Valencja ostatnia runda sezonu 2019, ostatnią rundą Jorge Lorenzo w karierze...o-)o
Autor Wiadomość
MReusz Offline
o-)o
***

Warszawa
RN12

Liczba postów: 360
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 4
#1
Valencja ostatnia runda sezonu 2019, ostatnią rundą Jorge Lorenzo w karierze...o-)o
Cześć wszystkim...o-)o
Kiedy już myślisz, że nic się w sezonie spektakularnego nie wydarzy naglę spada na Ciebie news jak kula armatnia na rycerza średniowiecza. który po zaistniałej sytuacji zastanawia się co robi kur.a kula armatnia w średniowieczu. Jak rycerz średniowiecza mam dzisiaj podobne przemyślenia na temat decyzji Jorge Lorenzo o zakończeniu kariery. Przyznam, że oglądając konferencję pomimo, że nigdy nie darzyłem go hura sympatią, poczułem pewnego rodzaju smutek i żal. Pewnie dlatego, że działo się przez te sezony oj działo, był on postacią kontrowersyjną i jak nazwał to VR46 w wolnym tłumaczeniu konkretną (lub jak kto woli betonem). Trzeba mu przyznać, że uparcie dążył do celu. Wracając do przeszłości właśnie Dziś jestem przekonany, że Jorge odchodząc z Yamahy zabrał ze sobą jedną ważną część, mianowicie to, że Yamaha była przekotem, mistrzowskim motocyklem. Pamiętny 2015 mocno odbił się Hondzie czkawką jak również jej cudownemu dziecku. Jak nie Lorek to Rossi, ale małolat tupiąc nóżką nie mógł przełknąć, że Rossi, wolał przegrać z Hiszpanem. Reszta już była kwestią czasu. Potoczyło się jak potoczyło. Nie ma Lorka, będą dwa Marquezy. Takie jest moje zdanie i stawiam tu kropkę.
2019-11-14, 11:59 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MReusz Offline
o-)o
***

Warszawa
RN12

Liczba postów: 360
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 4
#2
Valencja ostatnia runda sezonu 2019, ostatnią rundą Jorge Lorenzo w karierze...o-)o
Dzięki do odciny Jorge Lorenzo, za te wyścigi i przede wszystkim za konsekwentny rozwój Yamahy i wyrazistość, której z dnia na dzień zaczyna brakować w królewskiej klasie...o-)o

Wracając do ostatniej rundy wątek grzmiał, ale nie zauważyłem Wielkiej Fety, że Yamaha wygrała na torze Sepang z dwiema zajebistymi prostymi, to już druga runda gdzie Vini się nam odblokował i to drugie zwycięstwo Yamahy na wymagającym torze. Dla mnie była to równie szczególna runda jak dla Viniego dokładnie w tamtą niedzielę stuknęło mi 35 lat na blacie i tu taki prezent od MV12 i Yamahy. Mimo tego, że razem z synem ubrani byliśmy w koszulki i kombo VR46 to zajebiście celebrowałem długo wyczekiwane zwycięstwo Yamahy i powiem Wam, że w całej tej euforii zapomniałem na chwilę o VR46. Co nie znaczy, że był jest i będzie dla mnie ikoną tego sportu. Jeśli chodzi o Wasze rozważania na temat pojazdu z MM93 dla mnie mistrz i talent kosmiczny jego akcję na motocyklu palce lizać, ale nie iskrzy no k#rwa nie iskrzy między nami i nie chodzi tu co robi i na co sobie pozwala. Tu chodzi bardziej, że jak na Rossiego jeżdżę jak na Papieża, to jak on odejdzie to będzie mi w h#j trudno jak patrzę na cały skład królewskiej klasy. A zawodników obserwuję od najmniejszych klas z MM93 włącznie i na czele. MM93 zadziora był od małego gdzie z Rossim nie jeździł, a raczej się wzorował...o-)o Jego kontrowersyjne bijatyki z Polem Espargro w niższych klasach na stałe weszły do kanonu epickich walk na żyletki, Panowie wielokrotnie po wyścigu chcieli dać sobie po pysku itd...o-)o
Pamiętajmy, że dla niektórych z forum miłość do Rossiego nie zaczęła się od Yamahy, dodatkowo parę lat temu dla niej już nie latał, a karuzela MotoGP kręciła się w najlepsze i nasze rozważania na temat formy Yamahy również kręciły się w najlepsze. Dziś mój syn ma 4 miesiące ubieram go w barwy VR46 śmiejemy się z tego on ma radochę, że ja mam radochę i uśmiecha się do mnie, ale najważniejsze, że będzie jakaś pamiątka z naszych wspólnych rund Mistrzostw Świata, wtedy kiedy razem spędzaliśmy ten czas, a to co wybierze jak będzie miał swoje zdanie to już jego sprawa...o-)o

Dobra trochę odpłynąłem od tematu, a tu rozkład jazdy na weekend...o-)o
Mamy zgrzyt w TV wszystko w PSN poza kwalifikacjami, które tylko w Internecie Ipla i polsatsport.pl, reszta bez zakłóceń wyścigi o tradycyjnych porach...o-)o
Do pełni szczęścia dla tych, którzy przegapili Malezję BONUS PACK Ipla dostępny do 17.11.2019r.

https://www.teleman.pl/program-tv/stacje...2019-11-15
https://www.teleman.pl/program-tv/stacje...2019-11-16
https://www.teleman.pl/program-tv/stacje...2019-11-17

https://www.ipla.tv/live/MOTO-GP-GP-Wale...atna/21537
https://www.ipla.tv/live/MOTO-GP-GP-Wale...atna/21538
https://www.ipla.tv/live/MOTO-GP-GP-Wale...atna/21539

Bonus Pack Ipla MalezjaGP
https://www.ipla.tv/wideo/sport/Moto-GP/...Id=5013582
https://www.ipla.tv/wideo/sport/Moto-GP/...Id=5013582
https://www.ipla.tv/wideo/sport/Moto-GP/...Id=5013582

Na koniec tak optymistyczno humorystyczna spontaniczna reakcja mojego syna kiedy tłumaczyłem jemu, że właśnie wygrała Yamaha, to była jego pierwsza wygrana Yamahy Red_icon_cheesygrin Pozdrawiamy Was do odciny wesołej ostatniej rundy sezonu...o-)o


Załączone pliki Obrazki
   
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-11-15, 02:01 AM przez MReusz.)
2019-11-15, 01:58 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zygi Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 461
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
#3
RE: Valencja ostatnia runda sezonu 2019, ostatnią rundą Jorge Lorenzo w karierze...o-)o
Tata a kiedy kupisz slajdery? 

P.S. mam nie ruszone  Red_icon_LOL Red_icon_LOL Red_icon_LOL
2019-11-15, 08:11 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#4
RE: Valencja ostatnia runda sezonu 2019, ostatnią rundą Jorge Lorenzo w karierze...o-)o
No przecież ewidentnie szybki prawy Red_icon_cheesygrin, dobra pozycja jak na takiego szkraba Maćku Red_icon_cheesygrin Pozdrowionka dla Rodzinki Red_icon_smile
Lorenzo, oj dostarczył nam emocji.........., tutaj na forum również Red_icon_smile Kończy się pewien etap niestety, jednak myślę, że nie takie powroty w motosporcie były, pożyjemy zobaczymy Red_icon_wink
Pozostało podelektować się kosmitami ostatni raz w 2019 roku Red_icon_smile
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2019-11-15, 10:07 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,665
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#5
RE: Valencja ostatnia runda sezonu 2019, ostatnią rundą Jorge Lorenzo w karierze...o-)o
Z całym szacunkiem dla Lorenzo to jest pipa.
Jeden sezon mu nie idzie i się poddaje.
Nowe moto, które jest robione pod MM93 nie jest łatwe w prowadzeniu, ale pewnie jak z ducati by się przełamał.
Ciekawe kto wejdzie na jego miejsce? Czyżby był team braciszkow?
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2019-11-15, 06:01 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
piteer83 Offline
303
***

Warszawa/Śródmieście
rn 04

Liczba postów: 244
Dołączył: Oct 2012
Reputacja: 0
#6
RE: Valencja ostatnia runda sezonu 2019, ostatnią rundą Jorge Lorenzo w karierze...o-)o
(2019-11-15, 06:01 PM)Koczis napisał(a): Z całym szacunkiem dla Lorenzo to jest pipa.
Jeden sezon mu nie idzie i się poddaje.
Nowe moto, które jest robione pod MM93 nie jest łatwe w prowadzeniu, ale pewnie jak z ducati by się przełamał.
Ciekawe kto wejdzie na jego miejsce? Czyżby był team braciszkow?

Koczis jak byś na koniec poprzedniego sezonu zaliczył taką glebę jak Lorenzo i w tym roku to powtórzył i nie miał czasu na wyleczenie kontuzji to też byś sukcesów nie odnosił a nie zapominaj, że w zeszłym sezonie wygrał trzy wyścigi. A co do moto to w Ducati nie było że się przełamał tylko w końcu włosi posłuchali go i dali mu odpowiednie części które polepszyły mu komfort jazdy.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-11-16, 12:50 PM przez piteer83.)
2019-11-16, 12:40 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,665
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#7
RE: Valencja ostatnia runda sezonu 2019, ostatnią rundą Jorge Lorenzo w karierze...o-)o
Właśnie to miałem na myśli. Gdyby ten sezon przetrzymal to na 99% by lepiej mu szło w 2020 roku.
Ale wolał się poddać lub włodarze HRC mu podziękowali tylko o tym się oficjalnie nie mówi.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2019-11-16, 01:32 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
ryba Offline
Użytkownik
***


zx10rx2 636rn01

Liczba postów: 466
Dołączył: May 2012
Reputacja: 1
#8
RE: Valencja ostatnia runda sezonu 2019, ostatnią rundą Jorge Lorenzo w karierze...o-)o
Trzymam za chłopaka kciuki. Niech mu się wiedzie w życiu jak najlepiej. Pozdro Horhe. Ten kto kości łamał na torze zrozumie bez słów. To jest naprawdę wymagający sport. W szczególności jeśli chodzi o głowę. Pisanie o pipkach wskazuje jakie człowiek ma nikłe pojęcie w temacie. I piszę to ja, największy hejter Lorenzo.
2019-11-16, 11:25 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#9
RE: Valencja ostatnia runda sezonu 2019, ostatnią rundą Jorge Lorenzo w karierze...o-)o
Narobiło się zamieszania w moto3, dobrze, że wszyscy cali Red_icon_smile Foggia konkretnie przywalił, już się martwiłem, że walczą o jego życie.
Spekulacji jest wiele, kto gdzie będzie jeździł, za chwilkę się wszystko okaże Red_icon_wink Lorek sam powiedział, nigdy nie mów nigdy, wróci ............ trzymam kciuki za niego. Red_icon_wink

Ps. też uważacie, że ujęcia slow motion z 13 zakrętu są najpiękniejsze w całym cyklu ?
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-11-17, 01:05 PM przez żaba.)
2019-11-17, 12:33 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#10
RE: Valencja ostatnia runda sezonu 2019, ostatnią rundą Jorge Lorenzo w karierze...o-)o
Pamiętam dwa zdjęcia z JL .... pierwsze kiedy jechał ze świeżo skręconym  śrubami obojczykiem .. wychodził z winkla i z tyłu na bandzie były wyświetlane właśnie loga Supermana .. Ta fota obiegła cały Świat po tym zaraz jak w boxie po zakończeniu wyścigu bodajże na 5ym miejscu wyglądało to tak Red_icon_sad   :

[Obrazek: bcfd5aecdebbcb62.jpg]

A lekarze powiedzieli mu jasno : w takim stanie każdy upadek zrobi z ciebie kalekę do końca życia + żadnych proszków przeciwbólowych bo otępienie po takiej dawce żeby nie bolało zwyczajnie doprowadzi cię do trumny ...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-11-17, 04:25 PM przez A.S..)
2019-11-17, 04:21 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
dodziu Offline
Konkretny
****




Liczba postów: 801
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 2
#11
RE: Valencja ostatnia runda sezonu 2019, ostatnią rundą Jorge Lorenzo w karierze...o-)o
(2019-11-17, 04:21 PM)A.S. napisał(a): Pamiętam dwa zdjęcia z JL .... pierwsze kiedy jechał ze świeżo skręconym  śrubami obojczykiem .. wychodził z winkla i z tyłu na bandzie były wyświetlane właśnie loga Supermana .. Ta fota obiegła cały Świat po tym zaraz jak w boxie po zakończeniu wyścigu bodajże na 5ym miejscu wyglądało to tak Red_icon_sad   :

[Obrazek: bcfd5aecdebbcb62.jpg]

A lekarze powiedzieli mu jasno : w takim stanie każdy upadek zrobi z ciebie kalekę do końca życia + żadnych proszków przeciwbólowych bo otępienie po takiej dawce żeby nie bolało zwyczajnie doprowadzi cię do trumny ...
Naprawdę godne podziwu dla tego zawodnika. Może jednak wróci po przyszłym sezonie. Kto wie co będzie w razie jak mu zdrowie się poprawi
W końcu ma jeszcze trochę czasu jeśli chodzi o wiek

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
2019-11-17, 04:35 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#12
RE: Valencja ostatnia runda sezonu 2019, ostatnią rundą Jorge Lorenzo w karierze...o-)o
Mieć tyle kasy i tak ryzykować...bez sensu. Pedrose też ładnie ścięło

2019-11-17, 10:10 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#13
RE: Valencja ostatnia runda sezonu 2019, ostatnią rundą Jorge Lorenzo w karierze...o-)o
(2019-11-17, 10:10 PM)Kafel napisał(a): Pedrose też ładnie ścięło

Pedrose ? Kafelku a nie chodziło ci o Zarco przypadkiem ? Red_icon_wink Lecuona, Petrux i Zarco wylecieli w tym samym zakręcie. Red_icon_wink
Motocykl Lecuony ściął Zarco dość konkretnie, to, że nie połamał mu nóg, jest sporym szczęściem.

Koniec emocji na rok 2019.............., był to fajny rok, choć nie tak fajny jak 2018 w którym było więcej ścigania w niektórych rundach, moim zdaniem Red_icon_wink
W skrócie może tak, MM poza zasięgiem DOMINATOR , Dovi szkoda, końcówka sezonu coś mu nie wyszła, choć znów jest vice Red_icon_smile Viniales na plus , Doctor no cóż szacunek........., Morbidelli super , Fabio myślę, że jest w nim przyszłość, największy plus tego sezonu Red_icon_smile
Szkoda mi Petruxa było tak fajnie, jednak po śmierci przyjaciela (swojego rzecznika prasowego) pogubił się całkowicie Red_icon_sad
Bracia Espargaro mieli przebłyski Red_icon_smile Rins nawet nawet .......choć Suzuki ponoć nie zadowolone Red_icon_wink
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2019-11-18, 07:43 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
MReusz Offline
o-)o
***

Warszawa
RN12

Liczba postów: 360
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 4
#14
RE: Valencja ostatnia runda sezonu 2019, ostatnią rundą Jorge Lorenzo w karierze...o-)o
Bracia Marquez razem w Repsol Honda, cytując klasyka ja wiedziałem, że tak będzie do odciny Red_icon_cheesygrin ...o-)o


Załączone pliki Obrazki
   
2019-11-18, 08:26 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#15
RE: Valencja ostatnia runda sezonu 2019, ostatnią rundą Jorge Lorenzo w karierze...o-)o
No pomyliłem się. Pedrosa jako kierowca testowy w KTM

2019-11-18, 08:47 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,665
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#16
RE: Valencja ostatnia runda sezonu 2019, ostatnią rundą Jorge Lorenzo w karierze...o-)o
No to kolejny tytuł MM ma już w ręku, bo będzie piękna bariera blokująca innych w postaci juniora.
Nawet gdyby jakimś cudem mógł być pierwszy przed MM, to będzie puszczal.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2019-11-18, 09:53 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#17
RE: Valencja ostatnia runda sezonu 2019, ostatnią rundą Jorge Lorenzo w karierze...o-)o
Nikt Rossiemu nie broni opierdolić ich obu i wygrać wszystkie wyścigi .. prosta piłka ..
2019-11-19, 11:23 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#18
RE: Valencja ostatnia runda sezonu 2019, ostatnią rundą Jorge Lorenzo w karierze...o-)o
(2019-11-18, 09:53 PM)Koczis napisał(a): No to kolejny tytuł MM ma już w ręku, bo będzie piękna bariera blokująca innych w postaci juniora.
Nawet gdyby jakimś cudem mógł być pierwszy przed MM, to będzie puszczal.

Kuba może tak drastycznie nie będzie Red_icon_cheesygrin Jednak myślę , że to będzie duet, który będzie jeździł wzorowo zespołowo Red_icon_cheesygrin
W tym sezonie pokazywało to Ducati od czasu do czasu Red_icon_wink tylko to Petrux i Dovi wiadomo ..............Red_icon_wink
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2019-11-19, 02:03 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Pita Offline
Użytkownik
***

Gdynia


Liczba postów: 228
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
#19
RE: Valencja ostatnia runda sezonu 2019, ostatnią rundą Jorge Lorenzo w karierze...o-)o
Na początku musi się przyzwyczaić do moto. Dzisiaj na testach po pierwszych 10min dzwon i do końca dnia zamykał stawkę będąc 23 ze strata 2,7s. Może się rozjeździ ale w Moto2 zajęło to troszkę. A moim zdaniem najlepszy debiutant to Ike.


Go Big or Go Home
2019-11-19, 09:32 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#20
RE: Valencja ostatnia runda sezonu 2019, ostatnią rundą Jorge Lorenzo w karierze...o-)o
mam nadzieje że mareczek bedzie miał gorszą formę bo nudno jak jeden ciągle wygrywa

2019-11-19, 10:00 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->