ile kw ma rn12
Autor Wiadomość
yamalubisz Offline
Użytkownik
***


rn12

Liczba postów: 105
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 0
#1
ile kw ma rn12
siema, mógłby ktoś sprawdzić w dowodzie ile kw ma rn12 eu? u mnie wbite 26 kw ..?? może omyłkowo nie wstawili 1 przed 26 Red_icon_cheesygrin z drugiej strony jeśli ktoś przerbaiał na a2 to nie powinno być 35?
2019-03-14, 05:48 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mattig93 Offline
Młody
**

Słupsk
RN12

Liczba postów: 82
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
#2
RE: ile kw ma rn12
126 KW
2019-03-14, 05:56 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
niebieski708 Offline
Użytkownik
***

Płock
R1 rn12

Liczba postów: 403
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
#3
RE: ile kw ma rn12
Roczniki 2004/2005 126kW, 2006 128-9kW
2019-03-14, 06:24 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
#4
RE: ile kw ma rn12
Idź do wydziału komunikacji i wyprostuj temat.
A co masz w karcie pojazdu?
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2019-03-15, 06:46 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
yamalubisz Offline
Użytkownik
***


rn12

Liczba postów: 105
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 0
#5
RE: ile kw ma rn12
(2019-03-15, 06:46 AM)shogun_zag napisał(a): Idź do wydziału komunikacji i wyprostuj temat.
A co masz w karcie pojazdu?

lepiej nie iść bo problemów tylko narobie, moto kupiłem rok temu i dopiero zauważyłem Red_icon_mad3, ciekawe czy nie bedzie problemów w razie szkody oc czy jakiejś kolizji
w karcie tez 26 kw, zarejestrowany w Polsce 4 lata temu
2019-03-15, 10:17 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
#6
RE: ile kw ma rn12
Nie będzie problemów dla Ciebie, ale oni ... Red_icon_smile
Oni pewnie wyślą Cię do ... albo serwis Yamahy albo do stacji diagnostycznej, która będzie chciała Cię odesłać np. na hamownie.
Przerabiałem temat z Mercedesem Viano - jakaś tempa dzida wpisała w karcie pojazdu i dowodzie rejestracyjnym, że na benzyne, no ale jak cdi benzyna? Red_icon_surprised
Pojechałem do serwisu, wypisali kwitek, że w pojeździe jest silnik nr xxx, zgodnie z vin, a ten jest na ON, przywalili pieczątkę firmową, załączyli wydruk z kompa, podpis szefa serwisu i już.

Bardzo się rzucali w WK, że jeśli chodzi o dowód, to nie ma problemu, ale karta pojazdu, to nie za bardzo ....
Zadałem więc pytanie: czy zapisy w karcie pojazdu mogą się różnić od zapisów w dowodzie rejestracyjnym ...
... i tutaj pani zaczęła mnie przekonywać, że ewentualnie tak mogło by być, że to, że sramto.
Uprzejmie poprosiłem tę Panią, żeby mi to napisała i podpisała sie pod tym ... i ZONK Red_icon_cheesygrin

Wszystkie czynności w WK są identyfikowalne, kiedy, kto i na podstawie jakich dokumentów wydał kolejny dokument ...
Może też się okazać, że przy pierwszej rejestracji w kraju słabo widoczna była jedynka no i poszło w świat. Wszystko jest do sprawdzenia, bo w archiwum są wszystkie dokumenty rejestracyjne Red_icon_cool
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2019-03-15, 12:26 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
maciek_yz Offline
maciek_yz
***

Warszawa


Liczba postów: 143
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
#7
RE: ile kw ma rn12
zostaw tak jak jest, będzie można jeździć na A2 Red_icon_smile
2019-03-15, 01:48 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
yamalubisz Offline
Użytkownik
***


rn12

Liczba postów: 105
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 0
#8
RE: ile kw ma rn12
(2019-03-15, 12:26 PM)shogun_zag napisał(a): Nie będzie problemów dla Ciebie, ale oni ... Red_icon_smile
Oni pewnie wyślą Cię do ... albo serwis Yamahy albo do stacji diagnostycznej, która będzie chciała Cię odesłać np. na hamownie.
Przerabiałem temat z Mercedesem Viano - jakaś tempa dzida wpisała w karcie pojazdu i dowodzie rejestracyjnym, że na benzyne, no ale jak cdi benzyna? Red_icon_surprised
Pojechałem do serwisu, wypisali kwitek, że w pojeździe jest silnik nr xxx, zgodnie z vin, a ten jest na ON, przywalili pieczątkę firmową, załączyli wydruk z kompa, podpis szefa serwisu i już.

Bardzo się rzucali w WK, że jeśli chodzi o dowód, to nie ma problemu, ale karta pojazdu, to nie za bardzo ....
Zadałem więc pytanie: czy zapisy w karcie pojazdu mogą się różnić od zapisów w dowodzie rejestracyjnym ...
... i tutaj pani zaczęła mnie przekonywać, że ewentualnie tak mogło by być, że to, że sramto.
Uprzejmie poprosiłem tę Panią, żeby mi to napisała i podpisała sie pod tym ... i ZONK Red_icon_cheesygrin

Wszystkie czynności w WK są identyfikowalne, kiedy, kto i na podstawie jakich dokumentów wydał kolejny dokument ...
Może też się okazać, że przy pierwszej rejestracji w kraju słabo widoczna była jedynka no i poszło w świat. Wszystko jest do sprawdzenia, bo w archiwum są wszystkie dokumenty rejestracyjne Red_icon_cool

haha o nieee jak mnie ma czekać taka przygoda to zostaje jak jest, jestem uczulony na urzędy i jeżdżenie z punktu a do punktu b  i do z Red_icon_kill Red_icon_kill
btw. typ nawet nie wspominał że jest na a2, pewnie temu, że nawet prawka nie miał i przejeździł tak 3 lata Red_icon_rolleyes
2019-03-15, 06:00 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->