kontrola ciśnienia
Autor Wiadomość
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#1
kontrola ciśnienia
https://www.ebay.pl/itm/Michelin-Fit2Go-...:rk:2:pf:0

kto takie cuda ma używa, ??? bo się zastanawiam ....

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2019-02-16, 11:07 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
szymek Offline
Szymek
*****

CTR
Banan

Liczba postów: 1,733
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 9
#2
kontrola ciśnienia
Za tą kase simon to mi sie nie kalkuluje...wole przeznaczyc na cos innego serio...
Mam fajny cisnieniomierz oxforda za 100zl i był sprawdzany z drogim OMP i pokazywal to sam.

Ciśnienie na torze jest zbyt wazne zeby ufac takim gadzeta ale zrobisz co uwazasz Red_icon_smile



Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
2019-02-16, 11:18 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#3
RE: kontrola ciśnienia
(2019-02-16, 11:18 PM)szymek napisał(a): Za tą kase simon to mi sie nie kalkuluje...wole przeznaczyc na cos innego serio...
Mam fajny cisnieniomierz oxforda za 100zl i był sprawdzany z drogim OMP i pokazywal to sam.

Ciśnienie na torze jest zbyt wazne zeby ufac takim gadzeta ale zrobisz co uwazasz Red_icon_smile



Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

ale to jest od michelin TPMS, nie jakiś chinol z alii........
a jak by nie było kontrola non toper...........

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-02-17, 12:05 AM przez simon68.)
2019-02-17, 12:05 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Gr4 Offline
świr
****


>>John Deere<<

Liczba postów: 903
Dołączył: Sep 2012
Reputacja: 1
#4
RE: kontrola ciśnienia
Uważam ze to zbedny dodatek nie wiadomo jak działa w rzeczywistości, aż tak tego potrzebujesz ?
2019-02-17, 12:55 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
romuald Offline
Wariat
*****

Potęgowo
RN12

Liczba postów: 1,444
Dołączył: May 2017
Reputacja: 8
#5
RE: kontrola ciśnienia
Szymuś na nartach umisz gigantem lecieć a na autostradzie nie możesz śruby ominąć  Red_icon_cheesygrin R1 to nie wóz bojowy ... nic to ni da ..  Red_icon_tongue
2019-02-17, 01:18 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
#6
RE: kontrola ciśnienia
Analizowałem temat. Fajnie to działa, są takie, co pokazują również temperaturę opon i ustawia się w nich alarm ciśnienia - jak spadnie poniżej zadanego, to świeci/miga na czerwono.
O ile pamiętam pod drzwi wychodziło ok. 320 PLN
Są też takie do samochodu na 4 koła praktycznie w porównywalnej cenie.
W zeszłym roku chciałem to kupić, ale odpuściłem Red_icon_cool
Te czujniki, które nakręca się na wentyle mają w środku baterie i swoje ważą. Przy niskiej prędkości obrotowej koła powiedzmy do ok. 80 km/godz. powinno być OK, ale jak dołożysz do pieca, no to nie ma bata - mrówki Cie oblezą Red_icon_cheesygrin 
Jasne, można wyważyć pod nie koła, ale ... Red_icon_smoke
Przy pitbike pewnie zdało by to egzamin, ale ... nie wiem jeszcze, może kupię, może nie, bo czy aż tak jest to potrzebne?
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2019-02-17, 08:00 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#7
RE: kontrola ciśnienia
(2019-02-17, 01:18 AM)romuald napisał(a): Szymuś na nartach umisz gigantem lecieć a na autostradzie nie możesz śruby ominąć  Red_icon_cheesygrin R1 to nie wóz bojowy ... nic to ni da ..  Red_icon_tongue

Romcio widzisz oczy już nie te.........
a  tak serio to nikomu z was nie zdarzyło się złapać kapcia i pokapować się w ostatniej chwili....
mnie raz uratował Artek, bo widział że mi koło siada, np kumpel poszedł by w krzoki, jak łapną kapcia jeden winkiel jeszcze nic nie czuł w drugi wchodził już na przemieszczającej się oponie po feldze i miał farta bo na liczniku 3 cyfry droga lokalna kręta,tak tak z kumplem to mamy trochę nie  równo pd sufitem i było jak zawsze szybko.....

muszę zagadać z ziomkiem wulkanizatorem, ostatnio zmienił mi wentyle na kątowe aluminiowe, są one przeca cięższe od zwykłych i jeszcze w osi przesunięte, a nic nie czuć na wibracji , te parę gram nie powinno nic namieszać, a michelin się chwali co do prędkości z jakimi można to używać takim wpisem 
"MICHELIN TPMS – Bike has been tested at high speeds. Even if you have a Suzuki Hayabusa parked in your garage, it’ll still work perfectly when you hit the road."

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-02-17, 09:01 AM przez simon68.)
2019-02-17, 08:59 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
niebieski708 Offline
Użytkownik
***

Płock
R1 rn12

Liczba postów: 403
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
#8
RE: kontrola ciśnienia
A ja chętnie bym kupił, ale ten wyświetlacz odstrasza Red_icon_smile
2019-02-17, 12:31 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->