Gaśnie rn19
Autor Wiadomość
wicher21 Offline
Świeżak
*

Łódź
R1 Rn19

Liczba postów: 6
Dołączył: Nov 2018
Reputacja: 0
#1
Video  Gaśnie rn19
Witam,

Mam problem z Rn19 2008r.

Problem dotyczy gaśnięcia motocykla podczas wkręcania na obroty. Mianowicie niezależnie czy to z 2 czy 3 biegu, podczas dodawania gazu w okolicy 6-7000 rpm gdy odpuszczę gaz i dodam ponownie to motocykl gaśnie, sytuacja niepowtarza się cały czas. Oddałem  do serwisu z nadzieja ze pomogą, sprawdzili pompę, czujniki, lądowanie. Wszystko było Ok. Mechanik przejechał się  i bez żadnych objawów. Po powrocie do domu, wybrałem się przejażdżkę i zdarzyło mi sie to 2 krotnie , potem cały czas próbowałem to powtórzyć i wkrecalem ja z 20 razy i wszystko było Ok , brak błędów . Jakies pomysły?
2019-04-19, 05:37 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Muczaczo11
Unregistered




 
#2
RE: Gaśnie rn19
(2019-04-19, 05:37 PM)wicher21 napisał(a): Witam,

Mam problem z Rn19 2008r.

Problem dotyczy gaśnięcia motocykla podczas wkręcania na obroty. Mianowicie niezależnie czy to z 2 czy 3 biegu, podczas dodawania gazu w okolicy 6-7000 rpm gdy odpuszczę gaz i dodam ponownie to motocykl gaśnie, sytuacja niepowtarza się cały czas. Oddałem  do serwisu z nadzieja ze pomogą, sprawdzili pompę, czujniki, lądowanie. Wszystko było Ok. Mechanik przejechał się  i bez żadnych objawów. Po powrocie do domu, wybrałem się przejażdżkę i zdarzyło mi sie to 2 krotnie , potem cały czas próbowałem to powtórzyć i wkrecalem ja z 20 razy i wszystko było Ok , brak błędów . Jakies pomysły?

Wydaje mi się że jest to jest kwestia instalacji elektrycznej któraś kostka nie dopięta, albo luźny pin w kostce albo utleniony pin i przestaje łączyć  pod wpływem wibracji silnika. Może też być uszkodzony czujnik położenia wału chociaż jego objawy są troszkę inne.
2019-04-20, 09:00 AM
Odpowiedz cytując ten post
Tazz Offline
Konkretny
****

Mielec
Gsxr k8

Liczba postów: 637
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 2
#3
RE: Gaśnie rn19
A moze czujnik od stopki drga i na dolkal skcze stopka i gasnie
2019-04-20, 10:50 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->