Power Commander rn09
Autor Wiadomość
TheDoctor85 Offline
Użytkownik
***

Rybnik
RN04

Liczba postów: 365
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 2
#1
Power Commander rn09
Siemanko.
Ma ktoś schemat, rozpiskę pinów we wtyczkach lub może mi porobić foty gdzie jaki kabel idzie w PCIII Usb do rn09. Mam jakiś PC z innego moto i chętnie bym podlaczyl.
Pozdro

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
2019-04-28, 05:13 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Muczaczo11
Unregistered




 
#2
RE: Power Commander rn09
(2019-04-28, 05:13 PM)TheDoctor85 napisał(a): Siemanko.
Ma ktoś schemat, rozpiskę pinów we wtyczkach lub może mi porobić foty gdzie jaki kabel idzie w PCIII Usb do rn09. Mam jakiś PC z innego moto i chętnie bym podlaczyl.
Pozdro

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
Z tego co wiem każdy motocykl ma inną mapę w pc mapy są wgrywanie na hamowni aby polepszyć osiągi jeśli masz z innego moto to napewno pogorszysz  osiągi albo wogole nie będzie chodził. Jeśli nawet kupisz pc z rn09 i chcesz założyć do swojej rn09 to musisz mieć napewno taki sam osprzęt jak Ten motocykl od którego kupiłeś pc czyli musisz mieć taki sam filtr powietrza przeważnie jest to k&n, układ wydechowy, świece np irydowe, nie wspominając o luzach zaworowych  i kondycji silnika itd. Po prostu każdy motocykl musi mieć wygraną mapę pod swój osprzęt.
2019-04-30, 10:47 AM
Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#3
RE: Power Commander rn09
(2019-04-30, 10:47 AM)Muczaczo11 napisał(a):
(2019-04-28, 05:13 PM)TheDoctor85 napisał(a): Siemanko.
Ma ktoś schemat, rozpiskę pinów we wtyczkach lub może mi porobić foty gdzie jaki kabel idzie w PCIII Usb do rn09. Mam jakiś PC z innego moto i chętnie bym podlaczyl.
Pozdro

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
Z tego co wiem każdy motocykl ma inną mapę w pc mapy są wgrywanie na hamowni aby polepszyć osiągi jeśli masz z innego moto to napewno pogorszysz  osiągi albo wogole nie będzie chodził. Jeśli nawet kupisz pc z rn09 i chcesz założyć do swojej rn09 to musisz mieć napewno taki sam osprzęt jak Ten motocykl od którego kupiłeś pc czyli musisz mieć taki sam filtr powietrza przeważnie jest to k&n, układ wydechowy, świece np irydowe, nie wspominając o luzach zaworowych  i kondycji silnika itd. Po prostu każdy motocykl musi mieć wygraną mapę pod swój osprzęt.
power commander morze być byle jaki ( byle by USB można robić mapy), tylko trzeba elektrykę podpasować, schemat z moto dla którego był ten PC, i 5 minut roboty, na alii idzie kupić kostki do RN09 pewnie do tamtego "orginała też się kupi" ,potem tylko wystroić na hamowni, i tyle....

jedyny jaki nie da się przerobić to harleye, bo one po CAN-ie są wpinane....

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-04-30, 11:43 AM przez simon68.)
2019-04-30, 11:42 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
TheDoctor85 Offline
Użytkownik
***

Rybnik
RN04

Liczba postów: 365
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 2
#4
RE: Power Commander rn09
Dokładnie simon68 tak mi się wydaje że pucha jest ta sama. Nie wiedziałem że od Harleya jest inaczej. Muszę zobaczyć jaki mam tam nr..
Wgranie map, firmaware itp to pikuś... Tylko schemat potrzebuje albo dobrej jakości foto kogoś kto ma PC w RN09 żeby zobaczyć po kolorach jak to idzie.
2019-04-30, 12:22 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Muczaczo11
Unregistered




 
#5
RE: Power Commander rn09
(2019-04-30, 11:42 AM)simon68 napisał(a):
(2019-04-30, 10:47 AM)Muczaczo11 napisał(a):
(2019-04-28, 05:13 PM)TheDoctor85 napisał(a): Siemanko.
Ma ktoś schemat, rozpiskę pinów we wtyczkach lub może mi porobić foty gdzie jaki kabel idzie w PCIII Usb do rn09. Mam jakiś PC z innego moto i chętnie bym podlaczyl.
Pozdro

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
Z tego co wiem każdy motocykl ma inną mapę w pc mapy są wgrywanie na hamowni aby polepszyć osiągi jeśli masz z innego moto to napewno pogorszysz  osiągi albo wogole nie będzie chodził. Jeśli nawet kupisz pc z rn09 i chcesz założyć do swojej rn09 to musisz mieć napewno taki sam osprzęt jak Ten motocykl od którego kupiłeś pc czyli musisz mieć taki sam filtr powietrza przeważnie jest to k&n, układ wydechowy, świece np irydowe, nie wspominając o luzach zaworowych  i kondycji silnika itd. Po prostu każdy motocykl musi mieć wygraną mapę pod swój osprzęt.
power commander morze być byle jaki ( byle by USB można robić mapy), tylko trzeba elektrykę podpasować, schemat z moto dla którego był ten PC, i 5 minut roboty, na alii idzie kupić kostki do RN09 pewnie do tamtego "orginała też się kupi" ,potem tylko wystroić na hamowni, i tyle....

jedyny jaki nie da się przerobić to harleye, bo one po CAN-ie są wpinane....
Właśnie o to mi chodziło. Mapa musi być wygrana nowa na hamowni.
2019-04-30, 03:02 PM
Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->