RN12 - chrobotanie na 4 biegu
Autor Wiadomość
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#21
RE: RN12 - chrobotanie na 4 biegu
kolejny w Shima STR? już 2 było na stacji w takich i sam zamierzam zakupić. jak kombi oceniasz? ile wzrost i waga i jakie rozmiary kurtki i spodni?

2019-05-07, 09:45 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
nerVousBEAST Offline
Użytkownik
***

Śląsk, Orzesze
R1 RN23

Liczba postów: 306
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 3
#22
RE: RN12 - chrobotanie na 4 biegu
rozmiary 46 
bede mial na sprzdaz i erke chyba tez, bo mi sie juz nie chce na nia czekac, az wroci poskladana Red_icon_smile
jak oceniam kombi hmmm jak na postanie sobie w nim w domu przez 5minut i na rowerku do zdjecia to 6+Red_icon_mad3Red_icon_mad3
2019-06-02, 11:08 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bystry10 Offline
Krystian
***

F J R-1
RN04 FJR1300

Liczba postów: 402
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
#23
RE: RN12 - chrobotanie na 4 biegu
I jak tam NerVous? Sprzęt już odebrany? Od października 2018 trochę czasu już minęło to chyba rakietę z tego sprzętu robisz XD :-))) Bo może byśmy się wreszcie poznali? Podjedź na Chudów bo często tam bywam a z tego co wiem to mieszkasz gdzieś w okolicy :-)
W niedziele mam wolne to bedę na chudowie jak coś :-)
"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" 
2019-06-07, 10:06 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
nerVousBEAST Offline
Użytkownik
***

Śląsk, Orzesze
R1 RN23

Liczba postów: 306
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 3
#24
RE: RN12 - chrobotanie na 4 biegu
(2019-06-07, 10:06 AM)bystry10 napisał(a): I jak tam NerVous? Sprzęt już odebrany? Od października 2018 trochę czasu już minęło to chyba rakietę z tego sprzętu robisz XD :-)))  Bo może byśmy się wreszcie poznali? Podjedź na Chudów bo często tam bywam a z tego co wiem to mieszkasz gdzieś w okolicy :-)
W niedziele mam wolne to bedę na chudowie jak coś :-)

Chętnie, ale póki co jedyne 2 koła jakie mam to w rowerze xd
Co do sprzętu to czekam na odbiór, Szymon jeszcze grzebie, ale z info, które dostaje to zostalo piec wrzucic w rame i zalozyc kosz sprzeglowy, wymienic magneto i zrobic luzy zaworowe. Osobiście nie wiem ile to roboty, ale chyba juz koncowka, wiec moze w niedziele odwiedze Chudow ^^
2019-06-07, 10:41 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bystry10 Offline
Krystian
***

F J R-1
RN04 FJR1300

Liczba postów: 402
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
#25
RE: RN12 - chrobotanie na 4 biegu
(2019-06-07, 10:41 AM)nerVousBEAST napisał(a):
(2019-06-07, 10:06 AM)bystry10 napisał(a): I jak tam NerVous? Sprzęt już odebrany? Od października 2018 trochę czasu już minęło to chyba rakietę z tego sprzętu robisz XD :-)))  Bo może byśmy się wreszcie poznali? Podjedź na Chudów bo często tam bywam a z tego co wiem to mieszkasz gdzieś w okolicy :-)
W niedziele mam wolne to bedę na chudowie jak coś :-)

Chętnie, ale póki co jedyne 2 koła jakie mam to w rowerze xd
Co do sprzętu to czekam na odbiór, Szymon jeszcze grzebie, ale z info, które dostaje to zostalo piec wrzucic w rame i zalozyc kosz sprzeglowy, wymienic magneto i zrobic luzy zaworowe. Osobiście nie wiem ile to roboty, ale chyba juz koncowka, wiec moze w niedziele odwiedze Chudow ^^

Sam się zastanawiałem do kogo oddać moją R1 pod koniec sezonu na regulacje i przegląd przed następnym sezonem i myślałem nawet o Simonie ....ale widzę że musiał bym moto postawić już dzisiaj żeby była gotowa na przyszły sezon więc jednak poszukam gdzieś indziej jakiegoś magika od R1 hehe Red_icon_LOL Red_icon_LOL Red_icon_LOL  Red_icon_tongue2
"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" 
2019-06-07, 08:07 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,642
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#26
RE: RN12 - chrobotanie na 4 biegu
(2019-06-07, 08:07 PM)bystry10 napisał(a):
(2019-06-07, 10:41 AM)nerVousBEAST napisał(a):
(2019-06-07, 10:06 AM)bystry10 napisał(a): I jak tam NerVous? Sprzęt już odebrany? Od października 2018 trochę czasu już minęło to chyba rakietę z tego sprzętu robisz XD :-)))  Bo może byśmy się wreszcie poznali? Podjedź na Chudów bo często tam bywam a z tego co wiem to mieszkasz gdzieś w okolicy :-)
W niedziele mam wolne to bedę na chudowie jak coś :-)

Chętnie, ale póki co jedyne 2 koła jakie mam to w rowerze xd
Co do sprzętu to czekam na odbiór, Szymon jeszcze grzebie, ale z info, które dostaje to zostalo piec wrzucic w rame i zalozyc kosz sprzeglowy, wymienic magneto i zrobic luzy zaworowe. Osobiście nie wiem ile to roboty, ale chyba juz koncowka, wiec moze w niedziele odwiedze Chudow ^^

Sam się zastanawiałem do kogo oddać moją R1 pod koniec sezonu na regulacje i przegląd przed następnym sezonem i myślałem nawet o Simonie ....ale widzę że musiał bym moto postawić już dzisiaj żeby była gotowa na przyszły sezon więc jednak poszukam gdzieś indziej jakiegoś magika od R1 hehe Red_icon_LOL Red_icon_LOL Red_icon_LOL  Red_icon_tongue2

nie dziś, nie dziś takie pierdy to między papierosem się robi, u Grzesia wyskoczył inny problem, a winowajcę się opisze potem w szczegółach w tym wątku, piec już poskładany.....

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2019-06-07, 08:47 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bystry10 Offline
Krystian
***

F J R-1
RN04 FJR1300

Liczba postów: 402
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
#27
RE: RN12 - chrobotanie na 4 biegu
No i pięknie....na weekend sprzęt będzie gotów!.... no może na niedzielę jak Simon zaciśnie porządnie zwieracze i zamontuje piec na gotowo do ramy i uruchomi tego potwora  Red_icon_smoke 
Trzymam kciuki żeby wszystko poszło gładko  Red_icon_wink Red_icon_wink Red_icon_wink
"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" 
2019-06-07, 08:57 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
nerVousBEAST Offline
Użytkownik
***

Śląsk, Orzesze
R1 RN23

Liczba postów: 306
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 3
#28
RE: RN12 - chrobotanie na 4 biegu
(2019-06-07, 08:57 PM)bystry10 napisał(a): No i pięknie....na weekend sprzęt będzie gotów!.... no może na niedzielę jak Simon zaciśnie porządnie zwieracze i zamontuje piec na gotowo do ramy i uruchomi tego potwora  Red_icon_smoke 
Trzymam kciuki żeby wszystko poszło gładko  Red_icon_wink Red_icon_wink Red_icon_wink

Jakbym ją na niedziele dostal bez tych drobiazgów to bym napewno coś polatał... Szymon zakurwi nocke i będzie cacy  Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin Red_icon_kill Red_icon_kill Red_icon_kill
2019-06-07, 09:38 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bystry10 Offline
Krystian
***

F J R-1
RN04 FJR1300

Liczba postów: 402
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
#29
RE: RN12 - chrobotanie na 4 biegu
(2019-06-07, 09:38 PM)nerVousBEAST napisał(a):
(2019-06-07, 08:57 PM)bystry10 napisał(a): No i pięknie....na weekend sprzęt będzie gotów!.... no może na niedzielę jak Simon zaciśnie porządnie zwieracze i zamontuje piec na gotowo do ramy i uruchomi tego potwora  Red_icon_smoke 
Trzymam kciuki żeby wszystko poszło gładko  Red_icon_wink Red_icon_wink Red_icon_wink

Jakbym ją na niedziele dostal bez tych drobiazgów to bym napewno coś polatał... Szymon zakurwi nocke i będzie cacy  Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin Red_icon_kill 

Odebrałeś sprzęta? Jak tam sytuacja? Dzisiaj mam jeszcze wolne.....może jakiś przelocik przez Chudów? Posłuchamy jak chodzi Nowy piec w R1  Red_icon_kill Red_icon_smile
"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" 
2019-06-10, 09:38 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
nerVousBEAST Offline
Użytkownik
***

Śląsk, Orzesze
R1 RN23

Liczba postów: 306
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 3
#30
RE: RN12 - chrobotanie na 4 biegu
No niestety, ale odpada.... Erki jeszcze nie ma ze mna. Ciezko mi opisac sytuacje... Mysle, ze to pytanie najlepiej kierować do Simona, bo w koncu On w niej grzebie i bedzie w stanie najlepiej opisac sytuacje oraz sie okreslic na kiedy bedzie gotowa.
2019-06-10, 01:59 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,642
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#31
RE: RN12 - chrobotanie na 4 biegu
jak znajdę więcej czasu to opiszę co i jak, a na razie wstawię parę fot...
   

   

   

   

   

ps. latałem nią tak ino do 200 bo na zdrapkę  szybciej nie jeżdżę  Red_icon_cheesygrin...
ale zapierdala spoko, miło po wspominać RN12....

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2019-07-04, 11:07 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->