Kombi Alpinestars
Autor Wiadomość
incom Offline
Konkretny
****

Warszawa
R1 Rn xXx

Liczba postów: 558
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 5
#1
Kombi Alpinestars
po kilku przygodach z tą marką a mianowicie o gigantycznej ilości podróbek tej firmy które sie rozchodzą po kilku wypadach co sądzicie o tym ?
Cena dość atrakcyjna aczkolwiek boje się kolejnej podróby .....
proszę o szybkie odpowiedzi , sugestie itd ...

http://moto.allegro.pl/alpinestars-kombi...22817.html
2012-03-30, 10:27 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
XoXo
Unregistered




 
#2
RE: Kombi Alpinestars
Wyglada ok, ale zapytaj jaki to jest model bo nie ma tego na aukcji, myśle ze podróbke poznasz odrazu po jakości wykonania, nie brałbym tego w ciemno tylko pojechał obajrzec na twoim miejscu
2012-03-30, 11:36 AM
Odpowiedz cytując ten post
Cieniu Offline
MotoManiak ;)
*****

W-wa
RN19

Liczba postów: 1,268
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3
#3
RE: Kombi Alpinestars
tak jak mowi Xoxo - nie bralbym na pewno w ciemno tylko obejrzal, druga sprawa jest rozmiar. Ja mam rozmiar 52 a mam 192 ( przynajmniej rok temu tyle mialem Red_icon_tongue ) wzrostu i jestem dosc szczply, Jestes sporo nizszy ode mnie i obawiam sie ze musisz raczej celowac w rozmiar 50 a nawet 48. Ten kombiak wyglada mi na RC-1 ale nie kojarze zestawienia z takimi spodniami. Chyba ze gosc kupil oddzielnie kurtke RC-1 + nowe spodnie TRACK. KUmpel sprzedawal taka kurtke zreszta nawet dawalem ogloszenie na forum mial rozmiar 52 tej kurtki i byla na niego za duza a ma gdzies z 185cm. Kombiak musi byc idealnie dopasowany inaczej Cie zdmuchnie z moto Red_icon_tongue
Rn19 + Full Alpinestars + Shoei El capitan Red_icon_smile
2012-03-30, 12:32 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marcinpsk Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 260
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 3
#4
RE: Kombi Alpinestars
Spodnie to APEX lub ewentualnie TRACK, ale raczej na te pierwsze wygladaja bo mam bardzo podobne, tyle ze w innym kolorze. Kurtka to napewno RC-1.
Wszystko wyglada na orginalne. Pozatym jeszcze nie widzialem zeby chinole podrabiali skorzane akcesoria alpinestars (no moze oprocz rekawic).
Ja mam swoje ciuchy napewno orginalne i po tych zdjeciach zeby te z aukcji roznily sie czyms poza kolorem i rozmiarem.

Pozatym widac ze kolo ma jakis szrot, takze zapewne przywozi fanty przy okazji sciagania wrakow z UK. Tam taki kombiak mozna wyrwac troche taniej niz tu jestna aukcji. Jesli Cie zainteresuje to moge pomoc w sciagnieciu do PL, gdy sie cos trafi akurat. Jakby co to wal na PW.

Cieniu napisał(a):Ja mam rozmiar 52 a mam 192

Nie masz przez to za krotkich rekawow ?
Ja mam 1,76 cm i mam rozmiar 56 a rekawy sa akurat do nadgarstkow. Rozmiar wiekszy z tego wzgledu ze w mniejszych nie moglem suwaka zapiac Red_icon_cheesygrin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2012-03-30, 02:21 PM przez marcinpsk.)
2012-03-30, 02:07 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Cieniu Offline
MotoManiak ;)
*****

W-wa
RN19

Liczba postów: 1,268
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3
#5
RE: Kombi Alpinestars
jak mialem 56 to moglem 2 klocki zmiescic w gaciach Red_icon_tongue rekawy sa ciutenke za krotkie ale mam rekawice gp pro ktore maja sa bardzo dlugie dzieki temu jest wszystko tip top Red_icon_smile powiem CI ze nie mam pojecia jak moze na Ciebie pasowac 56 skoro jestes 20cm nizszy Red_icon_tongue chyba ze w brzuszku jest troszke wiecej ehehe. A spodnie tez masz 56? czy tylko o kurtce mowisz?
Rn19 + Full Alpinestars + Shoei El capitan Red_icon_smile
2012-03-30, 02:46 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MetalMike Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 173
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
#6
RE: Kombi Alpinestars
To RC-1, kupiłem sobie taki na ten sezon i jestem mega zadowolony. Spodnie od kompletu powinny być czarne więc jest to zestaw składany.

A co do rozmiaru ja mam 186cm i rozmiar 54 siedzi na mnie ciasno. Pas 93cm, klata 105cm.

Porównując to Tz-1 jest ciut większy niż RC-1.

Jakby ktoś chciał to Alpine TZ-1ke równiez w rozmiarze 54 sprzedaję na allegro.
2012-03-30, 02:57 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marcinpsk Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 260
Dołączył: Jun 2011
Reputacja: 3
#7
RE: Kombi Alpinestars
Spodnie chyba 52 mam rozmiar Red_icon_wink
Problem mialem z doborem kurtki, zeby zapinala sie na klacie a w kierunku brzucha sie zwezala. Taki efekt intensywnych treningow przez zime. Akurat jak kombi skorzane kupowalem, to rc-1 byla jednym z 2 modeli alpiny, ktore mialy taki kroj.
A co do zalozyciela tematu to proponowalbym najpierw isc do sklepu popmierzyc, a potem juz konkretny rozmiar kupowac.
2012-03-30, 03:00 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Cieniu Offline
MotoManiak ;)
*****

W-wa
RN19

Liczba postów: 1,268
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3
#8
RE: Kombi Alpinestars
jak tak was czytam to sie zastanawiam jak Ja sie w 52 wcisnalem xD
Rn19 + Full Alpinestars + Shoei El capitan Red_icon_smile
2012-03-30, 10:01 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Thor Offline
Wariat
*****

Mazowieckie
RN20

Liczba postów: 2,528
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 2
#9
RE: Kombi Alpinestars
(2012-03-30, 10:01 PM)Cieniu napisał(a): jak tak was czytam to sie zastanawiam jak Ja sie w 52 wcisnalem xD

też sie zastanawiam bo wyższy jesteś ode mnie 2cm i szczuplejszy choć fakt ,że ja mam innej firmy, ale mam rozmiar 60

Incom nie lepiej poszukać czegoś innej firmy bo wiesz alpinestars ładnie wygląda, ale te... suwakiRed_icon_wink

_________________
_________________
www.amstaffazyl.pl

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2012-03-31, 09:46 PM przez Thor.)
2012-03-31, 09:44 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Cieniu Offline
MotoManiak ;)
*****

W-wa
RN19

Liczba postów: 1,268
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3
#10
RE: Kombi Alpinestars
co masz do suwakow ?Red_icon_tongue
apropo, nie orientujecie sie ile Alpinestars daje gwarancji na swoje ciuchy ? Bo zniszczyla mi sie sznurowka w bucie ( Smx plus ) I nie iwem czy jakos to w ramach reklamacji wymieniaja ? Czy mam sie sam martwic?
Rn19 + Full Alpinestars + Shoei El capitan Red_icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2012-03-31, 10:57 PM przez Cieniu.)
2012-03-31, 10:55 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Thor Offline
Wariat
*****

Mazowieckie
RN20

Liczba postów: 2,528
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 2
#11
RE: Kombi Alpinestars
(2012-03-31, 10:55 PM)Cieniu napisał(a): co masz do suwakow ?Red_icon_tongue

A tak jakoś chyba ostatnio jednemu z nas się ząbek wygiął w pięknym czarnym kombiRed_icon_wink I potrafią jeszcze zmylić na ulicy wieczorem i można czasem za kim innym pojechać hehe

_________________
_________________
www.amstaffazyl.pl

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2012-04-01, 03:12 PM przez Thor.)
2012-04-01, 03:07 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Cieniu Offline
MotoManiak ;)
*****

W-wa
RN19

Liczba postów: 1,268
Dołączył: May 2011
Reputacja: 3
#12
RE: Kombi Alpinestars
no cos mi sie w tym roku sypia rzeczy Red_icon_tongue zabek w kurtce sie wygial, sznurowka w bucie rozdupcyla ... Red_icon_sad mam nadzieje ze to ostatnie straty
Rn19 + Full Alpinestars + Shoei El capitan Red_icon_smile
2012-04-01, 08:22 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->