Autor Wiadomość
przemoyzf Offline
Młody
**

Zdzieszowice
Rn22 rn12

Liczba postów: 46
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
#1
Shocked  Rn22
Witam Panowie. 
W listopadzie ubiegłego roku stałem się szczęśliwym posiadaczem r1 rn22 z 2009. Przesiadłem się z r1 rn12 i byłem w szoku. Rn22 zawsze mi się podobała A ten dźwięk sprawił że się zakochałem. 
Śledzę wasze forum od kilku miesięcy i miło się czyta jak sobie wzajemnie pomagacie. Pozdrawiam wszystkich. 
Długo nic nie pisałem ponieważ mimo że przywitałem się w świeżakach to aż do tej pory nie mogłem nic pisać.  
Niestety będę potrzebował od was pomocy. Za co już góry chciałbym podziękować. W sobotę puszka wymusiła mi pierwszeństwo podczas wyprzedzania i Moto sporo ucierpiało. Jakby tego było mało to kierowca jeszcze nie przyjął mandatu co mnie bardzo stresuje mówiąc łagodnie.
Podpowiedzcie mi jak najprościej tu wrzucić zdjęcia?
https://ibb.co/MpncyKb
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-04-04, 04:26 PM przez przemoyzf.)
2019-04-04, 03:50 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
vargen Offline
Młody
**




Liczba postów: 10
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
#2
RE: Rn22
Motor zawsze można odbudować, Ty jesteś cały? Ja na Twoim miejscu zgłosiłbym się do jakiejś firmy zajmującej się odzyskiwaniem odszkodowań, a moto oddał na bezgotówkową naprawę, chociaż jak gościu mandatu nie przyjął to chwile potrwa cała procedura zanim sąd rozpatrzy sprawę...
2019-04-04, 05:19 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
przemoyzf Offline
Młody
**

Zdzieszowice
Rn22 rn12

Liczba postów: 46
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
#3
RE: Rn22
W jednym kawałku jestem. Problemy z kolanem i kręgosłupem.
Moto odstawione do garażu i czeka na rozwój sprawy. Mam dziurę w pokrywie tej małej obok pokrywy sprzęgła. Może tak to stać z tą dziurą? Przy próbie reanimowania wystarczy zdjąć ta pokrywę i wyczyścić czy coś więcej? Mógł się tam dostać jakiś piach i nie wiem jak to ugryźć.
Miał ktoś podobna sytuacje? Jak to dobrze wszystko rozegrać?
Do wypadku doszło przy moim wyprzedzaniu dwóch samochodów. Kiedy już dojezdzalem do pierwszego będąc już na lewym pasie on zaczął wyprzedzać tego drugiego i zajechal mi droge. Ja nie wychamowalem i uderzyl mnie swoim lewym bokiem w następstwie zaliczyłem rów.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-04-04, 05:34 PM przez przemoyzf.)
2019-04-04, 05:30 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
#4
RE: Rn22
Dobrze, że Tobie nic sie nie stało, a motór chłopaki pomogą/doradzą poskładać.
Teoretycznie wina tego, co Ci zajechał, ale nie spoczywaj na laurach, bo prawnicy potrafią kota ogonem odwrócić, więc zleć temat fachowcowi byś nie został głównym winowajcą ... mówię poważnie!

Ad. dodawania fotek - pod oknem, w którym piszesz teks masz dwa knyfle do wyboru: "odpowiedz" i "podgląd".
Jak naciśniesz "podgląd" pojawi Ci się pasek zadań, a w nim "dodaj obraz". Tylko nie szalej, bo jest limit.
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-04-04, 08:17 PM przez shogun_zag.)
2019-04-04, 08:16 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#5
RE: Rn22
Życzę zdrówka i szybkiego powrotu na motocykl Red_icon_wink Jest na forum prawnik, który pomógł już jednemu z nas, oto link do wątku http://r1-forum.pl/showthread.php?tid=9999
Tak jak shogun napisał, jeśli zaczną kręcić, lepiej skorzystać z fachowca.
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2019-04-05, 08:47 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Tazz Offline
Konkretny
****

Mielec
Gsxr k8

Liczba postów: 637
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 2
#6
RE: Rn22
No to nie fajnie moze tak byc ze nie ppjezdzisz na yamaszce poprostu sprawa moze trwac nawet pol roku
2019-04-05, 10:05 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
przemoyzf Offline
Młody
**

Zdzieszowice
Rn22 rn12

Liczba postów: 46
Dołączył: Oct 2018
Reputacja: 0
#7
RE: Rn22
Dzięki Panowie za dobre rady. Będę się kontaktował z tą kancelarią. Tylko ciekaw jestem jak na to wpłynie odległość od siedziby kancelarii miejscem mojego zamieszkania czy zdarzenia.
2019-04-05, 01:24 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->