Autor Wiadomość
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#3
RE: pomocy
Oj Szymek Szymek................wszyscy dziś są roszczeniowi, życie to nie tylko prawo karne....., ludzie już nie potrafią ze sobą rozmawiać......... Red_icon_sad
Nie znam dokładnie Twojej sprawy baciar..........., jednak myślę, że powinieneś pomyśleć i spojrzeć na to z dwóch stron. Twojej i mechanika. Piotrek już dobrze Ci na chacie napisał........
Wyciągnięcie silnika oraz jego rozebranie wymaga czasu, ktoś ten czas poświęcił, mógł robić milion innych rzeczy zamiast tej czynności.
ŻADEN ale ŻADEN mechanik nie ma rentgena w oczach (chyba, że o czymś nie wiem ) normalna sprawa, zdiagnozował coś po czym okazało się, że problem jest głębszy i nakłady będą większe.
Ty się nie zgadzasz na to, ok, teraz on prowadząc działalność gospodarczą, jeśli nie prowadziłeś działalności gospodarczej to pewnie nie wiesz jak to jest,  ten mechanik stracił czas, w jego profesji czas to pieniądz.......Red_icon_wink
Proponuję normalnie po ludzku pogadać i spróbować się dogadać, zamiast straszyć kogoś policją bo to zwyczajnie nie przystoi Red_icon_wink
Życzę szybkiego załatwienia sprawy....... Red_icon_smile

Miałem kiedyś sytuację z mechanikiem żeby nie być hipokrytą, za długo by pisać, podobno był jeden z lepszych w Polsce....., fakt nie zapłaciłem za usługę, dlatego , że nie usunął usterki, nie zrobił tego w terminie, straciłem wyjazd i pieniądze. Więc skoro nie usunął usterki nie byłe mu nic winien......
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2020-03-13, 11:23 AM przez żaba.)
2020-03-13, 11:02 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
pomocy - baciar - 2020-03-13, 01:35 AM
RE: pomocy - simon68 - 2020-03-13, 09:22 AM
RE: pomocy - żaba - 2020-03-13, 11:02 AM
RE: pomocy - simon68 - 2020-03-13, 11:21 AM
RE: pomocy - żaba - 2020-03-13, 11:40 AM
RE: pomocy - A.S. - 2020-03-13, 11:47 AM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->