Yamaha R1 rn22 2014
Autor Wiadomość
Kamool Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 445
Dołączył: Jun 2016
Reputacja: 1
#21
RE: Yamaha R1 rn22 2014
Nie.. za każdym razem jak miałem rozkręcać sprzęta bo wiedziałem, że nie będę przez jakiś czas jeździł to coś mi wypadało... Ale kupujący dostał info, że może odesłać, także pewnie któregoś dnia ten kosz będzie poprawiony.
2019-10-16, 07:27 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Mike R1 Offline
Młody
**




Liczba postów: 20
Dołączył: Sep 2019
Reputacja: 0
#22
RE: Yamaha R1 rn22 2014
(2019-10-16, 07:19 PM)A.S. napisał(a): Dorośli ludzie i to z jajami między udami nie pierogiem, wiedzą że w takich maszynach jak MOTOCYKL malowanie to rzecz tak drugoplanowa jak zeszłoroczny śnieg ... Nie raz i nie dwa tu było o tym że wygląd a stan techniczny to zupełnie inny kaliber .. i nie wiem ILE jeszcze trzeba ludzi uświadamiać czy uczyć ( i czy jest sens ) że jeśli ktoś przemaluje sobie CAŁE I NIE POŁAMANE I NIE KLEJONE owiewki na kolor jaki ma w wizji to nie jest to wyznacznik stanu moto .. dorośniecie tu na forum kiedyś ??
Ja się nie czepiam nikogo bo mam jakieś jazdy .... ja traktuje was jak kumpli, którym można zadać każde pytanie a nie jakieś kurwa panienki z fochami .. co to wypada a co nie a co komu do tego czy tamtego ..
ZAPYTAŁEM ... bez obrazy i cudowania .. piszemy sobie jeden z drugim luźne kwestie po czym jak zawsze znajdzie się ktoś kto się czepia : CO CIE TO OBCHODZI .. A czemu ma mnie nie obchodzić ?  
Ja nie pytam czy kogoś stać czy nie ... pytam dlaczego tak a nie inaczej ..
Vader pisze normalnie, z żartem .. z kulturą ...  Kyniu zagaduje z bajerą ... da się ???
Kamil >> to nie wysłałeś tego kosza do poprawki w końcu ? Red_icon_smile

"piszemy sobie jeden z drugim luźne kwestie po czym jak zawsze znajdzie się ktoś kto się czepia : CO CIE TO OBCHODZI .. A czemu ma mnie nie obchodzić ? "


Do mnie znowu pijesz?  Red_icon_LOL  A.S jak widać nie tylko ja takie miałem wrażenie co do narzucania swoich ideologi przez Ciebie.Ja kończę już tę dyskusję bo to sensu nie ma i jeżeli w jakikolwiek sposób kogoś uraziłem to przepraszam. Miłego wieczoru Red_icon_yes
2019-10-16, 08:51 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
zybex Offline
mistrz prostaków
***

Polska B
RN22

Liczba postów: 359
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
#23
RE: Yamaha R1 rn22 2014
Wincyyyj!
2019-10-16, 11:03 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
niebieski708 Offline
Użytkownik
***

Płock
R1 rn12

Liczba postów: 403
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
#24
RE: Yamaha R1 rn22 2014
Panowie jesteśmy dorośli, nie usprawiedliwiam ASa, ale jeśli ktoś wie i widzi co kupuje (moto po torze i na tor) musi się liczyć z dodatkowymi wydatkami... niż moto droższe w ładnym stanie.
2019-10-17, 09:17 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->