Nóżka w RN09
Autor Wiadomość
piotrpit Offline
Fortapian-R1
***

Mogilno
RN 09

Liczba postów: 480
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 3
#1
Nóżka w RN09
Witam mam problem z nóżką w mojej RN09 mianowicie na rozłożonej nóżce silnik nie pracuje, podczas próby uruchomienia silnika na nóżce pojawia się błąd 19 po złożeniu nóżki odpala bez problemu lecz przy próbie rozłożenia nóżki od razu gaśnie. Czy to normalne zachowanie czy ten model po prostu tak ma czy coś jest nie tak. Motocykl jest sprowadzony z USA ale nie wydaje mi się żeby to miało jakieś znaczenie. Proszę o odpowiedź czy to normalne zachowanie czy może coś jest nie tak z moim sprzętem?
2010-07-30, 03:56 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#2
RE: Nóżka w RN09
podejrzewam ze może to być problem z czujnikiem zamknięcia nóżki wiadomo że na włączonym biegu zgaśnie od razu więc może gdzieś jest jakieś zwarcie i po prostu wykrywa że to bieg i gaśnie maszyna ja bym tam szukał przyczyny pozdro
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2010-09-23, 09:09 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
piotrpit Offline
Fortapian-R1
***

Mogilno
RN 09

Liczba postów: 480
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 3
#3
RE: Nóżka w RN09
panowie odświeżam temat bo może nie każdy tu zaglądał a problem nadal aktualny
www.youtube.com/watch?v=3e6dCB1tTHs&feature=related
2012-03-16, 09:48 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
viper1987 Offline
R1 4 Ever
***

Rzeszów


Liczba postów: 300
Dołączył: Oct 2011
Reputacja: 0
#4
RE: Nóżka w RN09
piotr u mnie na nozce palila bez problemu ale podczas proby rozlozenia juz na odpolanoym moto tez gaslo wiec chyba rn 09 juz tak ma Red_icon_tongue jak nozka jest rozlozona i probujesz wrzucic bieg tez gasnie dziwi mnie tylko ze nie chce ci odpalic na nozce na biegu neutralnym bo powinna bez zadnego wiec trzeba szukac jakiegos tematu w elektryce
Motocyklistow dzielimy na :


na tych ktorzy lezeli i na tych ktorzy beda lezec Red_icon_tongue ja juz mam za soba Red_icon_tongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2012-03-16, 11:32 PM przez viper1987.)
2012-03-16, 11:31 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->