miśkowa R1 Rn12 :)
Autor Wiadomość
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
RE: miśkowa R1 Rn12 :)
(2021-02-04, 12:55 AM)Koczis napisał(a): Hehehe, a innym blachę zaklejasz Red_icon_smile

Red_icon_tongue2 i od razu wzrosła średnia przelotowa od Romka do Świnoujścia.....

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2021-02-04, 08:08 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
RE: miśkowa R1 Rn12 :)
Rozumiem Cię Michale.... Red_icon_wink Napęd ponoć najmocniejszy na rynku, zębatka wygląda fajnie jak za tą kasę, jednak nie jest lżejsza od oryginalnej a myślałem, że będzie.

DID jak dla mnie już przereklamowany, kupiłem dwa i oba za długo nie pożyły, zobaczymy jak się spisze ten RK Red_icon_wink Pozdrawiam Red_icon_smile
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2021-02-04, 01:49 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
misiek84 Offline
Wariat
*****

Kałuszyn
R1 RN12

Liczba postów: 1,351
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 2
RE: miśkowa R1 Rn12 :)
(2021-02-04, 12:55 AM)Koczis napisał(a): Hehehe, a innym blachę zaklejasz Red_icon_smile

Jeszcze innym powietrze z kół spuszcza Red_icon_cheesygrin    Red_icon_tongue2 


Mariusz no właśnie dlatego zamówiłem bo ponoć najmocniejszy a według mnie lepiej dołożyć parę złotówek i wiedzieć, że część jest wysokiej jakości. Ja tę zębatkę kupiłem głównie ze względów wizualnych bo tak jak napisałem wcześniej uwidziała mi się taka i nic na to nie poradzi się Red_icon_cheesygrin  Red_icon_banana 

Wspomniałem właśnie mechanikowi o łańcuchu DID i odradził, że mega straciły na jakości, przestał je polecać i montować i powiedział żebym RK założył więc zdałem się na Jego wiedzę i doświadczenie Red_icon_smile

Również Ciebie Mariuszu pozdrawiam i do zobaczyska na zlocie Red_icon_smile  Icon_beer


We włosach wiatr, w oczach łzy na liczniku czterdzieści trzyRed_icon_cheesygrin
2021-02-06, 09:14 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
RE: miśkowa R1 Rn12 :)
kurde a ja latam na did-dzie 520 Red_icon_smoke do tego mam wyjebane na niego i go tylko smaruje jak sobie przypomnę, ma on już 3 lata i 10 trackdeyów za sobą  kilka wyjazdów nad bałtyk i w uj kilometrów po drodze i ciągle jest giciorex.... jak sie zjebie kupie taki sam  Red_icon_tongue2  .....

ps
zębatki takie same ZF na tyle i przód sunstar odciążona.....

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2021-02-07, 02:54 PM przez simon68.)
2021-02-07, 02:53 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
GoProR1 Offline
Wariat
*****

Zagłębie
GSX1300RAL716

Liczba postów: 1,070
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
miśkowa R1 Rn12 :)
Miałem w Świnice RK a teraz Dida. Jak wiadomo świnka lubi wcinać łańcuch. Przejachałem na nich po 18 tys. RK minimalnie lepszy, tj. solidniejszy wydaje się Ri wolniej się rozciąga. Ale minimalnie. Co ciekawe RK można kupić w różnych kolorach (np. niebieski). RlDid jak wiadomo złoty lub srebrny. Didy chyba też łatwiej kupić. Warto zawsze z kompletem zębatek.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka


"Prawym nadgarstkiem regulujesz poziom frajdy z jeżdżenia."
Donny Greene
2021-02-07, 03:01 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->