Pomoc dla KWAZI-ego :)
Autor Wiadomość
bystry10 Offline
Krystian
***

F J R-1
RN04 FJR1300

Liczba postów: 402
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
#21
RE: Pomoc dla KWAZI-ego :)
To może i ja założę zrzutkę. Obiecuje że będę ostro trenował i będę miał czasy poniżej 1,35 wszędzie, na każdym torze!. Za uzbieraną kasę kupię sobie nowy motocykl ,opłacę tor, trenerów i będę się dobrze bawił. Pomożecie?......... Będę jak Rossi...albo lepszy!...
"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" 
2019-01-29, 10:16 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
szymek Offline
Szymek
*****

CTR
Banan

Liczba postów: 1,733
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 9
#22
RE: Pomoc dla KWAZI-ego :)
jak zrobisz 1:35 to sponsorzy sami przyjdą Red_icon_smile
widze nie masz pojecia o czym piszesz kolego Red_icon_wink
2019-01-29, 10:19 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
#23
RE: Pomoc dla KWAZI-ego :)
Nie znam gościa, ale skoro chłopak robi to dobrze i ma dar, to dla czego nie ...?
Kuba! Po kim jak po kim, ale po Tobie to się takiej postawy najmniej spodziewałem Red_icon_rolleyes

Dupy Wam ściska z żalu i tyle!
Chcesz dać, to daj, nie, to nie dawaj i siedź cicho!  Red_icon_mad
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2019-01-29, 10:23 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,666
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#24
RE: Pomoc dla KWAZI-ego :)
Przepraszam jak kogoś urazilem. 

Idę do kąta odpokutowac.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2019-01-29, 10:28 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#25
RE: Pomoc dla KWAZI-ego :)
ja się dociepna, a to tylko z tego powodu, że ....

jak bym za młodu miał tela kasy co teraz, to kórwa wasza mać Rossi by nie miał tela tytułów   Red_icon_tongue2 ,
i jak by mnie było stać na za sponsorowanie mojego kumpla z Enduro to mielibyśmy dwóch Błażusiaków, bo kumpel uzbierał kasy na jeden poważny wyścig enduro i wyjebał wtedy Krywóldów itd... a na wielkim podjeździe był pierwszy, i co tego jak to były czasy że branża tytoniowa została zmuszona do opuszczenia sportów motorowych i skończyła się kasa....
a brak sponsorów, i brak internetów w tamtych czasach bo pewnie na samych filmikach na YouTubie z tym co wyczyniał byłby w stanie z reklam pojechać cały sezon i porobić tytuły !!!!!!!!!!
PANOWIE SPORT ZAWODOWY, jak ktoś nawet obok tego nie stał to niech się nie wypowiada, i albo dorzuca te parę złotych i chwała mu za to, albo  cicho sza a nie jak tu.............

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-01-29, 11:46 AM przez simon68.)
2019-01-29, 11:01 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#26
RE: Pomoc dla KWAZI-ego :)
No niestety ... tak jak pisałem .. Dobrze że jest ten temat .. sporo się można dowiedzieć :/ ..

Bystry no na BOGA !!! Jakby to ując tak najmniej dosadnie ? .. 1.35 na Poznaniu .. dostałbyś MILION i pojechałbyś MOŻE 1.42 .. takie macie pojęcie i takie rozumy ..
Załóż zbiórkę .. kto ci broni ?? Pokażesz wszystkim !!

A sprawa wygląda tak że po raz kolejny >> TO nie jest pierwszy lepszy kolo co se ubzdurał jazdę po torze .. Będąc w tym środowisku tyle lat, ja mam takich znajomych czy bliskich kolegów przynajmniej 20 ... coś tam jeżdżą, coś tam potrafią... rzeźbią te 0,5 sekundy co sezon i po kilku latach dojdą do 1.39 ... Na 600 chłopa 20 czy 30 coś tam pojedzie .. ale tak jak Kwazi na 600 ludzi pojedzie JEDEN no góra DWÓCH .. Tutaj jest dokładnie tak jak pisał Simon .. miałby możliwość to opierdoliłby Pazerów i wielu wielu innych .. To jest człowiek mocno wyróżniający się i dlatego (kolejny raz to piszę) powstał ten temat ..
Jak można nie wiedząc o kimś NICZEGO, nie wiedząc jak pomaga na torze, uczy, pokazuje, przejeździ z kimś całą sesję ( tracąc swój trening ) żeby pokazać i przekazać mu co i jak trzeba .. JAK MOŻNA kogoś wyśmiewać i pisać : "NIECH SE ZBIERA i dobrze się bawi" ?? On wydaje wszystko co zarabia, kosztem rodziny, mieszkania, auta i życia po prostu ... Pokazuje konkretnymi wynikami ( nie pierdoleniem JAKI TO JA BYM NIE BYŁ ) tylko pudłami i pucharami >> że potrafi !! .. Skierował na to całe swoje życie .. i taki mu komentarz wstawiać ?? Tak go podsumowywać ? Że co ? Oszust, naciągacz ?
Zresztą dobra .. Kto był na torze wie wszystko .. kto był pod McDonaldem wie więcej .. Nikczemność straszna Red_icon_sad ..
2019-01-29, 02:50 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,666
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#27
RE: Pomoc dla KWAZI-ego :)
Dziękuję za słowa uznania Red_icon_smile
Nikczemnosc to moje drugie imię, a do McDonalda mam zniżkę dla stałych klientów. Ba, Nawet mam swoje miejsce jak przyjeżdżam na moto.

Poza tym nigdzie nie napisałem, żeby nie wpłacać. Nigdzie. Napisałem tylko jakie mam zdanie w tym temacie, do czego mam prawo jak każdy tu na Forum.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2019-01-29, 03:54 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bystry10 Offline
Krystian
***

F J R-1
RN04 FJR1300

Liczba postów: 402
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
#28
RE: Pomoc dla KWAZI-ego :)
A.S. -1. Ja nie założę takiej zrzutki bo wstyd by mi było żebrać i honor mi nie pozwala! 
2. Poza tym -ja nie wierzę w Boga
3. Napisałem to w formie żartobliwej a, że nie znasz się na żartach to Twój problem
4. Ja również nikomu nie zabraniam wpłacać kasy bo to wasze pieniądze i róbta co chceta - ja tylko wyraziłem swoje zdanie bo mi wolno....jak każdemu na forum.
"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" 
2019-01-29, 05:22 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#29
RE: Pomoc dla KWAZI-ego :)
Panowie trochę chyba tego nie kumacie.....
Krystian oczywiste jest że nie założysz takiej zrzutki, bo sorry ale pierwszy bym cie wyśmiał....
nie wiecie co to znaczy talent, bo prawdopodobnie nie spotkaliście na żywo takiej osoby.....
a czasy są tak pierdzielniętę, że pseudo talent w piłce ma od razu lokalnego sponsora i  potem to leci dalej, a jak ktoś z sportów motorowych to wariat pirat i na to kasy nie dadzą albo dadzą 1/100 tego co na piłkarzyki...........
czasem wystarczy takiego pociągnąć sezon dwa, bo tyle trzeba żeby wielcy go zauważyli i potem już z górki, niestety ten sezon czy dwa trzeba lokalnie poszukać tej kasy, i po to jest ta akcja.....

PS. talent to jest to co na filmie dałem, kumpel tak ni z gruchy ni z pietruchy ktoś go zapytał czy by dał radę przejechać, on a czemu nie jeb bez przygotowania i poszło, każdy z was by się posrał na sam widok, tak samo jak by się posrał na widok talentu na torze wchodzącego na piździe w winkiel na opóźnionym hamowaniu, z wciśniętym hamulcem w winklu bo przecież w zakręcie się nie hamuje  Red_icon_tongue2 .....
PS
koniec pierdzielenia głupot jak ktoś ma wypić flachę to niech se zrobi weekend czystości będzie zdrowszy a zaoszczędzone  € może "przelać na lepsze cele" Red_icon_cheesygrin

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2019-01-29, 05:47 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#30
RE: Pomoc dla KWAZI-ego :)
Arek czy to jest ten chłopak na dzielonej Kawie, wyglądającej na trochę zmęczoną życiem, który na Poznaniu opowiadał o punktach referencyjnych na torze Poznań, wtedy kiedy się poznaliśmy ? Cieszył się wtedy, że zdobił 1,38 ?
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2019-01-29, 06:44 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
misiek84 Offline
Wariat
*****

Kałuszyn
R1 RN12

Liczba postów: 1,351
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 2
#31
RE: Pomoc dla KWAZI-ego :)
(2019-01-28, 11:35 PM)A.S. napisał(a): Mógłbym to porównać do tego że wstajesz teraz z fotela i biegniesz maraton w okolicy 2 godzin i 20 minut ..

Ja mógłbym się tego podjąć, że w tym momencie wstaje i biegnę Red_icon_smile Ale nie pełny maraton tylko półmaraton Red_icon_smile Zawsze mieszczę się w granicach 2 godzin i 10 minut po przebiegnięciu 21km Red_icon_smile Kurde jak Ci ludzie mogą przebiec dwa razy dłuższy dystans w takim czasie... Red_icon_surprised Mega szacunek za to dla nich... I tak pewnie jest Arek z Twoim kolegą ma talent do jazdy który dla nas zwykłych ludzi jest nieosiągalny podobnie jak czasy maratonów robione przez tych chudawych Kenijczyków  Red_icon_smile
Ale kolega musi mieć duży talent i być bardzo w porządku człowiekiem bo Monika, Domel i Jarek mają o nim takie samo zdanie jak Ty Red_icon_smile


We włosach wiatr, w oczach łzy na liczniku czterdzieści trzyRed_icon_cheesygrin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-01-29, 07:05 PM przez misiek84.)
2019-01-29, 07:03 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
ryba Offline
Użytkownik
***


zx10rx2 636rn01

Liczba postów: 466
Dołączył: May 2012
Reputacja: 1
#32
RE: Pomoc dla KWAZI-ego :)
Cytat:a czasy są tak pierdzielniętę, że pseudo talent w piłce ma od razu lokalnego sponsora i  potem to leci dalej, a jak ktoś z sportów motorowych to wariat pirat i na to kasy nie dadzą albo dadzą 1/100 tego co na piłkarzyki...........



Teraz właśnie przeczytałem na FB Kwziego że też ma bóldupy o piłkę nożną. Następny co ma pretensje do garbatego że ma dzieci proste. To jest jakaś zaraza  Red_icon_smile
2019-01-29, 07:14 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#33
RE: Pomoc dla KWAZI-ego :)
(2019-01-29, 07:14 PM)ryba napisał(a):
Cytat:a czasy są tak pierdzielniętę, że pseudo talent w piłce ma od razu lokalnego sponsora i  potem to leci dalej, a jak ktoś z sportów motorowych to wariat pirat i na to kasy nie dadzą albo dadzą 1/100 tego co na piłkarzyki...........



Teraz właśnie przeczytałem na FB Kwziego że też ma bóldupy o piłkę nożną. Następny co ma pretensje do garbatego że ma dzieci proste. To jest jakaś zaraza  Red_icon_smile

ja osobiście lubię piłkę i oglądam... ale piłkę a nie pseudo naszych pilkarzyków.....
pokaż mi jakiekolwiek budżety miasta lub gminy które dają kasę na zawodników sportów motorowych, i porównaj to do orlików, i płacenia piłkarzykom tylko za to że idą na trening .... kumpla mam co jest skarbnikiem u mnie w rodzinnej wiosce w LKS-ie i gmina daje kasę właśnie nawet na to że trenują, i nie muszą mieć osiągnięć....,
i ta sama gmina zabrała zezwolenie na tor crossowy, bo był 3 kilometry od kościoła i rzekomo silniki było słychać jak farosz msze prawił 
to nie jest ból dupy ino zwykłe chamstwo !!!!!!

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-01-29, 07:33 PM przez simon68.)
2019-01-29, 07:29 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,666
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#34
RE: Pomoc dla KWAZI-ego :)
Ja tam piłki  nie lubię, bo jak powiedział pewien znany gość od TT. Co to za frajda oglądać 22 milionerów uganiajacych się za balonem z powietrzem. Czy jakoś tak.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-01-29, 07:36 PM przez Koczis.)
2019-01-29, 07:36 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
ryba Offline
Użytkownik
***


zx10rx2 636rn01

Liczba postów: 466
Dołączył: May 2012
Reputacja: 1
#35
RE: Pomoc dla KWAZI-ego :)
Z tym samym podejściem wychodzą ludzie do motocykli. Banda dzieciaków od bogatych ojców i oszołomy na ścigaczach. Komu potrzebne te tory. Tylko ryk silników a interesuje to tylko grupkę snobów z wypchanym portfelem. Sukcesy mają tylko ci co mają kasę a umiejętności to sprawa drugorzędna. Sport dla wybranych.
W podobnym negatywnym tonie mogę napisać o ludziach chodzących na siłownię, uprawiających sporty walki...
2019-01-29, 08:01 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#36
RE: Pomoc dla KWAZI-ego :)
żaba >> TAK Red_icon_smile .. to ON .. a on się tam średnio cieszył bo to BARDZO skromny człowiek .. to my ( JA i reszta co go zna kilka lat ) zbieraliśmy zęby z kostki brukowej .. On powiedział ( pamiętam jak dziś ) : "Nie przesadzajcie, spokojnie .. jakbym 1.36 pojechał to by była sensacja ... "
I qrwa  .... POJEDZIE !!! Może to umknęło ale mogę napisać jeszcze raz : ON ROBI TE czasy na 600 ccm na Poznaniu MAJĄC PO BOKACH NA TYLE OKOŁO 1,5 cm DO ZAMKNIĘCIA OPONY !! Takie rzeczy robił na Poznaniu tylko Andy M. ... i to nie jest żart !! Kto kuma co to jazda po torze to może się domyślić jaki zapas ma w przyczepności jeśli jedzie 1.38 tak a nie inaczej !!!! To jest właśnie koleś który pogoniłby kota ścisłej czołówce !! No tylko właśnie >> np. na wyścigu po kilku kółkach tylny amor ( SERYJNY ) aż się dymił .. umierał po prostu .. a skąd nagle wywalić 7000 zł na TTX-a, skoro jak sam widziałeś Kawa umęczona bo jak trzeba wydać na kosmetykę to zawsze idzie na paliwo i opony ...
Raz kolejny >> angażuje się w sprawie nietuzinkowego człowieka ! Jechać chwilę za nim to obraz którego się nie zapomina .. przeogromna prędkość w winklu ( aż się kurzy jak dochodzi do ryfla na dużej patelni ) i NIESAMOWITY spokój .. płynność .. lekkość jazdy .. Ostatnim razem jeździłem cały czas na RN2 około 1.51 - 1.52 .. pojechałem za nim 1/3 okrążenia ( sam mnie dogonił, zrównał się na prostej i kiedy ja hamowałem jakbym miał zginąć zaraz on mnie wyprzedził od wew. i pomachał ręką żebym jechał za nim ) .. co winkiel się oglądał czy jestem bo musiał zwalniać i czekać .. potem niemieckich pojechał .. ale te kilka zakrętów za nim i pykło 1.48. niskie.. od tak bez stresu .. taki to człowiek ..

misiek84 ... tak dokładnie jest ! I Jarek i Domel sporo wiedzy od niego łyknęli .. sami BARDZO dużo wypracowali i chylę czoła .. ale nie raz i nie dwa łapali się za Kwazim, pytali o linie i punkty ( tak jak pisze żaba wyżej o punktach ) .. chętnie się tym dzieli, wiedza idzie pełną parą ( gratis ) .. a to są konkretne PIENIĄDZE i często zdrowie zaoszczędzone przez otwartość i uczynność skromnego gościa ..

Czy jedzie po piłkarzach ? TAK >> nie jakoś strasznie bo on wylewny nie jest ale ma żal że jest jak jest tak jak ja i każdy kto sport motorowy uważa za coś kilka klas wyżej od paru debili kopiących balon z powietrzem .. od paru klaunów udających urwanie nogi NAWET jak go nikt nie dotknie .. błazny ! ..
Skoki czy choćby lekkoatletyka .. no ok .. treningi, wyrzeczenia .. poświęcenie zdrowia przez kontuzje .. ale takie cioty jak Ronaldo czy inne Messi .. jak ten błazen Lewandowski czy inne Piszczki ? KABARET !! I siedzą takie łobżarte łopoje na tych trybunach płacąc po 500 zł za bilet, widzą jakieś 2 centymetrowe kukiełki biegające bez celu i co chwila >> nieporozumienie .. Błaszczykowski do Lewandowskiego .. i .... nieporozumienie .. i qrwa milion za milionem ZA CO ?!??! A te ciecie obżarte piwem, po 120 kilo czym się tak podniecają ? Że co ? Nigdy nie zakumam fenomenu tego badziewia Red_icon_sad ..  Całe życie gra jeden z drugim >> CAŁE ŻYCIE >> i se do chuja walca piłki podać jeden do drugiego pod nogę nie potrafią ??  Co za bzdet ... Ile milonów czy MILIARDÓW idzie na takich ćwoków a ile na skoczków, siatkarzy ? Mistrzów Świata do qrwy nędzy !! Ale NIE .. nadal na tych pedziów z państwowej kiesy kolejne miliony .. a ja mam niby żal że garbaty ma dzieci proste ? No nie wiem czy to dobre określenie Red_icon_sad ..
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-01-29, 08:31 PM przez A.S..)
2019-01-29, 08:22 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
ryba Offline
Użytkownik
***


zx10rx2 636rn01

Liczba postów: 466
Dołączył: May 2012
Reputacja: 1
#37
RE: Pomoc dla KWAZI-ego :)
Ja uważam że piłka nożna jak i każdy sport drużynowy to piękna sprawa. Na codzień w wielu miejscach w naszym kraju spotykają się setki dzieciaków i grają w piłkę. Chłopcy, dziewczęta. Bez względu na status materialny rodziców. Tutaj nie ma znaczenia czy masz bogatego tatę czy mamę. Liczą się tylko umiejętności a nie pieniądze i dobry amortyzator. Liczy się przyjaźń i współpraca. Zostają znajomości na całe życie. A na Poznaniu jedna ciota idzie donieść że ten drugi to błotnik lżejszy ma o wagę włosa. A na trybunach 3 osoby bo nikogo oprócz niego samego to nie obchodzi Red_icon_smile i weź tu kasę na to dawaj Red_icon_smile
2019-01-29, 08:38 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
szymek Offline
Szymek
*****

CTR
Banan

Liczba postów: 1,733
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 9
#38
RE: Pomoc dla KWAZI-ego :)
A słyszałeś afere z Benzemą? I wiesz czemu nie zagrał na MŚ????

Takie sytuacje zdarzaja sie w kazdym sporcie a w piłce nożnej jest tego setki nawet w ligach okregowych...takze słaby masz argument
2019-01-29, 08:49 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
TheDoctor85 Offline
Użytkownik
***

Rybnik
RN04

Liczba postów: 365
Dołączył: Apr 2013
Reputacja: 2
#39
Pomoc dla KWAZI-ego :)
Tu nie chodzi o to że piłka jest beeee.... Tylko o to jak niewspółmierne są środki przeznaczone na te sporty.
Nie chce obrażać piłkarzy bo też ciężko trenują i pracują nad technika i formą, zupełnie tak ja motocykliści ale jak dobrze zauważyłeś jak jesteś dobry w piłkę to nie potrzebujesz kasy a jak jesteś dobry na motocyklu to już bez kasy się nie obejdzie... I nie chodzi o ttx, bazzazy, brembo czy beringery.... Opony, paliwo, opłaty i dlatego jak chłopakowi tylko tego potrzeba do sukcesu to ja chętnie pomogę.

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
2019-01-29, 08:51 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mattig93 Offline
Młody
**

Słupsk
RN12

Liczba postów: 82
Dołączył: Jun 2018
Reputacja: 0
#40
RE: Pomoc dla KWAZI-ego :)
(2019-01-29, 08:22 PM)A.S. napisał(a): żaba >> TAK Red_icon_smile .. to ON .. a on się tam średnio cieszył bo to BARDZO skromny człowiek .. to my ( JA i reszta co go zna kilka lat ) zbieraliśmy zęby z kostki brukowej .. On powiedział ( pamiętam jak dziś ) : "Nie przesadzajcie, spokojnie .. jakbym 1.36 pojechał to by była sensacja ... "
I qrwa  .... POJEDZIE !!! Może to umknęło ale mogę napisać jeszcze raz : ON ROBI TE czasy na 600 ccm na Poznaniu MAJĄC PO BOKACH NA TYLE OKOŁO 1,5 cm DO ZAMKNIĘCIA OPONY !! Takie rzeczy robił na Poznaniu tylko Andy M. ... i to nie jest żart !! Kto kuma co to jazda po torze to może się domyślić jaki zapas ma w przyczepności jeśli jedzie 1.38 tak a nie inaczej !!!! To jest właśnie koleś który pogoniłby kota ścisłej czołówce !! No tylko właśnie >> np. na wyścigu po kilku kółkach tylny amor ( SERYJNY ) aż się dymił .. umierał po prostu .. a skąd nagle wywalić 7000 zł na TTX-a, skoro jak sam widziałeś Kawa umęczona bo jak trzeba wydać na kosmetykę to zawsze idzie na paliwo i opony ...
Raz kolejny >> angażuje się w sprawie nietuzinkowego człowieka ! Jechać chwilę za nim to obraz którego się nie zapomina .. przeogromna prędkość w winklu ( aż się kurzy jak dochodzi do ryfla na dużej patelni ) i NIESAMOWITY spokój .. płynność .. lekkość jazdy .. Ostatnim razem jeździłem cały czas na RN2 około 1.51 - 1.52 .. pojechałem za nim 1/3 okrążenia ( sam mnie dogonił, zrównał się na prostej i kiedy ja hamowałem jakbym miał zginąć zaraz on mnie wyprzedził od wew. i pomachał ręką żebym jechał za nim ) .. co winkiel się oglądał czy jestem bo musiał zwalniać i czekać .. potem niemieckich pojechał .. ale te kilka zakrętów za nim i pykło 1.48. niskie.. od tak bez stresu .. taki to człowiek ..

misiek84 ... tak dokładnie jest ! I Jarek i Domel sporo wiedzy od niego łyknęli .. sami BARDZO dużo wypracowali i chylę czoła .. ale nie raz i nie dwa łapali się za Kwazim, pytali o linie i punkty ( tak jak pisze żaba wyżej o punktach ) .. chętnie się tym dzieli, wiedza idzie pełną parą ( gratis ) .. a to są konkretne PIENIĄDZE i często zdrowie zaoszczędzone przez otwartość i uczynność skromnego gościa ..

Czy jedzie po piłkarzach ? TAK >> nie jakoś strasznie bo on wylewny nie jest ale ma żal że jest jak jest tak jak ja i każdy kto sport motorowy uważa za coś kilka klas wyżej od paru debili kopiących balon z powietrzem .. od paru klaunów udających urwanie nogi NAWET jak go nikt nie dotknie .. błazny ! ..
Skoki czy choćby lekkoatletyka .. no ok .. treningi, wyrzeczenia .. poświęcenie zdrowia przez kontuzje .. ale takie cioty jak Ronaldo czy inne Messi .. jak ten błazen Lewandowski czy inne Piszczki ? KABARET !! I siedzą takie łobżarte łopoje na tych trybunach płacąc po 500 zł za bilet, widzą jakieś 2 centymetrowe kukiełki biegające bez celu i co chwila >> nieporozumienie .. Błaszczykowski do Lewandowskiego .. i .... nieporozumienie .. i qrwa milion za milionem ZA CO ?!??! A te ciecie obżarte piwem, po 120 kilo czym się tak podniecają ? Że co ? Nigdy nie zakumam fenomenu tego badziewia Red_icon_sad ..  Całe życie gra jeden z drugim >> CAŁE ŻYCIE >> i se do chuja walca piłki podać jeden do drugiego pod nogę nie potrafią ??  Co za bzdet ... Ile milonów czy MILIARDÓW idzie na takich ćwoków a ile na skoczków, siatkarzy ? Mistrzów Świata do qrwy nędzy !! Ale NIE .. nadal na tych pedziów z państwowej kiesy kolejne miliony .. a ja mam niby żal że garbaty ma dzieci proste ? No nie wiem czy to dobre określenie Red_icon_sad ..

Widzisz, Ty nie zakumasz fenomenu piłki nożnej, a ktoś inny sportu motorowego. Z tym trzeba się pogodzić i tyle. Jeśli ktoś uważa, że warto i chce chłopaka wspomóc to to zrobi Red_icon_smile . Chyba natym powinniśmy pozostać, nie zaglądajmy sobie do kieszeni, jeśli chcemy to wspierajmy, jesli nie to nie. Każdy we własnym zakresie Red_icon_smile
2019-01-29, 08:52 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->