torowanie 2021
Jako że o wyjazdach na tor, to może coś sklecę, bo czuję że będzie komu kibicować i nie tylko w tym sezonie a Puchar R1 no to kogo jak kogo ale tutejsze grono pewnie zaciekawi ...
Tak czy inaczej .. pomimo kilku problemów wbudowanych fabrycznie w RN65 ... muszę przyznać że motocykl zapierdala Red_icon_smile ..
Michał docierając go i nie kręcąc powyżej 10.000 obr ( drugiego dnia, pierwszego jechał do 8.000 obr. mając już 460 km zrobione po drodze ) zrobił na Slovaki 2.14.700 ....
Patrząc na to jak jedzie i jak pracuje motocykl ( elektronika i podwozie bo silnik jak to silnik - jest i oby jak najdłużej ) + zawieszenie Ohlinsa + odczucia Michała i łatwość z jaką robi te czasy >>> to owszem, z dużą OSTROŻNOŚCIĄ ale celujemy w okolice 2.10 na następnym wyjeździe Red_icon_wink .. a na Panooni poniżej 2.00 lub niskie 2 .....
Uczę się BARDZO dużo Red_icon_smile ... ogólnie wszyscy się uczymy budując przy okazji zaufanie do siebie nawzajem. Z kierowcą współpracuje drugi sezon więc nawet ustawiając kierownice, dźwignie czy sety zrobiłem to w garażu na pamięć i nie było nawet jednej poprawki Red_icon_smile .. o tyle motocykl nieco odstaje rzucając ciągle błędami ALE >>> nie jest to złośliwe, bardziej na zasadzie : "sorry ale tak mnie zbudowali i muszę być upierdliwy Red_icon_wink .. zrób to i to a się dogadamy ... "
Tak więc w tą sobotę dopieszczam szczegóły techniczne jak drutowania korków, pozbycie się reszty CHECK-ów, zaworki kątowe w kołach i tego typu duprele ... i czekam na pierwsza wizytę na Panooni a potem Pozen, Slovakia i pierwsza RUNDA Pucharu w Poznaniu Red_icon_wink ..
2021-06-15, 12:52 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,642
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#62
RE: Torowanie 2021
a tera na posen nie lecita ?? 21,22 czerwiec ?

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2021-06-15, 01:30 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#63
RE: Torowanie 2021
Nie ... mieliśmy teraz jechać na Panoonie z Niemcami .. ale się pozmieniało i już za późno na roszady w robocie z wolnym ... Do tego wyjazdów mam sporo i kurcze nie mogę roboty zostawiać samopas ciągle Red_icon_sad ..
2021-06-15, 06:46 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
PrzemekR Offline
Użytkownik
***

Września / Poznań
GSX-R 1000R L7

Liczba postów: 216
Dołączył: May 2013
Reputacja: 1
#64
RE: Torowanie 2021
No to pierwsza przygoda z torowaniem zaliczona - Tor Poznań Red_icon_cheesygrin mega frajda i się zajarałem na maxa Red_icon_mad Jakby ktoś miał czasem do odsprzedania Poznań jeszcze w tym sezonie to dawać znać Red_icon_cool
..:: To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące ::..
2021-06-29, 07:49 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,642
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#65
RE: Torowanie 2021
(2021-06-29, 07:49 AM)PrzemekR napisał(a): No to pierwsza przygoda z torowaniem zaliczona - Tor Poznań Red_icon_cheesygrin mega frajda i się zajarałem na maxa Red_icon_mad Jakby ktoś miał czasem do odsprzedania Poznań jeszcze w tym sezonie to dawać zna
na faceboobu ktoś sprzedawał brno, a my tam jedziemy z grzesiem i doctorem.....
19 20 lipiec z cr moto

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2021-06-29, 10:09 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
PrzemekR Offline
Użytkownik
***

Września / Poznań
GSX-R 1000R L7

Liczba postów: 216
Dołączył: May 2013
Reputacja: 1
#66
RE: Torowanie 2021
(2021-06-29, 10:09 AM)simon68 napisał(a):
(2021-06-29, 07:49 AM)PrzemekR napisał(a): No to pierwsza przygoda z torowaniem zaliczona - Tor Poznań Red_icon_cheesygrin mega frajda i się zajarałem na maxa Red_icon_mad Jakby ktoś miał czasem do odsprzedania Poznań jeszcze w tym sezonie to dawać zna
na faceboobu ktoś sprzedawał brno, a my tam jedziemy z grzesiem i doctorem.....
19 20 lipiec z cr moto

Ja tam troglodyta jestem i nie mam konta na FB Red_icon_wink mógłbyś zapodać jakimś linkiem czy coś ? Dzięki Red_icon_smile
..:: To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące ::..
2021-06-30, 03:36 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,642
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#67
RE: Torowanie 2021
(2021-06-30, 03:36 PM)PrzemekR napisał(a):
(2021-06-29, 10:09 AM)simon68 napisał(a):
(2021-06-29, 07:49 AM)PrzemekR napisał(a): No to pierwsza przygoda z torowaniem zaliczona - Tor Poznań Red_icon_cheesygrin mega frajda i się zajarałem na maxa Red_icon_mad Jakby ktoś miał czasem do odsprzedania Poznań jeszcze w tym sezonie to dawać zna
na faceboobu ktoś sprzedawał brno, a my tam jedziemy z grzesiem i doctorem.....
19 20 lipiec z cr moto

Ja tam troglodyta jestem i nie mam konta na FB Red_icon_wink mógłbyś zapodać jakimś linkiem czy coś ? Dzięki Red_icon_smile
niestety to tak się nie da, cza mieć FB i cza być na grupie

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2021-06-30, 03:43 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
PrzemekR Offline
Użytkownik
***

Września / Poznań
GSX-R 1000R L7

Liczba postów: 216
Dołączył: May 2013
Reputacja: 1
#68
RE: Torowanie 2021
Panowie ktoś 19-20.07 leci na Poznań z motoskills ?
..:: To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące ::..
2021-07-02, 04:14 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,642
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#69
RE: Torowanie 2021
Leci ktoś teraz na Brno z CR 19-20 lipiec ??

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2021-07-14, 02:19 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#70
RE: Torowanie 2021
Mały UPDATE ...
To co przeżyłem będąc od 23 do 25 lipca w Poznaniu na SD + Wójcik R1 CUP przy WMMP ... to można by książkę napisać ..
W dużym skrócie >> będąc w boksie Wójcik Racing Team i pracując z takimi ludźmi jak Sławek Kubzdyl, Piotrek Kałużka, Radek Brandebura, Marek Szkopek. Marceli Bezulski i jego tata Andrzej, Artur Wielebski, Ostry +  wielu, wileu ludzi ścigających się w pucharach pokroju Sobek, Tomir + mega uczestnicy R1 CUP jak choćby Tobiasz, Kubuś, .. a w końcu poznać i pogadać jak równy z równym z Grzegorzem Wójcikiem .. to powiem wam, takie moje, wcale nie małe, spełnienie MARZEŃ !! Red_icon_smile .. Popracować chwilę przy maszynach z MŚ Endurance, poznać to wszystko .. KOSMOS !!!
Tego nie da się opisać i przekazać więc nie będę nawet próbował ..
Michał Lalewicz dał piękny popis jazdy .. 1.37.0xx i 3 miejsce w pierwszym wyścigu, piękny start i piękna bitwa z Michałem Małkiem na rzecz którego stracił drugie miejsce .. po prostu masa emocji. Pierwszy uczestnik pucharu to bardzo szybki gość ścigający się już 20 lat ( zawodowo dość dawno, więc uczestnicy zadecydowali głosowaniem że akceptują go w pucharze amatorów ) był POZA zasięgiem kręcąc niskie 1.36 jak pierwszego tak i drugiego dnia ..
W całej transmisji i materiale do Canal+ nie padło chyba więcej razy czyjeś inne nazwisko niż Lalewicz Red_icon_wink .. apetyt był ogromny na kolejny "garnek" ale niestety bardzo brudne "gierki poznańskie" prowadzone przez ludzi z siwymi włosami na skroniach, którzy zajmowali dalsze pozycje i bardzo ich to bolało, mocno odbiły się na psychice młodziutkiego Michała i co prawda mega efektownie ( ten film dużo ludzi zapamięta ) ale na pierwszym kółku spadł z konia i smutno zakończyliśmy dzień drugi Red_icon_sad ...
DOŚWIADCZENIE i zimna głowa to problem młodych zawodników, mega utalentowanych ale których łatwo wytrącić z rytmu, łatwo "podpalić" i zmusić do błędu .. BEZLITOŚNIE, chamsko i okrutnie wykorzystują to ci którzy jeżdżą np. 10 lat,  wykorzystują nawet w takim amatorskim pucharze jak R1 CUP .. Niby doświadczeni, niby wiedzą że mogą spowodować tym poważne skutki zdrowotne, zniszczyć komuś życie itp.. ale chęć zabłyśnięcia w końcu po tylu latach w czymkolwiek jest większa od ich rozumu .. smutne ale prawdziwe ...
Tak czy inaczej, wrócimy silniejsi Red_icon_smile !!! Moto oberwało deko, ale jest już u mnie w garażu, od jutra rozbieram i robimy na nówkę !! Michałowi na szczęście NIC ( pewnie to zasługa naszego Teamowego Księdza który ma chody u Szefa na górze Red_icon_wink ) .. lekcję zapamiętał, przetrawił i drugi raz obrzucanie gównem nie zrobi na nim już takiego wrażenia Red_icon_smile !
Zdjęć mam masę, ale ciężko się tu wrzuca .. sporo jest na moim FB ... Jak dojdę już do siebie po tym wyjeździe to wrzucę kilka tak dla potomności.
Jak zwykle duszą towarzystwa był Przemuś Saleta któremu mogłem też pomóc kilka razy z moto, bo stał obok nas w boksie Wójcika... Może i przyjechał ostatni ale MEGA SZACUN mu się należy bo pomimo niedawnej operacji kręgosłupa, postanowił pojechać bo obiecał że będzie... Loriz za współpracę dostał na wyścig od Grzesia Wójcika maszynę z MŚ w Malezji i polatał sobie w R1 CUP Red_icon_wink .. a że Loriz z mojej wioski, to miałem okazję maczać łapki przy tym sprzęcie pomagając mu ogarnąć udział w pucharze 400 ccm no i R1 CUP ...
Na prawdę wspaniali ludzie, wspaniałe 3 dni ... czekam na więcej ...

Deko tu błędów ( przejęzyczeń ) bo ich jeszcze nie znają konkretnie ... ale można załapać kto jest kto Red_icon_wink

https://www.youtube.com/watch?v=MQJDjkKPgEc
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2021-07-26, 09:46 PM przez A.S..)
2021-07-26, 09:16 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Grzegorz86 Offline
Wariat
*****

Wrocław
RN12

Liczba postów: 1,216
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 2
#71
RE: Torowanie 2021
A.S. zazdroszczę takiej przygody, super sprawa zobaczyć a co dopiero uczestniczyć w takim przedsięwzięciu. Dla mnie niestety sezon raczej zakończony, może uda się pojechać pod koniec września na Poznań.


Załączone pliki Obrazki
   
2021-07-28, 07:30 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,642
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#72
RE: Torowanie 2021
ktoś będzie teraz panonia slovakia z CR moto??

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2021-07-28, 07:56 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#73
RE: Torowanie 2021
Grzesiu, pod koniec września będziemy tam znowu z Pucharem i WMMP ... jeśli to jest Spedday przed rundą to WAL śmiało .. i jak możesz to ZOSTAŃ z nami na weekend, procedura startu jest pełna, "parasolkę" zawsze się zorganizuje ale wykwalifikowanej kadry jak na lekarstwo kiedy np. musiałem zadbać i o Michała i o Loriza .. agregat, koce, podnośniki ... Dziewczyny są CHĘTNE Red_icon_tongue i pomagają ile WLEZIE ale jednak każda pomoc kogoś kto kilka lat ogrania stojaki i koce albo bez szpilek na nogach uciągnie wózek z agregatem Red_icon_smile >>> na prawdę jest mile widziana Red_icon_smile !!!
2021-07-28, 08:32 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Grzegorz86 Offline
Wariat
*****

Wrocław
RN12

Liczba postów: 1,216
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 2
#74
RE: Torowanie 2021
Wyjazd mam tydzień przed rundą i jak pisałem nie wiem czy będę już w stanie się ścigać ale, że do Poznania nie mam daleko to chętnie bym wpadł pomóc na rundę Red_icon_cheesygrin
2021-07-28, 09:05 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
szymek Offline
Szymek
*****

CTR
Banan

Liczba postów: 1,733
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 9
#75
RE: Torowanie 2021
A co tam się wydarzyło?
2021-07-28, 04:07 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,642
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#76
RE: Torowanie 2021
(2021-07-28, 04:07 PM)szymek napisał(a): A co tam się wydarzyło?

a Grześ dał  Icon_ass  i się położył.... moto całe a on obojczyk....

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2021-07-28, 07:09 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
szymek Offline
Szymek
*****

CTR
Banan

Liczba postów: 1,733
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 9
#77
RE: Torowanie 2021
Zdrówka Grzesiu ! Wracaj szybko do zdrowia
2021-07-28, 08:38 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Grzegorz86 Offline
Wariat
*****

Wrocław
RN12

Liczba postów: 1,216
Dołączył: Aug 2015
Reputacja: 2
#78
RE: Torowanie 2021
(2021-07-28, 08:38 PM)szymek napisał(a): Zdrówka Grzesiu ! Wracaj szybko do zdrowia
Dzięki, jest szansa od września wrócić na moto Red_icon_smile


Cóż tak jak Simon napisał. Kółko wcześniej rekord osobisty, weszła zbyt duża pewność siebie, wyprzedzanie przed zakrętem... i trawa mnie zaskoczyła a, że nie zdążyłem puścić hamulca(ta trawa się tam z znikąd wzięła Red_icon_wink  ) to od razu gleba i obojczyk trzasnął :/
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2021-07-29, 08:09 AM przez Grzegorz86.)
2021-07-29, 08:08 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->