Koronawirus vs. zloty, spoty, torowanie 2020
Autor Wiadomość
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,665
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#1
Koronawirus vs. zloty, spoty, torowanie 2020
Siema.

Tak się zastanawiam, czy przez to całe zamieszanie z wirusem nie będzie problemów z torowaniem, czy innymi spotami/zlotami w 2020?
Nie to żebym ja na torze miał latać, ale chciałbym zobaczyć Was w akcji Red_icon_cheesygrin

Chciałem jechać na rozpoczęcie sezonu na Jasnej Górze, ale pytanie czy się odbędzie?

Nasz Zlot też już tuż tuż, więc prośba aby wszyscy przyjechali zdrowi, co by po zlocie nie było 14 dni kwarantanny.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2020-03-12, 08:17 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
#2
RE: Koronawirus vs. zloty, spoty, torowanie 2020
(2020-03-12, 08:17 PM)Koczis napisał(a): Chciałem jechać na rozpoczęcie sezonu na Jasnej Górze, ale pytanie czy się odbędzie?

Nasz Zlot też już tuż tuż, więc prośba aby wszyscy przyjechali zdrowi, co by po zlocie nie było 14 dni kwarantanny.

Ale Jasna Góra jest przed zlotem więc koniecznie musisz wszystkich jasnogórowców powiadomić, żeby przyjechali zdrowi ... bo oni zarażą Ciebie, a Ty na zlocie możesz zarazić nas Red_icon_rolleyes

 [Obrazek: 1583775492_zua0du_600.jpg]
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2020-03-13, 07:28 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#3
RE: Koronawirus vs. zloty, spoty, torowanie 2020
Granice zamknięte ( np. Słowacja ) .. więc póki co ciężko jechać na Slovakiaring ..
Całą ta epidemia jest śmiechu warta .. ale strach i głupota tak jak wyżej napisał Shogun bije takie rekordy że chyba już nic nie będzie takie samo jak przed wirusem w koronie ..
2020-03-13, 07:52 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#4
RE: Koronawirus vs. zloty, spoty, torowanie 2020
do maja juz moze byc po wirusie a poza tym tyle co tam wódy sie poleje to nic nas nie ruszy

2020-03-13, 10:46 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
GoProR1 Offline
Wariat
*****

Zagłębie
GSX1300RAL716

Liczba postów: 1,070
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
#5
RE: Koronawirus vs. zloty, spoty, torowanie 2020
W Chinach to trwało ok. 3 miesięcy...


"Prawym nadgarstkiem regulujesz poziom frajdy z jeżdżenia."
Donny Greene
2020-03-22, 06:27 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#6
RE: Koronawirus vs. zloty, spoty, torowanie 2020
W sumie to powiem wam że póki co, nie jest źle ... przeziębiłem się strasznie, marznąc przed sklepami zanim będę mógł kupić COKOLWIEK.... ale jak mam nie płacić do Zakładu Uciemiężeń Społecznych do tego jeszcze Jarek da mi ze 2.000 zł ... spoko ... GSX-1000F sam się za te nasze Zambijskie Kwachy nie kupi Red_icon_smile ..
Ciekawi mnie tylko jak nasz aparat represji zamierza egzekwować zakazy Najjaśniejszego Wodza ? :/ ... Już jestem za stary na ucieczki przed pałkami ... jak co to sprawdzimy te SportSmart2 ale już całkiem na poważnie i bez sarkazmu to zwyczajnie głupie te zakazy które dotyczą jazdy na moto ale nie pracy gdzie JA codziennie odwiedzam 5 czy 7 mieszkań i mam kontakt z 20 osobami dziennie Red_icon_smile ...
2020-03-26, 01:57 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,665
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#7
RE: Koronawirus vs. zloty, spoty, torowanie 2020
Arek u Ciebie 20 osób, a w mojej budzie codziennie jest 1800-2000 klientów hehehe i to teraz gdy jest zakaz.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2020-03-26, 06:26 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
szymek Offline
Szymek
*****

CTR
Banan

Liczba postów: 1,733
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 9
#8
RE: Koronawirus vs. zloty, spoty, torowanie 2020
Siedzieć na dupie i czekać Red_icon_smile
2020-03-26, 09:06 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#9
RE: Koronawirus vs. zloty, spoty, torowanie 2020
DANE Z DZISIAJ :
CHINY >> POPULACJA na 26.03.2020 >> 1 397 275 227 LUDZI !!
ZMARŁO >>> 3293
Ofiary wirusa dzięki któremu debile w rządach ZAORAJĄ ŚWIAT stanowią tam :
0,000 235 % !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Więcej ludzi ginie tam DZIENNIE ( KURWA >> DZIENNIE ) w wypadkach ( drogi, zakłady, domy ) ... ale .. co ja tam wiem ..
W Polsce mamy 30 osób chorych na MILION !!!!!!!!! No tak ... THANOS NADCHODZI !!!
Idźmy dalej >>
Populacja ŚWIATOWA : 7 773 547 100 ( na godzinę 20:29 )
OFIAR COVID19 : 20 834 ....
Chcecie sobie policzyć jaki to procent populacji ??

Na koniec >> wiecie ile DZISIAJ ( D Z I S I A J !!! ) na Świecie ZMARŁO LUDZI Z GŁODU ( oficjalnie ) ???
A no >>>> 26 278 ... na godzinę 20.35 .. jednego jebanego dnia !!!! JEDNEGO !!!!

BAJKA STRONA : https://www.worldometers.info/pl/
Zapewne fajkowa, zapewne z dupy wzięta ... ale czy na pewno ?

Coś tu nie do końca jest jak być powinno ... zobaczymy co będzie z tymi którzy nie zachorują a zostaną bez pracy i z długami .... zobaczymy co będzie kiedy $ będzie po 7 zł ... Potężne firmy mają takie zasoby że sobie poradzą .. a reszta ? A może nikt nic nie poczuje nawet i zamknięcie biznesu na 3 miechy absolutnie nikomu nie przysporzy niczego oprócz większego brzucha ??
2020-03-26, 09:23 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MarioCFC Offline
Chicken Trips
*****

Mikołajki
RN19

Liczba postów: 1,511
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 3
#10
RE: Koronawirus vs. zloty, spoty, torowanie 2020
Głodny nie zaraża, chyba, ofiary wypadków również, może czymś w skrajnych przypadkach.

Nie chodzi o to ile umarło A ile mogłoby umrzeć gdyby nie kwarantanny. Raczej nie chcielibyśmy się przekonać jakby to wyglądało. Zakłady od kremacji chodziłyby 30h na dobę 10 dni w tygodniu.

Zobaczymy jak w Anglii ruszy lawinowo gdzie chyba najdłużej mieli pootwierane stadiony itp dla kibiców.

Teori spiskowych jest wiele jak zawsze a co będzie to będzie. Człowiek do wszystkiego się przyzwyczai.
2020-03-26, 11:44 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
#11
RE: Koronawirus vs. zloty, spoty, torowanie 2020
... Red_icon_mad3

 ... połączcie takie fakty:

# zamieszki w Chinach, ludzie na ulicach, identyfikacja twarzy, oślepianie kamer laserami, płonące samochody ...
# USA odcina Chiny od swego koryta ... only nade in usa ... i my wam pokarzemy Red_icon_cool

No poskładajcie se to do kupy i otrzymacie => ludzie grzecznie siedzą w domach, zamieszki ucichły, chińskie fabryki pozamykane, wysyłki na świat wstrzymane.
... i teraz my Wam pokażemy, na co komu chińskie badziewne wyroby... Red_icon_smoke
A dalej temat się rozwinął jak ten "wirus"


Wracając do tematu ... odpowiedzcie sobie na pytania ...
- czy jakieś źródło podaje, że BEZPOŚREDNIĄ przyczyną śmierci był koronacośtam?
Nie! Wszędzie klepią jeden slogan ...
"... zmarły X osoby ZAKAŻONE (!!!) korona ..."
... ale czy przyczyną ich śmierci był korona...?
No właśnie. Jak Ci klepią od rana do rana, to w końcu w to można uwierzyć.

Dla mnie informacją rzetelnie-matematyczną jest np. ...
W kraju X śmiertelność w poprzednich latach wynosiła Y, a obecnie jest Y+np.30% ... no to szacun!
To są cyfry i suche fakty ... matematyka! Tylko matematyka i analiza się liczy!
Czy gdzieś słyszeliście podobny komunikat?!
NIE!!!
A co! A we Włoszech pokazują stosy trumien ...
... tylko, że zapominają dodać, że te materiały pochodzą z okresu trzęsienia ziemi  Red_icon_shame

No to ja zadaję pytania:
... ile ludzi umrze np. na inne choroby przez to, że TERAZ nie mogą się dostać do lekarze w tej oszalałej panice!?
... ile ludzi w najbliższym czasie umrze z głodu, albo popełni samobójstwa, bo ... zwolnili ich z roboty, bo ich interes sie wysypał, lizingi cza płacić, dochodów brak, a komornik za drzwiami ...


Rozpierdzielą gospodarkę (która i tak już leży i kwiczy) w białych rękawiczkach i zgonią na korona...
Hmmm, a może taki jest plan?

Zobaczcie ... Rosja, Ukraina, Japonia i któryś skandynawski żyją jak żyli, pracują jak pracowali.
I co?
I jajco!!!

Zresztą poświęćcie chwilkę i wsłuchajcie się uważnie ... skoro ten Gość (przez DUŻE "G") doradza rządzącym, no to ...
... o co kurwa chodzi Red_icon_rolleyes





No, to jak przebrnęliście przez powyższe "wprowadzenie", to teraz zobaczcie, co sie zaczyna dziać ...
https://www.facebook.com/groups/przedsie...jednoczeni

Jeśli to nastąpi, to z czego PAŃSTWO (!!!) będzie "żyło"?
Z czego 500+, 13te emerytura i inne rozdawnicze bonusy?

Albo nie będzie, albo dodrukują "piniendzy" i jajko będzie kosztowało 20 zł, no bo ...
"... skoro wypłaty rosną, to ceny też muszą ..." ... no kurna ... odkrycie roku Red_icon_cheesygrin  

A to wszystko przez tego złego korona...coś-tam

Słuchajcie! Skoro jeździcie na R1 i żyjecie, to znaczy, że jesteście rozsądnymi ludźmi Red_icon_smoke
Wyciągnijcie więc własne wnioski, a czas pokarze czy były słuszne ... tylko co z tego

No to bywajcie Koledzy w zdrowiu fizycznym i psychicznym.
Ide se teraz na rowerze pojeździć, bo mi siłke zamkneli Red_icon_cool
... a jutro na moto, bo +17 Red_icon_banana
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2020-03-27, 11:52 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
hugo69 Offline
Użytkownik
***

Lublin
rn22

Liczba postów: 147
Dołączył: Jun 2019
Reputacja: 0
#12
RE: Koronawirus vs. zloty, spoty, torowanie 2020
A co jak będziesz miał wypadek na rowerze i Cie karetka zabierze?! Zarazisz cały personel medyczny! To oczywiście ironia.. Red_icon_smile
2020-03-27, 12:25 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MarioCFC Offline
Chicken Trips
*****

Mikołajki
RN19

Liczba postów: 1,511
Dołączył: Aug 2013
Reputacja: 3
#13
RE: Koronawirus vs. zloty, spoty, torowanie 2020
Rosja pozamykala szkoły odwolala imprezy itp tak jak wszędzie, Ukraina nawet nie wpuszcza swoich do kraju także jakieś nieaktualne informacje masz Red_icon_smile
2020-03-27, 12:43 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#14
RE: Koronawirus vs. zloty, spoty, torowanie 2020
A.S. , Piotrze, tutaj szkoda czasu na pisanie o faktach,  ludzie i tak nie zrozumieją, ludzkość tak została zastraszona, że każdy kto śmie kpić ze strachu, jest uważany za bezmózga.
Ludzie jakoś mają to do siebie, że lubią się bać. Praktycznie nikomu nie chciało się sprawdzić co mówi o tym jeszcze wolny internet.........., poważni ludzie na poważnych stanowiskach którzy wypowiadają się na temat bo są w tej dziedzinie fachowcami.
No zaraz a w tv gównie nie ma fachowców ? No są ,tylko wiadomo komu służą Red_icon_wink
Władcy dopieli swego, internet już jest wyśmiewany........., jeśli nikt nie słyszał o dezinformacji i na czym polega to pewnie nie zrozumie...........
Od samego początku powtarzam, że nie wirus jest straszny tylko to co będzie po nim.........
Wielki brat pokazał nam numer buta a za chwilkę dociśnie nim do gleby, no cóż nic się nie zrobi, jesteśmy w zdecydowanej mniejszości Red_icon_wink
Oczywiście muszę dodać, że szanuje każdego zdanie, tutaj rozsądek jest potrzebny, tylko irytuje mnie to, że ja już nie mogę mieć swojego zdania, bo jest inne od większości więc nie mam racji, ludzie już nie potrafią rozmawiać merytorycznie.
Przekonałem się o tym brutalnie, na początku tej grypy, w naszym zakładzie pracy który zatrudnia 400 osób, dwóch chłopaków z podejrzeniem.
Co się działo na mojej wiosce to aż żal było patrzeć, bałem się kichnąć w sklepie a u sąsiadów już słyszałem no tu mieszka ten co tam pracuje .............. ,tego dnia półki w sklepach opustoszały, ręce mi opadły............ Na końcu się okazało chłopaki zdrowe uff..........
Teraz druga firma tam 900 osób i 4 z podejrzeniem, armagedon............... Red_icon_wink
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2020-03-27, 02:13 PM przez żaba.)
2020-03-27, 02:03 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,642
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#15
RE: Koronawirus vs. zloty, spoty, torowanie 2020
ja dziś ostatni dzień w robocie, i wracam chuj wie kiedy......
automotive cały stanął, ludzie na postojowe..... u nas kaś 1000 ludzi do doma nudzić się....
no cóż raz na jakiś czas musi być restart systemu, i ktoś sobie właśnie wymyślił to teraz.....
pocieszające tylko jest to że chiny już ruszyły, tak że europa i reszta świata też będzie musieć za chwilę odpalić, bo jak nie to chinole spierdolą do przodu nie o dwie długości jak byli teraz tylko o 20, i nawet woda w kranie będzie made in china....

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2020-03-27, 02:33 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#16
RE: Koronawirus vs. zloty, spoty, torowanie 2020
Szymek ja pracuje w logistyce, mam codziennie do czynienia z kierowcami, i czy ktoś się mną przejmuję ? czy ktoś się przejmuje kierowcą ? NIEEE ......... ,nawet im prysznice i toalety na CPN pozamykali, ale iść do sklepu na zakupy ludzie muszą, siedząc sobie na kwarantannach w domach, a jak ten towar się tam znajduje, to już  nikogo to nie obchodzi ...............
Pracuje w branży budowlanej akurat, ale to nie zmienia faktu, wszędzie jest to samo, TERMINY........wielkie  korporacje muszą zarabiać, moja żona też co dziennie zapierdala do pracy bo pracuje w rosmanie , i też się nikt nie przejmuje. No tak bo przecież papier trzeba kupić Red_icon_wink
Śmiejemy się, że przynajmniej kipniemy razem Red_icon_wink
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2020-03-27, 02:52 PM przez żaba.)
2020-03-27, 02:43 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zygi Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 461
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
#17
RE: Koronawirus vs. zloty, spoty, torowanie 2020
A u mnie w zakładzie... ach szkoda pisać... patola.

Na początku kierownicy przynieśli do podpisania jakieś chujstwo, że niby przeszkoleni jesteśmy.

Środki czystości, odkażacze były kilka dni później i to przez chwilę bo się (Ci izolowani ) dopadli i napili. Jaka decyzja? Zabrać i nie będzie odkażane. Dobra a co z nami którzy pilnują tego ? Moją rodziną?

Ja się nie boje od razu napiszę i ten bełkot nie zmienia mojego podejścia do życia ale się stosuję do zaleceń!

Najlepsze na koniec. Teraz w pracy w toalecie nawet MYDŁA i ręczników nie ma. Czyli wszystko wróciło do normalności.
2020-03-27, 04:02 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kuno Offline
Użytkownik
***

Szczecin/Koszalin


Liczba postów: 113
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
#18
RE: Koronawirus vs. zloty, spoty, torowanie 2020
ważne by nie fiksować Red_icon_wink choć chodząc do sklepu w Szczecinie to jak wiatr zawieje całe szczęście granice zamknęli to "helmuty" nie wykupują całych dyskontów na raz Red_icon_wink
2020-03-28, 09:05 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
dodziu Offline
Konkretny
****




Liczba postów: 801
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 2
#19
RE: Koronawirus vs. zloty, spoty, torowanie 2020
Czekam za rozwojem sytuacji. Do zlotu jeszcze trochę czasu więc może się uda spotkać. Zobaczymy jak będzie ale jestem dobrej myśli ?
2020-03-28, 04:01 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bednar112 Offline
Młody
**

Łódź
Rn22

Liczba postów: 43
Dołączył: Dec 2019
Reputacja: 0
#20
RE: Koronawirus vs. zloty, spoty, torowanie 2020
Sezon się zaczyna, pogoda coraz bardziej przyjazna smiganiu a człowiek uziemiony za miedzą Red_icon_sad
2020-03-28, 10:14 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->