Restart MotoGP sezonu 2020 co gdzie jak i dlaczego tak...o-)o
Autor Wiadomość
MReusz Offline
o-)o
***

Warszawa
RN12

Liczba postów: 360
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 4
#1
Restart MotoGP sezonu 2020 co gdzie jak i dlaczego tak...o-)o
Cześć Wszystkim...o-)o
Chciałoby się rzec, prosimy nie regulować odbiorników obraz w TV jest jak najbardziej realny MotoGP wraca na Wasze ekrany. Niestety pomimo wielkiego czekania, grzania silników i opon, regulowania zawiasów i mieszania w elektronice Polsat wytoczył z garażu zdezelowane resztki weekendowego rozkładu jazdy w postaci sobotnich kwalifikacji klasy MotoGP w PSN oraz niedzielnego wyścigu Moto2 i MotoGP w PSE...o-)o
Dodatkowo według Iplii w ten weekend właśnie rozpoczynamy ściganie od GP Niemiec, które w tym roku odbędzie się jak co roku na torze Jerez w Hiszpanii Red_icon_cheesygrin Pozostaje pytanie czy po tym wszystkim jest to, aż tak istotne? hehe Red_icon_cheesygrin

Wydaje się, że ktoś odpowiedzialny za przygotowanie rozkładu jazdy najchętniej zgłosiłby nieprzygotowanie...o-)o
W czwartek na godzinę 23:46 mamy poniższą rozpiskę transmisji, którą będziemy RESTARTOWAĆ jak tylko będzie co hehe...o-)o


Jak na razie piątek Ipla 7:50 wracamy do gry:
https://www.ipla.tv/live/GP-Niemiec-Tor-...ory%3D1757

Sobota
https://www.teleman.pl/program-tv/stacje...2020-07-18

Niedziela
https://www.teleman.pl/program-tv/stacje...2020-07-19

Jak ktoś chce link do polskich ojców prowadzących MotoGP
https://www.polsatsport.pl/film/magazyn-..._kategoria

Pozdrawiam Was wszystkich i szczególnie tych szlochających już tak mocno z tęsknoty za wyścigowym cyrkiem i oczywiście za mną do odciny hehe...o-)o


P.S. Ja za Wami też do odciny...o-)o
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2020-07-16, 11:02 PM przez MReusz.)
2020-07-16, 10:46 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
dodziu Offline
Konkretny
****




Liczba postów: 801
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 2
#2
Restart MotoGP sezonu 2020 co gdzie jak i dlaczego tak...o-)o
Jak zawsze jesteś na straży. Szacunek

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
2020-07-16, 10:47 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#3
RE: Restart MotoGP sezonu 2020 co gdzie jak i dlaczego tak...o-)o
Maćku nie inaczej Red_icon_cheesygrin
Po pierwszej sesji FP1 można powiedzieć, że Doctor nie zaszalał Red_icon_wink Jednak jak powiedział Adam Vali mówił, że skupia się na ustawieniach na wyścig i tylko to go interesuje...... Zobaczymy Red_icon_wink
Ale się namieszało w kontraktach na 2021......, Pol w LRC może być ciekawie Red_icon_wink
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2020-07-17, 12:31 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,665
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#4
RE: Restart MotoGP sezonu 2020 co gdzie jak i dlaczego tak...o-)o
Rossi chyba przechodzi ciężkie chwile. 
Myślę że wynik dzisiejszych jazd to jednak głowa, a nie problemy z M1.
Ostatnio zawodnicy obstawiali kto będzie na którym miejscu i nikt nie dał Rossiemu nawet 5 miejsca.
Co więcej organizator przeoczyl że Rossi nie dostał tabliczki do zapisania swoich typów. Takie olanie legendy jak dla mnie. Widać było że jest mu smutno.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2020-07-17, 07:02 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#5
RE: Restart MotoGP sezonu 2020 co gdzie jak i dlaczego tak...o-)o
Rossi w kolejnym sezonie prawdopodobnie w zespole satelickim Petronas Yamaha z Morbidellim a Fabio wchodzi na jego miejsce

2020-07-17, 08:00 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,642
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#6
RE: Restart MotoGP sezonu 2020 co gdzie jak i dlaczego tak...o-)o
on już nie musi nic udowadniać.... legenda nie musi...
a jak się mu zachce to !!!!!!!!!!!!!

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2020-07-17, 09:52 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,665
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#7
RE: Restart MotoGP sezonu 2020 co gdzie jak i dlaczego tak...o-)o
Wiem że przechodzi do Petronasa i że już nic nie musi udowadniać, ale odnoszę wrażenie że ostentacyjnie się Go pomija jako rywala, a to może boleć po tylu latach i walce na torze.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2020-07-17, 10:20 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,642
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#8
RE: Restart MotoGP sezonu 2020 co gdzie jak i dlaczego tak...o-)o
(2020-07-17, 10:20 PM)Koczis napisał(a): Wiem że przechodzi do Petronasa i że już nic nie musi udowadniać, ale odnoszę wrażenie że ostentacyjnie się Go pomija jako rywala, a to może boleć po tylu latach i walce na torze.

czasem lepiej być zlekceważonym przez konkurencję,, i potem wyskoczyć z tyłu i pokazać jak się kaszle... niż niemiło się rozczarować....

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2020-07-17, 10:22 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MReusz Offline
o-)o
***

Warszawa
RN12

Liczba postów: 360
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 4
#9
RE: Restart MotoGP sezonu 2020 co gdzie jak i dlaczego tak...o-)o
(2020-07-17, 07:02 PM)Koczis napisał(a): Rossi chyba przechodzi ciężkie chwile. 
Myślę że wynik dzisiejszych jazd to jednak głowa, a nie problemy z M1.
Ostatnio zawodnicy obstawiali kto będzie na którym miejscu i nikt nie dał Rossiemu nawet 5 miejsca.
Co więcej organizator przeoczyl że Rossi nie dostał tabliczki do zapisania swoich typów. Takie olanie legendy jak dla mnie. Widać było że jest mu smutno.

Odnosząc się do tej sytuacji podczas typowania, to ten Pan powinien zacząć rozdawać te pierdoły właśnie od Vale, pomijając już że legenda, 9 tytułów to samo to, że był z nich najstarszy po za tym zaraz obok Vale kolejne tytuły i MM93 trochę ci panowie już dla tego sportu zrobili. Nie mówię o nabijaniu ich już i tak wybujałego ego, ale o dobrym obyczaju godnego mistrza. Obserwuje tego rozdawacza kartoników już od wielu sezonów i za każdym razem jak go widzę to mnie ten Pan bardzo irytuje. Zwróćcie uwagę po wyścigu w jaki sposób przestawia zawodników w parku ferme. Jednym słowem panika w oczach i popędzanie, przestawianie z miejsca na miejsce bez żadnej finezji. Przychodzą mi inne słowa do głowy, ale nie przystoi w tak zacnym towarzystwie. Jeszcze się weekend nie zaczął i już Pan przestawiacz zdążył mnie zirytować hehe i rozbawić jednocześnie. Najlepszy jest moment, w którym się zorientował, że został Marc i Vale a on biedny tylko jeden kartonik hehehe Red_icon_cheesygrin ...o-)o
Reakcja Vinialesa na poziomie kolegi z ekipy no i dzięki Panu nieprzygotowanemu mamy kolekcjonerską wersję jeden kartonik jeden zespół dwa zakłady dwóch zawodników i wszystko to z autografami pięknie bardzo chcę hehe...o-)o
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2020-07-17, 10:51 PM przez MReusz.)
2020-07-17, 10:46 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MReusz Offline
o-)o
***

Warszawa
RN12

Liczba postów: 360
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 4
#10
RE: Restart MotoGP sezonu 2020 co gdzie jak i dlaczego tak...o-)o
Ipla po zadyszce nabrała sił i mamy już rozkład jazdy do niedzieli, w TV na godzinę 23:46 bez zmian...o-)o

Sobota:
https://www.ipla.tv/live/GP-Hiszpanii-To...atna/23482
Niedziela:
https://www.ipla.tv/live/GP-Hiszpanii-To...atna/23483

Na razie Yamahy wolniej przy maksie, ale to nie tor na maksymalną, więc kciuki do odciny...o-)o
2020-07-17, 10:49 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#11
RE: Restart MotoGP sezonu 2020 co gdzie jak i dlaczego tak...o-)o
Q2 i wszystkie Yamahy w pierwszej 10 Red_icon_cheesygrin Gratulacje dla Fabio, znów rekord wszechczasów Red_icon_cheesygrin. Narzekał mocno na M1 na konferencji prasowej a tu proszę, ma skila chłopak Red_icon_cheesygrin
Widać, że powoli młodzież dochodzi do głosu w tej klasie Red_icon_wink Mir poszedł ostro......, ciekawe czy Rins był na szybkim okrążeniu jak mu MM zajechał ?

Najbardziej to jednak będzie szkoda Doviego, oby się dogadał z Ducati....... Rok przerwy nie będzie pewnie dobrym rozwiązaniem. Red_icon_sad
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2020-07-18, 10:39 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kuno Offline
Użytkownik
***

Szczecin/Koszalin


Liczba postów: 113
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
#12
RE: Restart MotoGP sezonu 2020 co gdzie jak i dlaczego tak...o-)o
Zobaczymy jak przez ta dłuższa przerwę przygotowali Panowie "głowy" kondycja fizyczna jest. Treningi i kwalifikacje to jedno i nie zawsze przekłada sie to na wynik w samym wyścigu.
2020-07-18, 01:33 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zygi Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 461
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
#13
RE: Restart MotoGP sezonu 2020 co gdzie jak i dlaczego tak...o-)o
Tak jak Badziak mówił, co innego jedno okrążenie jak się jedzie samemu a co innego wyścig z linia toru zawodnika za którym jedziesz. Bez prędkości max Yamahy znowu ch.. zrobią. Niestety. Ale nie przykładają się do zmiany/ulepszenia silnika i mamy to co mamy.

Widać w treningu było jak Rossi bagnaie wyprzedził a ten go skontrował i co zrobił na prostej. Ewidentnie yamaha nie ma szans. Quartararo powiedział, że na torze gdzie są dłuższe proste stracą około 20km/h - to już przepaść. Zostaje im pierwszy rząd, ucieczka i jazdą swoją linią.

Rossi mnie martwi ale zobaczymy bo to niedzielny kierowca i może w okolicy 6-8 msc-a dojedzie, co i tak będzie słabe dla niego.
2020-07-18, 02:23 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#14
RE: Restart MotoGP sezonu 2020 co gdzie jak i dlaczego tak...o-)o
Pierwsze Fabio drugie Viniales w kwali

2020-07-18, 10:03 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#15
RE: Restart MotoGP sezonu 2020 co gdzie jak i dlaczego tak...o-)o
Jeśli można być obiektywnym, to uważam, że brak kary dla MM nie jest w porządku. Red_icon_wink
Dobrze to skomentowali Adam i Grzegorz Red_icon_wink

Fabio super, kolejny rekord i to w tak trudnych warunkach. Red_icon_smile
Rins szkoda, że złamał obojczyk......... w takiej głupiej sytuacji.....

Czekam na jutro z niecierpliwością..... Red_icon_smile
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2020-07-18, 10:36 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zygi Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 461
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
#16
RE: Restart MotoGP sezonu 2020 co gdzie jak i dlaczego tak...o-)o
"Alex Rins podczas upadku w kwalifikacjach w Jerez doznał złamania i przemieszczenia prawego barku."

Proszę. Mamy trochę wyjaśnień od Rossiego i Michelina. Zobaczcie jak dużo drobnostek ma ogromny wpływ na wyniki.
Dodajmy do tego hamowanie nie całą dłonią lecz jednym lub dwoma palcami, itd, itd.

Możecie napisać jak sobie radzicie w niedzielę jeśli chodzi o wyjścia z rodziną a oglądanie wyścigów? Mam wziętą tv specjalnie żeby oglądać wyścigi ale co z tego jak nie mogę nagrać bo przeniesione wszystko do internetu. No i też nie chciałbym znać wyników i oglądać wyścig.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2020-07-19, 06:10 AM przez Zygi.)
2020-07-19, 06:03 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zygi Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 461
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
#17
RE: Restart MotoGP sezonu 2020 co gdzie jak i dlaczego tak...o-)o
Ja pierdziele co za wyścig. MM 2 galaktyki nad innymi. Oby nic poważnego mu się nie stało. Rossi ciapa oddał pozycję Markowi, nie pisałem tego nigdy ale niech się zastanowi nad ściganiem. No i Fabio w końcu wygrał Red_icon_cheesygrin Pol, Franco też fajnie.
2020-07-19, 02:15 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,642
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#18
RE: Restart MotoGP sezonu 2020 co gdzie jak i dlaczego tak...o-)o
(2020-07-18, 10:36 PM)żaba napisał(a): Jeśli można być obiektywnym, to uważam, że brak kary dla MM nie jest w porządku. Red_icon_wink

karma wraca  Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2020-07-19, 03:10 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#19
RE: Restart MotoGP sezonu 2020 co gdzie jak i dlaczego tak...o-)o
Mimo tego, że nie przepadam za Markiem, tak trzeba oddać cesarzowi co cesarskie. Red_icon_wink
Co ten gość robił dzisiaj........, aż się wierzyć nie chciało. Jednak za ostro na limicie i to się zemściło, nie wyglądało to optymistycznie......... Wiadomo już jak jego stan zdrowia ?

Fabio w końcu pokazał moc, super gratulacje dla niego Red_icon_smile Yamaha ogólnie świetnie wypadła w ten weekend.
Pytanie tylko co z Doctorem, ciekawe co tam się stało, może faktycznie ten miękki przód był dużą pomyłką? Jak pokazała kamera widać było, że przednia opona u Doctora była zniszczona.
Viniales ma inny styl jazdy więc nie zniszczył tego przodu tak mocno, choć i tak miał kłopoty o czym powiedział w wywiadzie.    

Ogólnie fajne ściganie dużo emocji Red_icon_cheesygrin W końcu gladiatorzy wrócili do gry Red_icon_smile

No to już wiadomo
Marquez uderzył ręką o ziemię i doszło u niego do złamania kości ramiennej w prawej ręce. Wprawdzie mistrz świata MotoGP narzekał też na bóle głowy i klatki piersiowej, ale prześwietlenia nie wykazały u niego żadnych poważniejszych obrażeń.
W poniedziałek Marquez ma trafić do szpitala w Barcelonie, gdzie we wtorek przejdzie operację złamanej ręki. Należy oczekiwać, że kość zostanie zespolona specjalną metalową płytką. Wszystko po to, by zawodnik Repsol Honda Team mógł jak najszybciej wrócić na tor.
W tej chwili zespół Hondy nie chce spekulować, jak długo potrwa przerwa w startach Marqueza. Następny wyścig MotoGP zaplanowano już na kolejny weekend - dojdzie do niego 26 lipca. Jeśli Hiszpana zabraknie na polach startowych, to jego szanse na obronę tytułu mistrzowskiego zmaleją.
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2020-07-19, 05:48 PM przez żaba.)
2020-07-19, 05:44 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
TheDoctor85 Offline
Użytkownik
***

Rybnik
RN04

Liczba postów: 364
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 2
#20
Restart MotoGP sezonu 2020 co gdzie jak i dlaczego tak...o-)o
Oglądając dziś Marca przypomniały mi się wyścigi kiedy to Vale szedł gdzieś z końca stawki... Mega koty, Marc jeździ w innej klasie. Chodź nigdy nie miał poważniejszych problemów po wywrotkach, zobaczymy jak będzie teraz.... Co do Vale... Cóż jestem jego wiernym fanem, podziwiam gościa od dziecka i tak już zostanie na zawsze. Ogniem Vale!

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
2020-07-19, 07:27 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->