Zna moze ktos ten motocykl???
Autor Wiadomość
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#21
RE: Zna moze ktos ten motocykl???
A co do GIXXA .. to w zeszłą niedzielę zrobiłem traskę do Kamienia Śląskiego coby odwiedzić niektórym znaną już knajpkę Kamieniec ( Simon >> koryto jest na zamówienie >> dzień wcześniej :/ ) .. Do tego odwiedziłem Jezioro Srebrne i nie wiem co to za gixxy tu chopoki pokupowali .. ale ja na swojego nie dam nigdy złego słowa powiedzieć !! Hample przetestowałem >> są kurewsko skuteczne .. moc i elastyczność petarda !! .. Skrzynia to poezja a prowadzenie to BAJKA .. Tak >> mam full MUPO pod dupą i może to o to chodzi .. ale motocykl malutki, niziutki, zwinny i posłuszny absolutnie .. RN22 żyła w zakręcie, jechała tam gdzie się człowiek patrzył .. ALE >> cały czas była jakaś nerwowa, zawsze coś musiał swojego dorzucić ... a K8 ... lecisz 140 po prostej .. i tak samo idziesz w zakręt .. zero różnicy .. czy prosta czy winkiel .. składasz się, łamiesz łokieć i moto jedzie ot tak jakby nigdy nic .. CZARY Red_icon_smile !
2019-09-03, 08:36 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,665
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#22
RE: Zna moze ktos ten motocykl???
Jak coś to ja mam swój stary kosz. Wymieniłem na nowy razem z koszem wewnętrznym, bo był pęknięty.
Nie grzechotał za specjalnie, ale były wibracje, choć dziś obstawiam, że raczej nie od kosza, a właśnie od tego pękniętego wewnętrznego.
Jak chcesz to mogę Ci go sprzedać za powiedzmy 400zł.
Jak będzie zły to odeślesz, a ja oddam kasę.

Chyba, że ktoś inny chce i umie zrobić sobie taką podmiankę i w razie jak jemu padnie kosz, to będzie miał dobry za 400zł, a jak mój okaże się lipa, to straci tylko czas i kasę za przesyłki.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2019-09-03, 08:42 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mattig93 Offline
Młody
**

Słupsk
RN12

Liczba postów: 82
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
#23
RE: Zna moze ktos ten motocykl???
(2019-09-03, 08:36 PM)A.S. napisał(a): A co do GIXXA .. to w zeszłą niedzielę zrobiłem traskę do Kamienia Śląskiego coby odwiedzić niektórym znaną już knajpkę Kamieniec ( Simon >> koryto jest na zamówienie >> dzień wcześniej :/ ) .. Do tego odwiedziłem Jezioro Srebrne i nie wiem co to za gixxy tu chopoki pokupowali .. ale ja na swojego nie dam nigdy złego słowa powiedzieć !! Hample przetestowałem >> są kurewsko skuteczne .. moc i elastyczność petarda !! .. Skrzynia to poezja a prowadzenie to BAJKA .. Tak >> mam full MUPO pod dupą i może to o to chodzi .. ale motocykl malutki, niziutki, zwinny i posłuszny absolutnie .. RN22 żyła w zakręcie, jechała tam gdzie się człowiek patrzył .. ALE >> cały czas była jakaś nerwowa, zawsze coś musiał swojego dorzucić ... a K8 ... lecisz 140 po prostej .. i tak samo idziesz w zakręt .. zero różnicy .. czy prosta czy winkiel .. składasz się, łamiesz łokieć i moto jedzie ot tak jakby nigdy nic .. CZARY Red_icon_smile !

Zmieniłem klocki zgodnie z zaleceniem i wszystko jest już ok, tak jak mowisz nie mam porownania do rn22 ale w porownaniu do rn 12 gixx k8 duzo lepiej sie prowadzi w złożeniu, pozycja duzo lepsza dla mnie, kupiłem go z rozumem, bo wizualnie r1 duzo bardziej mi sie podoba, ale bezawaryjność jednak jest dla mnie ważna Red_icon_smile
2019-09-03, 08:46 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
yamaharn2222 Offline
Użytkownik
***

włocławek
rn 22 2012

Liczba postów: 159
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
#24
RE: Zna moze ktos ten motocykl???
Dzieki panowie za porady,i chyba jednak na wiosne wpadnie nowy kosz z łożyskiem i tuleja.Bo wewnetrzny kosz mam dobry bez pekniec i nity tez ok,tarczki nie popalone przekładki bez najmniejszych przebarwien. Spr. wszystko sam w połowie tego sezonu.
2019-09-04, 07:10 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,642
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#25
RE: Zna moze ktos ten motocykl???
(2019-09-04, 07:10 AM)yamaharn2222 napisał(a): Dzieki panowie za porady,i  chyba jednak na wiosne wpadnie nowy kosz z łożyskiem i tuleja.Bo wewnetrzny kosz mam dobry bez pekniec i nity tez ok,tarczki nie popalone przekładki bez najmniejszych przebarwien. Spr. wszystko sam w połowie tego sezonu.

no ja moje tarczki przekładki zmieniałem, moto kupiłem jak miało 20k teraz ma 38k przebiegu , 
czy sprzęgło było robione wcześniej nie wiem, ale wymiar tarczek przekładek i sprężyny były wręcz w nominale,
ale wcześniej kupiłem nowe to zmieniłem ...........

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2019-09-04, 02:38 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Gr4 Offline
świr
****


>>John Deere<<

Liczba postów: 903
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 1
#26
RE: Zna moze ktos ten motocykl???
Ja tam na GIXA nie narzekam KUPIŁEM DOBRY SPRZĘT, jeździ dobrze- zapierdala jak na litra przystało , a jak sie zepsuje to naprawie , zarżne silnik to wymienię Red_icon_wink)) tyle o k9 z mojej strony
2019-09-07, 03:32 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
misiek84 Offline
Wariat
*****

Kałuszyn
R1 RN12

Liczba postów: 1,351
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 2
#27
RE: Zna moze ktos ten motocykl???
(2019-09-03, 07:58 PM)Grzegorz86 napisał(a): Dopóki ludzie będą wydawać kasę na złote klamki i inne bajery zamiast dbać o zarzynany silnik to tak będzie.

Ja mam u siebie złote klamki.... Red_icon_wink


We włosach wiatr, w oczach łzy na liczniku czterdzieści trzyRed_icon_cheesygrin
2019-09-07, 07:27 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Ratm Offline
XXX
***

KRK
MT 10

Liczba postów: 115
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
#28
RE: Zna moze ktos ten motocykl???
Misiek, ile karatow?  Red_icon_LOL

"Riding well is difficult, riding poorly is easy and painful." Red_icon_smile  - Nick Ienatsch
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-09-08, 07:53 AM przez Ratm.)
2019-09-08, 07:52 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
misiek84 Offline
Wariat
*****

Kałuszyn
R1 RN12

Liczba postów: 1,351
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 2
#29
RE: Zna moze ktos ten motocykl???
(2019-09-08, 07:52 AM)Ratm napisał(a): Misiek, ile karatow?  Red_icon_LOL

U jubilera pytałem to powiedział, że 24 chińskie karaty Red_icon_cheesygrin


We włosach wiatr, w oczach łzy na liczniku czterdzieści trzyRed_icon_cheesygrin
2019-09-13, 05:10 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->