Ukaranie Yamahy i negatywny Rossi w drodze do Walencji czyli EuropeanGP...o-)o
Autor Wiadomość
MReusz Offline
o-)o
***

Warszawa
RN12

Liczba postów: 360
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 4
#9
RE: Ukaranie Yamahy i negatywny Rossi w drodze do Walencji czyli EuropeanGP...o-)o
Po wczorajszych kwalifikacjach pomyślałem sobie, że jak Vale z P17 miał ruszać do wyścigu, to czemu by nie spróbować włożyć do jego M1 tak jak do Vińiegonego nowego silnika. Akurat w przypadku Vale nie robiłoby to żadnej różnicy jeśli chodzi o generalkę. Fajnie by to wyglądało, że przynajmniej się orientują co się wokoło ich dzieje. Oczywiście przebieg M1 Rossiego był mniejszy, a sam VR46 mówił, że silnik dobrze cyka.
Jednak czemu nie? Jakaś reakcja na otaczającą mnie rzeczywistością panie Lin!!!
Podzielam Wasze zdanie dotyczące pana Lina. Przekazując mu słowa otuchy OUT!!!
Dodatkowo dyscyplina anty-covidowa jaką wykazała się część zespołu Yamahy w ten weekend i wcześniej (mam tu na myśli również Vale) jasno pokazuje, że pan Lin sobie nie radzi już nawet z myciem rąk. A do tej pory wydawało mi się, że jest mistrzem umywania rąk i unikania odpowiedzialności.
Wikipedia mówi, że Lin-bytuje przeważnie w płytkich jeziorach i stawach o gęstej roślinności wodnej i mulistym dnie oraz w wolno płynących rzekach.
To najlepszy opis sytuacji panującej dzisiaj w szeregach niebieskich, płytka polityka transferowa, zamulony Vińales, gęstość problemów i wolno płynący rozwój M1-ki...o-)o
Zawodnicy Yamahy sami się dzisiaj ukarałi, dlatego o Panu MM93 nie będę już mówił, ponieważ moi przedmówcy wyczerpali temat.
2020-11-08, 04:49 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: Ukaranie Yamahy i negatywny Rossi w drodze do Walencji czyli EuropeanGP...o-)o - MReusz - 2020-11-08, 04:49 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->