Facebook-przeniesienie forum
Autor Wiadomość
kyniu Offline
Konkretny
****

Rzeszów
RN22

Liczba postów: 942
Dołączył: May 2013
Reputacja: 1
#21
RE: Facebook-przeniesienie forum
Na grupie z Messengera tematy motocyklowe raczej nie są poruszane tak że nie widzę kolizji interesów Red_icon_cheesygrin
Tam prędzej zobaczy to co Kafel lubi najbardziej czyli cycki Red_icon_cheesygrin

Jeśli chodzi o przenoszenie forum na FB to jestem na nie bo to nie ten sam klimat Red_icon_smoke
-
Zapraszam na mój portal: Twoje Usługi w Internecie [Obrazek: small-logo.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2020-04-03, 10:37 PM przez kyniu.)
2020-04-03, 10:36 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#22
RE: Facebook-przeniesienie forum
(2020-04-03, 10:34 PM)żaba napisał(a): Żadnych fb.......... kategorycznie.
Panowie zależy Wam na forum, wszystkie dyskusje przenieś na czat......., tak jak to było kiedyś Red_icon_smile
Wszystko się zmienia to oczywiste, jednak możemy być jak te dinozaury wszystko zależy od Nas..... Red_icon_smile

przewaga messengera nad forumowym czatem...
brak powiadomień i apki na fona... a to robi robotę...

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2020-04-03, 10:40 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#23
RE: Facebook-przeniesienie forum
Tak Szymonie masz rację Red_icon_wink, jednak możemy się umówić na godzinę i dzień w którym będziemy się spotykać i pisać o wszystkim i niczym .............. Red_icon_cheesygrin
Z autopsji wiem, że nawet jak by się to udało, to przy większej ilości osób powstaje chaos....... Red_icon_wink
Jednak nie z takimi rzeczami sobie radziliśmy Red_icon_cheesygrin
Dla chcącego nic trudnego........ Red_icon_wink
Tak jak piszecie mamy klimat.......... a to jest najważniejsze Red_icon_cheesygrin Choć by nas było dwadzieścia osób Red_icon_wink
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2020-04-03, 11:14 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#24
RE: Facebook-przeniesienie forum
(2020-04-03, 11:14 PM)żaba napisał(a): Tak Szymonie masz rację Red_icon_wink, jednak możemy się umówić na godzinę i dzień w którym będziemy się spotykać i pisać  o wszystkim i niczym .............. Red_icon_cheesygrin
Z autopsji wiem, że nawet jak by się to udało, to przy większej ilości osób powstaje chaos....... Red_icon_wink
Jednak nie z takimi rzeczami sobie radziliśmy Red_icon_cheesygrin
Dla chcącego nic trudnego........ Red_icon_wink
Tak jak piszecie mamy klimat.......... a to jest najważniejsze Red_icon_cheesygrin Choć by nas było dwadzieścia osób Red_icon_wink

cza to będzie na zlocie obgadać przy wódzie... może zrobić forumową apkę z powiadomieniem do shoutbox-a....

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2020-04-03, 11:40 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#25
RE: Facebook-przeniesienie forum
Jestem za.......... Red_icon_cheesygrin Choć się na tym kompletnie nie znam, wierzę w Was........ Red_icon_cheesygrin
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2020-04-03, 11:49 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Gr4 Offline
świr
****


>>John Deere<<

Liczba postów: 903
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 1
#26
RE: Facebook-przeniesienie forum
Dobry pomysł z ta apka , kiedyś czat na forum tętnił życiem zawsze się coś działo Red_icon_wink
2020-04-04, 12:26 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
romuald Offline
Wariat
*****

Potęgowo
RN12

Liczba postów: 1,444
Dołączył: May 2017
Reputacja: 8
#27
RE: Facebook-przeniesienie forum
to są jakieś jaja proszę pana ..... , a czego się dla jaj nie robi, 
cavallo dawaj tych z fb Tu i uświadom ich że słowa popieramy czynem tzn że jak Kyniu powie że zaczyna kopać basen to jedziemy kopać, liczą się fakty i liczby jak zaznaczył Piotruś  Red_icon_smoke  zwany shogunem  Red_icon_smoke bo cóż warte pisanie nie poparte działaniem  Red_icon_angrydbl takie sranie w banie bżdżenie po antenie  Red_icon_smile  Red_icon_mad3  Red_icon_cheesygrin
2020-04-04, 10:00 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kuno Offline
Użytkownik
***

Szczecin/Koszalin


Liczba postów: 113
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
#28
RE: Facebook-przeniesienie forum
co do FB to ja też jestem przeciwny bo sam wchodziłem tam od święta jak była maszyna to by zobaczyć czy ktoś po mieście będzie latał albo dalej za komin - na miejscowej grupie szczecina i tyle, a tak na FB wejdę raz na ruski rok, tym bardziej że maszyny dalej brak ;/
Po za tym osobiście uważam że żadne fb nie ma klimatu forum
2020-04-04, 10:05 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Platun Offline
Rn12 BLUE
***




Liczba postów: 219
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 1
#29
RE: Facebook-przeniesienie forum
Moim zdaniem kręcimy gówno burzę o nic... Jest grupa na FB i przecież nikomu ona nie szkodzi.
Jak ktoś potrzebuje pomocy tutaj na forum to chłopaki z "grupy FB" pomagają. Nikt nie powiedział (tak mi się wydaje), że forum jest złe i już na niego nie będzie wchodził i niech usuną mi konto. A to, że na FB jest grupka osób która zna się trochę lepiej i może sobie pozwolić czasami na ostrzejsze żarty/ filmiki... w czym problem? Nie wszystko co jest tam nadaje się do pokazania tutaj...
2020-04-04, 11:50 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#30
RE: Facebook-przeniesienie forum
(2020-04-04, 11:50 AM)Platun napisał(a): Moim zdaniem kręcimy gówno burzę o nic... 

Z pełnym szacunkiem kolego, ale ja tutaj nie widzę żadnej gówno burzy, zwykła dyskusja moim zdaniem.......Red_icon_wink
Grupa niech sobie jest, niech działa Red_icon_wink Komu to przeszkadza ...... Red_icon_wink
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2020-04-04, 03:44 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zygi Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 461
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
#31
RE: Facebook-przeniesienie forum
Fajnie, że temat nie został zbagatelizowany i większość bywalców się opowiedziała. Dzięki takim tematom i dyskusjom jest możliwość rozwoju tego forum. Nie ma co się zamykać i spróbować przynajmniej coś ulepszyć, jeśli jest jakiś pomysł albo coś funkcjonowało w przeszłości, a jest możliwość wdrożenia - to jak najbardziej.
2020-04-04, 04:33 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
misiek84 Offline
Wariat
*****

Kałuszyn
R1 RN12

Liczba postów: 1,351
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 2
#32
RE: Facebook-przeniesienie forum
Po mojemu forum niech pozostanie w takiej formie jakiej jest obecnie bo ma klimat i ogólnie jest zajebiste i wszyscy którzy są na grupie na Messengerze myślę, że tak samo są aktywni tutaj Red_icon_smile A tak jak chłopaki napisali na grupie rzadko poruszane są tematy motocyklowe i związane z forum raczej są tam rozmowy o wszystkim i o niczym o filmikach już nie wspominając bo z motocyklami bardzo bardzo rzadko mają coś wspólnego Red_icon_cheesygrin I chłopaki z grupy są tak samo pomocni zarówno tam jak i na forum Red_icon_smile No i dzięki grupie mając mały problem z moją R1 został przy pomocy Simona rozwiązany dosłownie w minutę Red_icon_wink


We włosach wiatr, w oczach łzy na liczniku czterdzieści trzyRed_icon_cheesygrin
2020-04-08, 05:05 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
zwir0 Offline
Użytkownik
***

Kraków
RN12 '04

Liczba postów: 148
Dołączył: Aug 2019
Reputacja: 0
#33
Facebook-przeniesienie forum
Forum to forum. Żadne fb.

Ja co prawda dopiero raczkuję u Was i chłonę wiedzę (i wątki) ale mam nadzieje zostac tu na dłużej.

Przede wszystkim - czy ktos z Was kiedys szukal „wiedzy fachowej” na facebook’u? Ciezko tam znalezc jakąś odpowiedz poza wypowiedziami wspomnianych wcześniej trolli.

Z reszta : to co zostalo zapisane na forum zostaje „ku przestrodze potomnym”, jest skategoryzowane i pozostawione w jakimś ładzie, a facebook....no nie wydaje mnie sie to jakos realne, żeby udało sie przeglądać wątki sprzed 8lat w tak plynny sposob.

Back to the oldschool. Za dawnych czasow na forum pewnego modelu samochodu poznalem wielu „lokalsów” z ktorymi trzymamy sie do dzis / nikt juz nie ma takiego samochodu, wszyscy sa nadal na forumRed_icon_smile


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Red_icon_banana
2020-04-24, 08:25 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->