Autor Wiadomość
kuno Offline
Użytkownik
***

Szczecin/Koszalin


Liczba postów: 113
Dołączył: Apr 2018
Reputacja: 0
#21
RE: Ducati
(2019-03-28, 08:16 AM)shogun_zag napisał(a):
(2019-03-27, 12:34 PM)ryba napisał(a): Wygląd? Przecież Panigale to najładniejszy motocykl w historii  moim zdaniem. .... i tak Panigale pod tym względem wymiata.

I moje zdanie jest identyczne! Fakt, rzecz gustu i wewnętrznego postrzegania estetyki, ale tutaj nie ma co dyskutować.
Ludzie jeśli czegoś nie znają, to się tego boją Red_icon_tongue
To samo przerabiałem z RC8 ... wszyscy pukali się w głowę i mi mówili ... co ty! Padaka, serwisów nie ma, części nie ma, psuje się .... itd. I co? I jajco ... motocykl petarda  Red_icon_cheesygrin  
Amerykańskie samochody - ta sama gadka ... Chopie! Po co ci SRT8, kup se Passata albo Golfa, albo najlepiej Fabie ... 
I co? I tak samo ... jajco Red_icon_cheesygrin


Ruby! Ja uważam tak ... żyje sie krótko i trzeba spełniać marzenia póki na to czas.
Jeśli Ci sie coś podoba, o czymś marzysz i Cie na to stać, no to w czym problem?
Zrób to, bo do końca życia będziesz sobie pluł w brodę, że .... mogłem to czy tamto, ALE ...
Jak "źle trafisz", to czy to będzie BMW, R1, GSXR czy co tam jeszcze, to koszty Cie nie miną i co byś nie zrobił, to jak sie coś stanie, to usłyszysz od kumpli z forum ... a nie mówiłem, dziadostwo, trzeba było se kupić Passata, a najlepiej Fabie  Red_icon_cheesygrin
A tak, to jako dzidziuś z gromadką wnucząt na kolanach będziesz im opowiadał jak popylałeś na czymś, o czym inni mogli tylko marzyć, bo ... się tego bali Red_icon_smoke

Dokładnie tak jest ;Red_icon_winkresztą obecnie są czasu na "kupowanie i serwisowanie" a nie jazda do końca życia wszystkim jak kiedyś. Każdy producent motocykli czy samochodów zarabia głównie na serwisach a nie sprzedaży.
2019-03-28, 08:55 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
romuald Offline
Wariat
*****

Potęgowo
RN12

Liczba postów: 1,444
Dołączył: May 2017
Reputacja: 8
#22
RE: Ducati
ładny jest bo jest .. jak każde moto ale do morza to Ty nim nie dolecisz , jak chcesz włocha czy włoszkę to lepiej idź do teatru   Red_icon_smile  Red_icon_cheesygrin .. Red_icon_wink
2019-03-28, 10:25 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
zybex Offline
mistrz prostaków
***

Polska B
RN22

Liczba postów: 359
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
#23
RE: Ducati
Czytam i czytam ten wątek i jednak się przyznam, że niemal wszystkie dukaty to dla mnie jedne z najbrzydszych motocykli.
2019-03-28, 12:21 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Pita Offline
Użytkownik
***

Gdynia


Liczba postów: 230
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
#24
RE: Ducati
Tez uważam ,że Ducati to szmelc. Przerobiłem i widziałem ale każdy ma swoje zdanie.
I tu przykład Red_icon_cheesygrin


Załączone pliki Obrazki
   


Go Big or Go Home
2019-03-28, 02:01 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Tazz Offline
Konkretny
****

Mielec
Gsxr k8

Liczba postów: 637
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 2
#25
RE: Ducati
Ma Ktos junaka na sprzedarz
2019-03-28, 02:28 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
GoProR1 Offline
Wariat
*****

Zagłębie
GSX1300RAL716

Liczba postów: 1,070
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
#26
Ducati
A tu coś dla chętnych:[Obrazek: 29bc0dd1a1be5a25920592ccfe8155df.jpg]


"Prawym nadgarstkiem regulujesz poziom frajdy z jeżdżenia."
Donny Greene
2019-03-28, 04:40 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
niebieski708 Offline
Użytkownik
***

Płock
R1 rn12

Liczba postów: 403
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
#27
RE: Ducati
(2019-03-28, 12:21 PM)zybex napisał(a): Czytam i czytam ten wątek i jednak się przyznam, że niemal wszystkie dukaty to dla mnie jedne z najbrzydszych motocykli.
To witaj w klubie  Red_icon_cheesygrin ale mamy spaczony gust  Red_icon_cheesygrin mi się hayka podoba
2019-03-28, 04:58 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#28
RE: Ducati
(2019-03-28, 10:25 AM)romuald napisał(a): ładny jest bo jest .. jak każde moto ale do morza to Ty nim nie dolecisz , jak chcesz włocha czy włoszkę to lepiej idź do teatru   Red_icon_smile  Red_icon_cheesygrin .. Red_icon_wink

jak to szło czemu alfa rome jest najbezpieczniejszym samochodem na świecie ????
bo an testach zderzeniowych nie dojeżdża do muru  Red_icon_tongue2 Red_icon_tongue2 Red_icon_tongue2
i tak samo jest z Ducatem  Red_icon_banana Red_icon_banana
ale ładny jest to trza mu przyznać.....
i pewnie kiedyś też sobie sprawie jakiego dukata, ale jako drugie moto wróc trzecie bo jeszcze teren, co by nie mieć strasu że sezon zmarnowany w razie W i tylko pewnie na jeden sezon, tak żeby mieć i wpisać go w portfolio.....

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2019-03-28, 05:07 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
zybex Offline
mistrz prostaków
***

Polska B
RN22

Liczba postów: 359
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
#29
RE: Ducati
Mi też. Najbardziej pierwsza generacja. A moim marzeniem jest zx10r IV gen. Może za dwa lata...
2019-03-28, 09:03 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
#30
RE: Ducati
RubyR1 .... Zobacz! Czejają na Ciebie!!!

[Obrazek: eccfe6e73f8a7eedmed.jpg]

[Obrazek: 176f95cd96a3a041med.jpg]

[Obrazek: 85c51b7a24351c79med.jpg]
Ja sam krążę nad nimi jak sęp od roku Red_icon_cheesygrin 
Przy okazji zadałem pytanie ... pęka mi głowica, w jakim czasie mi ją sprowadzicie?
Odpowiedź: "Odkąd Ducati jest Audi, to 2, max. 3 dni" Red_icon_smoke
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2019-04-16, 08:58 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Ratm Offline
XXX
***

KRK
MT 10

Liczba postów: 115
Dołączył: Sep 2017
Reputacja: 0
#31
RE: Ducati
(2019-04-16, 08:58 PM)shogun_zag napisał(a): Przy okazji zadałem pytanie ... pęka mi głowica, w jakim czasie mi ją sprowadzicie?
Odpowiedź: "Odkąd Ducati jest Audi, to 2, max. 3 dni" Red_icon_smoke

jak nad tuano myślałem to bylem w krk w serwisie Ducati i Aprili i tez pytałem o legendarna niedostępność części i do dukata mówił ze do tygodnia sprowadzają. z 2 strony zależy im na klientach to co maja mówić? ze się 6 miechów czeka? Red_icon_smile

BTW te sprzety niesamowicie wygladaja na roznych zdjeciach, jak do nich na zywo podejdziesz to wg mnie trochę jednak tracą Red_icon_smile Jak zobaczyłem z bliska tuano (na zdjęciach mi się bardzo podobała) to stwierdziłem ze brzydkie to moto Red_icon_wink w sensie ze z bliska widać pewnie szczegóły niedorobione (np brzydkie spawy)

"Riding well is difficult, riding poorly is easy and painful." Red_icon_smile  - Nick Ienatsch
2019-04-18, 02:45 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#32
RE: Ducati
Ja nie za bardzo słucham co oni tam pierdolą .. tylko zrobiłem prosty test ..
Zadzwoniłem do kolegi pracującego w Warszawie w takim właśnie salonie DUCATO-APRILIO-PIAGIOWYM .. i upewniwszy się co do ceny ( na prawdę spoko bo oficjalnie to koszt średnio około 250 euro ) w postaci 590 zł w tym 39 zł mocowanie.. zamówiłem moduł PMP 2.0 czyli Piagio Multimedia Paltform pozwalający łączyć się po "blutucie" w RSV4 ...
NO I !?!???!?! No i czas oczekiwania około MIESIĄCA z naciskiem na >>>>> NIE MNIEJ NIŻ MIESIĄC .. ew. nieco dłużej !!!!!!
DLACZEGO ????
A no dlatego że od 19 kwietnia do 3 maja włoskie nieroby z magazynów mają wyjebane na tak nikomu nie potrzebne zajęcie jak PRACA !!!! Magazyny zamknięte >> wszelkie wysyłki realizowane są od 3 maja czyli od 6 maja bo to jest poniedziałek Red_icon_smile !!!!!
Ot i cała prawda o tych leserach .... i włoskich produktach ...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-04-20, 10:15 PM przez A.S..)
2019-04-20, 10:13 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->