Spec od zawieszeń
Autor Wiadomość
Gr4 Offline
świr
****


>>John Deere<<

Liczba postów: 903
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 1
#1
Spec od zawieszeń
Siemanko!!
Jak w temacie znacie polecacie(na Śląsku) lub wiece jak ogarnąć regulacje zawiechy w moto bo ja nie chce się za to brać i eksperymentować, aktualnie mam zawias ustawiony na 80 kg a moja waga to 102 wiec pasuje jak świni siodło sprężyny wymienione na twardsze z przodu 9N/m coś takiego widziałem na zleceniu^^ zreszta wrzucam zdjęcie z kartki na której jest jakieś info na temat tego co było zmieniane ja o tym nie mam pojęcia co i jak wiec liczę na wasza pomoc Red_icon_wink)
[attachment=10111] Red_icon_banana
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-05-25, 09:48 PM przez Gr4.)
2019-05-25, 09:25 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#2
RE: Spec od zawieszeń
Najlepiej to z powrotem do LTD .. Gość wie co robił i na pewno doradzi ci co dalej ..
Napisz do niego na FB, on ma zapisany KAŻDY motocykl który robił .. Mojego Gixxa pamięta w sensie też miał go wpisanego w "zeszyt" .. a to było sporo lat temu ..
To ma wracać na tor ? Tam jest wyłączony hamulec hydrauliczny ! Na dziurach może uszkodzić wkłady przy dużo większej wadze niż u Szymona ..
2019-05-27, 01:05 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Gr4 Offline
świr
****


>>John Deere<<

Liczba postów: 903
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 1
#3
RE: Spec od zawieszeń
Motocykl ma być drogowy z okazyjny wypadem na tor wiec zrobię tak jak mówisz skontaktuje się z LTD , z tego co piszesz to ja nie wiem czy już się coś nie podziało z zawiasem...
2019-05-27, 06:38 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
martinprv Offline
Młody
**

Warszawa
RN19

Liczba postów: 35
Dołączył: Apr 2019
Reputacja: 0
#4
RE: Spec od zawieszeń
..... skontaktujesz się i co mu powiesz ?
Siema mam kartkę od Ciebie , robiłeś moto na zawodnika o wadze 80kg ,a ja ważę 100kg
To Łukasz Ci powie ,przyjedz wyreguluje pod Twoja wagę ;-) jak masz kasę i czas ma to sens
Jeżeli nie to na drodze nie odczujesz moim zdaniem różnicy ,a amatorska jazda po torze dasz rade ;-) to tylko moje skromne zdania ;-)
Ewentualnie przy większej wadze ,może być za miękkie zawieszenie to już tak na logikę i w każdym serwisie Ci podkręcą amortyzator główny , można to samemu zrobić ale trzeba mieć specjalny klucz ;-)

To jest tylko moje zdanie nie jestem profesjonalista Red_icon_tongue
2019-05-27, 10:32 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Gr4 Offline
świr
****


>>John Deere<<

Liczba postów: 903
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 1
#5
RE: Spec od zawieszeń
Po głębszych przemyśleniach Spróbuje od regulacji przodu i tylu, zreszta nie wiem ile ten sprzęt zostanie u mnie bo znów bierze mnie na „Jedynkę”  wiec może to i bez sensu inwestować 2 czy 3 tysiące w profesjonalne ustawienia będąc amatorem  Red_icon_wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-05-28, 12:58 PM przez Gr4.)
2019-05-28, 12:57 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
martinprv Offline
Młody
**

Warszawa
RN19

Liczba postów: 35
Dołączył: Apr 2019
Reputacja: 0
#6
RE: Spec od zawieszeń
na youtube popatrz ;-)
2019-05-28, 05:32 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->