Podziękować chcę Panu A.S.owi
Autor Wiadomość
romuald Offline
Wariat
*****

Potęgowo
RN12

Liczba postów: 1,444
Dołączył: May 2017
Reputacja: 8
#1
Podziękować chcę Panu A.S.owi
Kiedyś pisałem że nie znam A.S.a osobiście. Od tamtego czasu wiele się zmieniło i wydażyło. Już Go znam widziałem i macałem jak chłop z chłopem łapa w łapę. 
Muszę podziękować za dobrą robote przy moim motocyklu, za serwis jakiego nie zrobił znajomy mechanik z okolicy który mnie prawie zabił swoim działaniem. Dlaczego jest tak mało Ludzi jak On i po co są ci wszyscy debile pseudo mechanicy pojeby !!!!!
Panie A.S. - Asiorze mój kochany serdeczny kumplu wspaniały człowieku doskonały serwisancie dziękuję jak nie wiem co bardzo dziękuję kurwa ja pierdole DZIĘKUJĘ  Icon_rock ...
2020-05-19, 07:48 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#2
RE: Podziękować chcę Panu A.S.owi
Oj tam, oj tam Red_icon_wink .... cieszę się że mogłem chwilę zająć się twoją dziewczyną Red_icon_smile Red_icon_wink !!! ..
RN12 tak jak pisałem to świetne motocykle, wymagają tylko deko troski bo latka lecą a one łatwego życia nie mają ...
Jak się uda ( chociaż ja na prawdę, wycofuję się powoli z tego hobby ) to po sezonie można by przeprowadzić drugi etap i przywrócić ją do stanu salonowego Red_icon_wink ..  
Dzięki bardzo za dobre słowo Red_icon_wink ... jesteśmy w kontakcie .. Na pewno zobaczymy się na torach a i z Dzikiem trzeba porobić jeszcze bo ta elektronika z AiMa nie daje mi spokoju Red_icon_wink ..
Pozdrowienia od Teściów - kazali przekazać że ZAWSZE masz u nich otwarte drzwi Red_icon_smile !!! Notabene dostałem zjebkę za te ręce Red_icon_sad ... następnym razem siłą cię zaciągną a mi karzą zostać przed domem Red_icon_smile ..
Do zobaczyska Red_icon_smile !!!
2020-05-19, 08:18 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
romuald Offline
Wariat
*****

Potęgowo
RN12

Liczba postów: 1,444
Dołączył: May 2017
Reputacja: 8
#3
RE: Podziękować chcę Panu A.S.owi
Kurde przepraszam Cię, dwa motocykle serwisowałeś a jednego wspomniałem  Red_icon_smile za dzika też bardzo dziękuję że okiełznałeś go oczywiście sorry wybacz staremu durniowi  Red_icon_cheesygrin Miło bardzo miło że twoi Teście nie wystraszyli się mojej parszywej mordy i ugościli mnie ciepło  Red_icon_smile Teścia uściskaj Teściową ucałuj  Red_icon_smile i jakby gdyby zdecydowali sie kiedy na pobyt nad morzem to zapraszam ich do siebie serdecznie a Ty dasz zwierzakom jeść i pić  Red_icon_smile Ciebie z rodziną też oczywiście zapraszam serdecznie  Red_icon_cheesygrin
2020-05-19, 04:25 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#4
RE: Podziękować chcę Panu A.S.owi
Już się cytrynóweczka pędzi Red_icon_smile !!!!!!!!!!!!!! BĘDZIEM !!!! Red_icon_smile !
2020-05-19, 08:25 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zygi Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 461
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
#5
RE: Podziękować chcę Panu A.S.owi
Zmartwiłem się jak zacząłem czytać pierwsze zdanie ale po skończeniu ulżyło mi  Red_icon_LOL

U A.S.-a niedługo skalę reputacji rozjebiu  Red_icon_cheesygrin

Jest dobry to i pochwalić trzeba, takich nam trzeba.

Dobro wraca  Red_icon_yes

P.S. pisane na trzeźwo  Red_icon_cool
2020-05-19, 08:40 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
romuald Offline
Wariat
*****

Potęgowo
RN12

Liczba postów: 1,444
Dołączył: May 2017
Reputacja: 8
#6
RE: Podziękować chcę Panu A.S.owi
(2020-05-19, 08:25 PM)A.S. napisał(a): Już się cytrynóweczka pędzi Red_icon_smile !!!!!!!!!!!!!!  BĘDZIEM !!!!   Red_icon_smile !

Panie Asior bardzo się cieszymy i jak cię znam nie rzucałeś nigdy słów na wiatr  Red_icon_smile Czekamy na ten dzień  Red_icon_smile

Zyguś ty tu piszesz po pijaku czasami ? na forum śmigasz po alkoholu ? takie żeczy !! to nie może być prawda  Red_icon_cheesygrin Żona wie o tym ...  Red_icon_smile Red_icon_cheesygrin Red_icon_smile
2020-05-19, 10:33 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,642
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#7
RE: Podziękować chcę Panu A.S.owi
(2020-05-19, 10:33 PM)romuald napisał(a):
(2020-05-19, 08:25 PM)A.S. napisał(a): Już się cytrynóweczka pędzi Red_icon_smile !!!!!!!!!!!!!!  BĘDZIEM !!!!   Red_icon_smile !

Panie Asior bardzo się cieszymy i jak cię znam nie rzucałeś nigdy słów na wiatr  Red_icon_smile Czekamy na ten dzień  Red_icon_smile

Zyguś ty tu piszesz po pijaku czasami ? na forum śmigasz po alkoholu ? takie żeczy !! to nie może być prawda  Red_icon_cheesygrin Żona wie o tym ...  Red_icon_smile Red_icon_cheesygrin Red_icon_smile

a ty nie piszesz po pijoku  Red_icon_tongue2 Red_icon_banana

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2020-05-20, 06:00 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zygi Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 461
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
#8
RE: Podziękować chcę Panu A.S.owi
romuald ukrywam się jak cichy zabójca Red_icon_cheesygrin
2020-05-20, 06:29 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
romuald Offline
Wariat
*****

Potęgowo
RN12

Liczba postów: 1,444
Dołączył: May 2017
Reputacja: 8
#9
RE: Podziękować chcę Panu A.S.owi
....  Red_icon_no  Red_icon_no ...  Red_icon_tongue2
2020-05-20, 10:09 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->