Małopolska
Autor Wiadomość
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#21
RE: Małopolska
No rozumiem. Pewnie się nie złożył razem z Tobą do zakrętu. Ja nie lubię wozić pasażera, a szczególnie na dłuższą odległość. Dla mnie ciężej i dla niego. Sam wiem bo 30 km jechałem jako plecaczek i miałem dość. Jedynie kawałek mogę jakiegoś lachona przewieźćRed_icon_smile A miałeś NNW, to chyba z tego powinni mu zwrócić za uszczerbek na zdrowiu?

2012-03-28, 10:25 PM
Szukaj
mag78 Offline
Młody
**

małopolska


Liczba postów: 48
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 0
#22
RE: Małopolska
(2012-03-28, 10:25 PM)Kafel napisał(a): No rozumiem. Pewnie się nie złożył razem z Tobą do zakrętu. Ja nie lubię wozić pasażera, a szczególnie na dłuższą odległość. Dla mnie ciężej i dla niego. Sam wiem bo 30 km jechałem jako plecaczek i miałem dość. Jedynie kawałek mogę jakiegoś lachona przewieźćRed_icon_smile A miałeś NNW, to chyba z tego powinni mu zwrócić za uszczerbek na zdrowiu?

Właśnie nie miałem NW, a do tego OC niedopilnowałem. Okazało się że od dwóch dni polisa nie ważna, zwyczajnie zapomniałem. Ogólnie po kieszeni pojechało mi to wszystko i to nie źle. Mogło być też o wiele gorzej gdyby nie podpisał mi papieru. Ale to już historia, i wiem jedno że nie biorę już pasażera mimo tego że mam teraz NW.
2012-03-28, 11:47 PM
Szukaj
..::KoNik::.. Offline
Młody
**

Małopolska/KCH


Liczba postów: 27
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 0
#23
RE: Małopolska
No witam kolege z okolic... W Chrzanowie chodziłem do Szkoły... zresztą mam 8km do miasta więc czesto tam bywam...
10 lat na jednym moto... szacun
2012-03-29, 09:16 AM
Szukaj


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->