Drobna naprawa tłumików
Autor Wiadomość
Grzechu R1 Offline
Młody
**




Liczba postów: 58
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 0
#1
Drobna naprawa tłumików
Witam was wszystkich po raz kolejny. Od pewnego czasu mam swoją R1 rn19. Troszkę postanowiłem o nią zadbać i chcę m.in wymienić nity w tłumikach bo dość mocno się poluzowały (jednego zgubiłem) i zaczęły mało przyjemnie grać. Widziałem że na forum były podobne tematy, ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Pytanie do was może i banalne , może dla niektórych i głupie ale chciałem stare nity wymienić na nowe o takich samych parametrach , ale nigdzie nie mogę takich znaleźć. Czy wiecie czy takie nity są gdzieś dostępne? Chodzi mi o te na końcu wydechów te z powiększonym kołnierzem. Jak mierzyłem to mi wyszło że ich wymiar to 6,5×15mm(średnica otworu× średnica kołnirza). Szukałem na wielu stronach i nic nie znalazłem, może ktoś z was już ten temat przerabiał lub zna odpowiedź na to pytanie? Czekam na wasze odpowiedzi i na sugestie. Ps. kominy są seryjne.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-07-21, 03:11 PM przez Grzechu R1.)
2019-07-21, 03:05 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
#2
RE: Drobna naprawa tłumików
Tu masz:
https://allegro.pl/oferta/6-4x12-nit-zry...7568284858
Tylko czasem nie zakładaj aluminiowych, bo wystrzelasz nimi tych, co będą za Tobą jechać Red_icon_smoke
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2019-07-21, 07:53 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Grzechu R1 Offline
Młody
**




Liczba postów: 58
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 0
#3
RE: Drobna naprawa tłumików
(2019-07-21, 07:53 PM)shogun_zag napisał(a): Tu masz:
https://allegro.pl/oferta/6-4x12-nit-zry...7568284858
Tylko czasem nie zakładaj aluminiowych, bo wystrzelasz nimi tych, co będą za Tobą jechać Red_icon_smoke

Wielkie dzięki shogun_zag nie wiem jak mogło mi to umknąć. Zamówię i wymienię bo niedługo zjazd się szykuje  Red_icon_banana .
2019-07-21, 08:54 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->