Przerywa rn19- ogólna porada
Autor Wiadomość
Teksior Offline
Młody
**

Chrzanów
Rn19

Liczba postów: 22
Dołączył: Oct 2019
Reputacja: 0
#1
Przerywa rn19- ogólna porada
Witam, na wstępnie chcialbym przeprosić i prosil o przeniesienie temat jesli wybrałem nie ten dzial.

Jestem na kupnie r1 rn19, ogolnie motocykl ladnie sie trzyma, chodź przy jezdzie próbnej zauwazylem ze przy niskich obrotach na biegu 1,2 lekko go przerwie, po czym płynnie idzie. Wiem ze to wróżenie z fusów, ale moze ktos podpowie co to moze by?
Zauważyłem jeszcze ze jedna laga sie poci, jaki. Koszt regeneracji lagow. Moze ktos mi jest wstamie sprawdzic vin?
2020-07-29, 06:04 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#2
RE: Przerywa rn19- ogólna porada
Witaj, bez sprawdzenia paru rzeczy to faktycznie wróżenie z fusów, może być pierdoła jak i coś poważniejszego, więc ciężko coś powiedzieć byś nie wtopił.
Lagi to może być kwota w granicach 500/600 zł ciężko mi powiedzieć bo ja robię sam Red_icon_wink
Vin to pewnie trzeba zapłacić by wiedzieć więcej Red_icon_wink Chyba, że krajowa to przebieg w cepik powinien być Red_icon_wink

Uważaj bo RN19 ciężko znaleźć w dobrym stanie. Kolega z forum o nicku azonic_2006 chciał sprzedać swoją, więc jeśli jeszcze ją ma to grzej czym prędzej Red_icon_wink
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2020-07-30, 01:32 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Teksior Offline
Młody
**

Chrzanów
Rn19

Liczba postów: 22
Dołączył: Oct 2019
Reputacja: 0
#3
RE: Przerywa rn19- ogólna porada
Temat do usunięcia. Jestem właśnie umówiony na oględziny z nim 
A z tamta sztuke sprawdzilem po vinie w serwisie yamahy i poprpsotu bubel wyszedl.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2020-07-31, 07:22 AM przez Teksior.)
2020-07-31, 07:21 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->