Pomoc w Tychach
Autor Wiadomość
Pastorex Offline
Świeżak
*




Liczba postów: 6
Dołączył: Apr 2019
Reputacja: 0
#1
Pomoc w Tychach
Siemka koledzy i koleżanki,

Drodzy, poszukuję jakiejś dobrej duszy w Tychach, znalazłem tam kask na OLX. Niby nowy ale od osoby prywatnej czyli wiecie, z OLX różnie bywa. I teraz pytanie do Was. Czy ktoś mógłby podjechać do tego typa rzucić okiem na kask? Ja jestem z okolic Warszawy, więc mam 350 klocków do miejsca docelowego, a w ciemno nie kupię na pewno. 

Bardziej ufam ocenie kogoś obcego z tego forum niż zapewnieniom typiarza, który chce mi po prostu coś sprzedać.

Chodzi o dwie sprawy - żeby sprawdzić czy środek jest faktycznie nowy, nowy. Oraz czy na skorupie są jakiekolwiek małe zarysowania, wgniotki, pęknięcia, cokolwiek... cokolwiek co może świadczyć o tym, że miał on jakieś przygody.

Dajcie znać, sprawa w miarę pilna bo wczoraj rozpadł się mój dotychczasowy hełm.

Pozdrawiam!
2019-05-03, 10:32 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,642
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#2
RE: Pomoc w Tychach
(2019-05-03, 10:32 AM)Pastorex napisał(a): Siemka koledzy i koleżanki,

Drodzy, poszukuję jakiejś dobrej duszy w Tychach, znalazłem tam kask na OLX. Niby nowy ale od osoby prywatnej czyli wiecie, z OLX różnie bywa. I teraz pytanie do Was. Czy ktoś mógłby podjechać do tego typa rzucić okiem na kask? Ja jestem z okolic Warszawy, więc mam 350 klocków do miejsca docelowego, a w ciemno nie kupię na pewno. 

Bardziej ufam ocenie kogoś obcego z tego forum niż zapewnieniom typiarza, który chce mi po prostu coś sprzedać.

Chodzi o dwie sprawy - żeby sprawdzić czy środek jest faktycznie nowy, nowy. Oraz czy na skorupie są jakiekolwiek małe zarysowania, wgniotki, pęknięcia, cokolwiek... cokolwiek co może świadczyć o tym, że miał on jakieś przygody.

Dajcie znać, sprawa w miarę pilna bo wczoraj rozpadł się mój dotychczasowy hełm.

Pozdrawiam!

daj namiary na ten kask.

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2019-05-03, 11:07 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Pastorex Offline
Świeżak
*




Liczba postów: 6
Dołączył: Apr 2019
Reputacja: 0
#3
RE: Pomoc w Tychach
(2019-05-03, 11:07 AM)simon68 napisał(a): daj namiary na ten kask.

poszedł PM
2019-05-03, 11:13 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,642
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#4
RE: Pomoc w Tychach
(2019-05-03, 11:13 AM)Pastorex napisał(a):
(2019-05-03, 11:07 AM)simon68 napisał(a): daj namiary na ten kask.

poszedł PM

tak widzę, w ogłoszeniu nie ma numeru telefonu, udało Ci się go już zdobyć ??, bo jak tak to bym zadzwonił i się zorientował kiedy mogę podjechać.

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2019-05-03, 11:15 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Pastorex Offline
Świeżak
*




Liczba postów: 6
Dołączył: Apr 2019
Reputacja: 0
#5
RE: Pomoc w Tychach
Czekam na odpowiedź - podeślę Ci. Bardzo dziękuję.
2019-05-03, 11:20 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
romuald Offline
Wariat
*****

Potęgowo
RN12

Liczba postów: 1,444
Dołączył: May 2017
Reputacja: 8
#6
RE: Pomoc w Tychach
(2019-05-03, 10:32 AM)Pastorex napisał(a): Siemka koledzy i koleżanki,

Drodzy, poszukuję jakiejś dobrej duszy w Tychach, znalazłem tam kask na OLX. Niby nowy ale od osoby prywatnej czyli wiecie, z OLX różnie bywa. I teraz pytanie do Was. Czy ktoś mógłby podjechać do tego typa rzucić okiem na kask? Ja jestem z okolic Warszawy, więc mam 350 klocków do miejsca docelowego, a w ciemno nie kupię na pewno. 

Bardziej ufam ocenie kogoś obcego z tego forum niż zapewnieniom typiarza, który chce mi po prostu coś sprzedać.

Chodzi o dwie sprawy - żeby sprawdzić czy środek jest faktycznie nowy, nowy. Oraz czy na skorupie są jakiekolwiek małe zarysowania, wgniotki, pęknięcia, cokolwiek... cokolwiek co może świadczyć o tym, że miał on jakieś przygody.

Dajcie znać, sprawa w miarę pilna bo wczoraj rozpadł się mój dotychczasowy hełm.

Pozdrawiam!


Szymusia Ty tam lepiej nie wysyłaj bo jak prawda inna to ..  Icon_baseball ... szkoda mi tego sprzedającego  Red_icon_surprised
2019-05-03, 03:06 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Pastorex Offline
Świeżak
*




Liczba postów: 6
Dołączył: Apr 2019
Reputacja: 0
#7
RE: Pomoc w Tychach
(2019-05-03, 03:06 PM)romuald napisał(a): Szymusia Ty tam lepiej nie wysyłaj bo jak prawda inna to ..  Icon_baseball ... szkoda mi tego sprzedającego  Red_icon_surprised

No to pięknie - czyli trafiłem na właściwego człowieka od takich zadań! Red_icon_bggrin
2019-05-03, 03:14 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zygi Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 461
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
#8
RE: Pomoc w Tychach
Ahhaaa to jest ten szwagier co boks trenuje Red_icon_smile
2019-05-03, 07:49 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,642
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#9
RE: Pomoc w Tychach
(2019-05-03, 07:49 PM)Zygi napisał(a): Ahhaaa to jest ten szwagier co boks trenuje Red_icon_smile

jak co to kickboxing  Red_icon_cheesygrin i waga ciężka  Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2019-05-03, 07:54 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zygi Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 461
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
#10
RE: Pomoc w Tychach
haha to nie mam więcej pytań Red_icon_smile
2019-05-03, 08:44 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
romuald Offline
Wariat
*****

Potęgowo
RN12

Liczba postów: 1,444
Dołączył: May 2017
Reputacja: 8
#11
RE: Pomoc w Tychach
Zygi i tak dużo pytasz, co Ty w drogówce robisz? ..  Red_icon_cheesygrin Zlot w Sianożętach i miło by Cię poznać... dasz radę  Red_icon_smile
2019-05-03, 10:11 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Zygi Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 461
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
#12
RE: Pomoc w Tychach
Ja? W drogówce? :lol: Nie miałbym sumienia karać naszych ? ale tym na R1 bym nie odpuszczał :lol: :lol: Hahaha
Muszę to napisać. Niestety nie mogę być bo dałem ciała z motocyklem, który był wystawiony koło Wawy i się sprzedał na początku maja :( ale myślę że za rok już będę :D

I tak będziecie mieli mnie dość :D
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-05-04, 06:46 AM przez Zygi.)
2019-05-04, 06:43 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->