Olej Yamalube RS4GP 10w-40
Autor Wiadomość
misiek84 Offline
Wariat
*****

Kałuszyn
R1 RN12

Liczba postów: 1,351
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 2
#41
RE: Olej Yamalube RS4GP 10w-40
(2019-01-16, 02:46 PM)żaba napisał(a):  Dlatego, że są unikatowe mają to coś......  czy komuś nie podobało się za dzieciaka lamborghini countach ? Sam plakat dorwać było nie lada wyczynem,

Tak dla rozluźnienia lekko napiętej sytuacji jak plandeka na żuku napisze, że jak byłem mały to miałem na ścianie plakat Lambo Countacha i Diablo Red_icon_cheesygrin Ale to to nic..... raz w życiu udało mi się zobaczyć Countacha na żywca w ruchu ulicznym  Red_icon_banana  Wracałem autem ze szkoły jak chodziłem jeszcze do technikum i z naprzeciwka jechało właśnie to Lambo i jak wróciłem do domu to jeszcze przez jakiś czas trzęsły mi się ręce z wrażenia ponieważ to było jedno z moich marzeń z dzieciństwa zobaczyć ten samochód i spełniło się Red_icon_cheesygrin Red_icon_banana Red_icon_banana Red_icon_banana


We włosach wiatr, w oczach łzy na liczniku czterdzieści trzyRed_icon_cheesygrin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-01-16, 08:16 PM przez misiek84.)
2019-01-16, 08:01 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
#42
RE: Olej Yamalube RS4GP 10w-40
Chopacy!!! Kurnaaa!!!
Wiedziałem, że się zacznie
Luzik!!! Zima jest, motohormony buzują, jeździć sie chce ... Red_icon_mad
Olej/opony; opony/olej ... i tak w koło
Proponuję temat dogłębnie przedyskutować na zlocie przy ognisku ...
... i taki jest plan Red_icon_cheesygrin
Macie już mało czasu, bo tylko 4 miesiące Red_icon_banana więc przygotujcie sobie porządne argumenty (min. po litrze), o ogórkach nie wspomnę Red_icon_smoke

A Koczisowi trzeba by dać upomnienie za to, że prowokuje tworząc takie tematy ... mocno dyskusyjne Icon_baseball
Red_icon_mad3 Red_icon_mad3 Red_icon_mad3
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2019-01-16, 08:14 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
dodziu Offline
Konkretny
****




Liczba postów: 801
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 2
#43
Olej Yamalube RS4GP 10w-40
Ja mam zupełnie inny olej do mojej maszyny. Ale nic nie powiem bo mnie zjecie potem w dyskusji

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
2019-01-16, 08:41 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#44
RE: Olej Yamalube RS4GP 10w-40
Czepiliście się tego LM jak rzep psiego ogona .. a to jest zwykły olej .. w DE sprzedawany w Supermarketach ... To że bije na łeb dotychczasowe Yamalube to oczywista oczywistość .. może to nowe RSGP BSDRGFHX jest mega super .. może i jest i chwała im za to .. ale są na tym Świecie oleje bardzo wyspecjalizowane i mające parametry nieosiągalne dla Yamalube, Casrtola, Matula, LM czy innych im podobnych bo to co znajdziemy w olejach z najwyższej półki jest OPATENTOWANE przez firmy je produkujące... A jak wiemy z filmu sprzed 20 czy tam 30 lat .. olej silnikowy to przede wszystkim CHEMIA .. chemia, chemia i jeszcze raz chemia .. dodatki chemiczne do bazy która w zasadzie nie zmienia się od bardzo dawna .. Pytacie o parametry tak > Czyli o normy tak ? A co z resztą ? Smaruje .. no smaruje, nie pali się przy 200 stopniach ? No nie pali .. NO TO PANIE .. petarda !! "JASO pińćtysincy" spełnia i jest KLASA OLIWA .. Red_icon_tongue .. TYLKO CO Z RESZTĄ dodatków ?? Są, nie są ? Które są i jakie ? Mówi o tym ta norma ?
Tak czy inaczej Liqui Moly bardzo mocno i szybko rozpowszechniło się w DE i europie zachodniej bo to super produkt w swojej klasie.. Skoki ( Liqui Moly ) .. Moto2 ( Liqui Moly ), gdzie by nie patrzeć LM się wciśnie Red_icon_wink .. przypadek czy kolejna teoria spiskowa ? ... Zdobywa nagrody w testach magazynów motoryzacyjnych, w warsztatach masa ludzi używa ich chemii na wszelkie bolączki silnikowe .. na YT pełno jest filmów kiedy ludzie wyśmiewając np. Ceratec. Leją go do silnika, mierzą ciśnienie na garach >>>> po 1000 czy 2000 km ( a producent zaleca 5 - 6 tysięcy ) mierzą ciśnienie ponownie i już takich kpiących minek nie mają !!!
Sprawa rozbija się o to że LM to olej TANI a naprawdę dobry ... w porównaniu do Yamalube FS 10W40 to substancja dłużej utrzymująca swoje parametry, smarujący dużo lepiej bo warstwa przylega mocno i nie robi się z niego ciecz którą można zetrzeć szmatą do czysta, jak to jest z Yamalube ( czymkolwiek on jest czy był ) ...
Do tego kwestia na koniec .. Do motocykla typu RN19 a szczególnie >> RN22 czy RN3x czy RN4x .. które po 5 minutach pracy napierdalają gorącem jak reaktor atomowy bez chłodziwa .. które z powodu źle zaprojektowanego układu chłodzenia NIE POTRAFIĄ odprowadzić tej masy gorąca .. które co chwila, co przystanek, mają po 117 stopni a wystarczy żeby głowica RAZ złapała 123 stopnie na wodzie ( CZYLI jakieś 250 albo i DUŻO więcej na samej głowicy ) i odkształca się tak że uszczelka idzie w PIZDU ( jest tu ktoś z praktyką w silnikach R1, ale nie tylko, kto to zakwestionuje ?? ) .. to pytam >>
JAKI JEST SENS LANIA TAM 10W40 ?? Kiedy lata mamy takie że jest 38 w cieniu, kiedy większość kupuje te motocykle żeby naparzać na jedynce pod czerwone pole miedzy światłami i po 300 metrach zatrzymywać się na kolejnym czerwonym i GOTOWAĆ ten piec do czerwoności bo chłodzenia zero podczas postoju !! Do tych silników 10W50 to jest KONIECZNA KONIECZNOŚĆ !! Czyli jakim chujem Yamaha każe lać 10W40 ?? Wiedzą że te silniki się przegrzewają .. no chyba że nie wiedzą Red_icon_smile i zaraz mi napiszecie że absolutnie i każdy z was stoi na światłach w lecie i ma 82 stopni w cieczy ...

Tak że .. róbta co chceta .. kolejna dyskusja spełza na niczym bo zmiennych jest TAK dużo że żaden fakt niema poparcia w konkretnym przypadku .. Ja nalałem Yamalube, porównałem z innymi i dla mnie to syf .. przekazuję to co mnie spotkało i jakie mam odniesienie do innych olei w trudnych ( albo raczej naturalnych dla tych motocykli ) torowych warunkach .. TYLKO kiedy czytam że drugi bieg na LM (który smaruje lepiej) ciężko wchodzi a na Yamalube jest super to mając cały ten silnik w głowie to wiem że on jest do naprawy a nie zakochany w pudełku z nazwą Yamalube ..
2019-01-16, 09:07 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bystry10 Offline
Krystian
***

F J R-1
RN04 FJR1300

Liczba postów: 402
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
#45
RE: Olej Yamalube RS4GP 10w-40
Świetna teoria A.S. przełożona na ścieranie oleju szmatą, trzeba by to opatentować ;-) Poza tym kto powiedział ,że Yamaha każę lać olej 10W40? Chyba nie doczytałeś do końca serwisówki bo w mojej jest od 5W30 do 20W50 więc nie wiem skąd czepiasz takie informacje. Poza tym na LM w korku i upale temperatura pieca pokazywała 109 stopni a na Yamalube 4R Max co udało się uzyskać to 106 stopni w upalny dniu.
Z drugim biegiem nie mam problemu bo wchodzi jak w masełko ale po powrocie na 4R bo na LM nie zawsze ale kilka razy zdażyło się ,że ciężej wszedł czego na Yamalube Nigdy nie miało miejsca.
Poza tym nikt nie robi nagonki na LM tylko raczej ktoś tutaj robi nagonkę na Yamalube.
"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" 
2019-01-16, 09:27 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#46
RE: Olej Yamalube RS4GP 10w-40
Teoria jest mega prosta .. to właśnie ta różnica między tym co łatwo porównać.
Yamalube po 2 czy 3 dniach na torze jak spuściłem z silnika to na palcach prędzej powodował zacieranie niż smarowanie .. naniesiony na powierzchnie BEZ problemu dał się zetrzeć właśnie SZMATĄ ! A czym miałem ścierać ? Folią ?
LM po 3 dniach na torze NADAL bardzo trudno zetrzeć tak żeby się nie świeciło .. ścierasz i ścierasz i ciągle jest .. to co według ciebie to oznacza ? Świetną teorię przełożona na ścieranie oleju szmatą ? Czy różnice w filmie olejowym którą każdy może sam sprawdzić .. Chcesz wykładu z Politechniki ? Jaki jest jego sens na  tych stronach ?
Tyle tylko że jak czytam kolejne stwierdzenie że nawet temperaturę miałeś na LM wyższą .. to ja już odpadam ... musiało się wszystko zacierać i tak strasznie grzać !

Skąd wziąłem 10W40 ?? A czytałeś w ogóle TYTUŁ tego wątku czy tak se piszesz bo inni piszą ? Czytałeś temat z którego jest wydzielony ten wątek ?  Widziałeś zdjęcia ?? Jaki tam OLEJ JEST panie drogi ?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-01-16, 09:44 PM przez A.S..)
2019-01-16, 09:43 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bystry10 Offline
Krystian
***

F J R-1
RN04 FJR1300

Liczba postów: 402
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
#47
RE: Olej Yamalube RS4GP 10w-40
Dobra, odpuszczam sobie bo i tak ta rozmowa prowadzi do nikąd. Wy lejcie sobie LM ja zostanę przy Yamalube.
Dodam tylko ,że nie zgodzę się z Twoją teorią dotyczącą specyfikacji yamalube10W40. U nas (w Polsce) nie ma afrykańskich upałów i jesłi ktoś nie jeździ na torze w upalne dni to olej 10W40 jest wystarczający w naszym klimacie. Ale nie dyskutuje już z znaFcami lepszymi od inżynierów Yamahy bo się po prostu nie znam :-)
"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" 
2019-01-16, 10:06 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Pita Offline
Użytkownik
***

Gdynia


Liczba postów: 230
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 0
#48
RE: Olej Yamalube RS4GP 10w-40
(2019-01-16, 09:07 PM)A.S. napisał(a): Czepiliście się tego LM jak rzep psiego ogona .. a to jest zwykły olej .. w DE sprzedawany w Supermarketach ... To że bije na łeb dotychczasowe Yamalube to oczywista oczywistość .. może to nowe RSGP BSDRGFHX jest mega super .. może i jest i chwała im za to .. ale są na tym Świecie oleje bardzo wyspecjalizowane i mające parametry nieosiągalne dla Yamalube, Casrtola, Matula, LM czy innych im podobnych bo to co znajdziemy w olejach z najwyższej półki jest OPATENTOWANE przez firmy je produkujące... A jak wiemy z filmu sprzed 20 czy tam 30 lat .. olej silnikowy to przede wszystkim CHEMIA .. chemia, chemia i jeszcze raz chemia .. dodatki chemiczne do bazy która w zasadzie nie zmienia się od bardzo dawna .. Pytacie o parametry tak > Czyli o normy tak ? A co z resztą ? Smaruje .. no smaruje, nie pali się przy 200 stopniach ? No nie pali .. NO TO PANIE .. petarda !! "JASO pińćtysincy" spełnia i jest KLASA OLIWA .. Red_icon_tongue  .. TYLKO CO Z RESZTĄ dodatków ?? Są, nie są ? Które są i jakie ? Mówi o tym ta norma ?
Tak czy inaczej Liqui Moly bardzo mocno i szybko rozpowszechniło się w DE i europie zachodniej bo to super produkt w swojej klasie.. Skoki ( Liqui Moly ) .. Moto2 ( Liqui Moly ), gdzie by nie patrzeć LM się wciśnie Red_icon_wink .. przypadek czy kolejna teoria spiskowa ? ... Zdobywa nagrody w testach magazynów motoryzacyjnych, w warsztatach masa ludzi używa ich chemii na wszelkie bolączki silnikowe .. na YT pełno jest filmów kiedy ludzie wyśmiewając np. Ceratec.  Leją go do silnika, mierzą ciśnienie na garach >>>> po 1000 czy 2000 km ( a producent zaleca 5 - 6 tysięcy ) mierzą ciśnienie ponownie i już takich kpiących minek nie mają !!!

Super produkt bo narazie nie ma podróbek. Motul tez jest super jak trafisz oryginał. Co do wciskania się to chyba każdy olej jest wszędzie czy to LM, Motul czy yamalube (enos)
Co do zdobywania nagród w testach  czasopism motoryzacyjnych to chyba nie jest wyznacznik. W niemieckich magazynach najlepsza jest zawsze bmw w angielskich triumph. 
Najlepsza reklama to użytkownicy i mechanicy. A większość mechaników rekomenduje LM. Nie będę sie rozpisywał bo nie ma sensu ale jest różnica powiedzmy LM a innymi   Red_icon_cheesygrin


Go Big or Go Home
2019-01-16, 11:30 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#49
RE: Olej Yamalube RS4GP 10w-40
Przebrnąłem Red_icon_cheesygrin heheheh jeden dzień i dawno tyle na forum nie było do czytania. Dziękuję.
Aż muszę zobaczyć jak się będzie wycierał szmatką LM i Yamalube. Mam chyba resztki obu w garażu Red_icon_cheesygrin

Ja tam na torze nigdy nie byłem i jakoś nie miałem problemów z przegrzewaniem się żadnej R1 jakie miałem (rn09, rn12, rn22). Owszem dochodziły do 105st C jak było tak gorąco, że pot oczy zalewał, ale wiatraki jakoś dawały radę to utrzymać, a po chwili zmieniały się światła i jazda zbijała na 95 Red_icon_cheesygrin

Przy "normalnych" temperaturach, tak do 25st.C to nawet nie łapałem 105, bo zanim do tylu dochodziło to już ruszałem. Na trasie w upał zazwyczaj miałem 83-87 stopni.
Natomiast przy jeździe w okolicach 15 to silnik się wręcz nie dogrzewał, bo trzymał ok 73.

Tak więc nie wiem, czy aż tak sie mocno grzeją te silniki hehehehehe Chyba w normie Red_icon_cheesygrin

Co do oliwy to zawsze lałem 10w-40 z Yamalube i też nie było problemów z biegami itp. Zmieniłem, bo TU część polecała LM na ten street race czy jakoś tak i różnicy ZERO. Było tak samo jak na YL Red_icon_cheesygrin

Może to kwestia stylu jazdy, nie wiem. Bardzo możliwe. Nikt normalny nie używa R1 jak ja hehehehe czyli głównie spokojne traski po 200km lub więcej, z tempem na poziomie dopuszczonym w Kodeksie bez zabierania prawka na 3 miechy. Zmieniając biegi przy 6tyś obrotów i tocząc się spokojnie podziwiając widoki Red_icon_cheesygrin

A może to dla tego, że olej zmieniam co 3tyś km, bo więcej nie robię w sezonie?

To tylko moje domysły heheheheheh
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2019-01-17, 12:10 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#50
RE: Olej Yamalube RS4GP 10w-40
A wszystko po trochu prezesie .. wszystko Red_icon_smile ..
Tutaj chodzi też o to jak trzyma swoje parametry olej po 6.000 czy 10.000 km .. YL u mnie przegrywał masakrycznie po tych 3 dniach na torze w porównaniu do LM ... Robiła się z YL jakaś smaropodobna ciecz która między palcami raczej powodowała zacieranie się przy docisku niż smarowanie - no trudno to tak opisem wyrazić ..
Reszta no OK .. na pewno taka jazda nie jest problemem ani dla silnika ani płynów .. zabawa zaczyna się kiedy motocykl 200 konny nie jedzie na 15% ( ŻEBY BYŁO JASNE >> NIE IRONIZUJĘ, ROZUMIEM I POPIERAM JAZDĘ PO DRODZE z ROZSĄDKIEM na pierwszym miejscu !!! ) tylko są to zupełnie inne warunki niż kręcenie do oporu na każdym biegu i to co chwila, redukcje pod czerwone pole że antyhopping dostaje wścieku ( i niema to nic z czasami wspólnego - to jest zwykła i normalna jazda na torze typu Brno czy Hungaro czy Poznań ) ... a już o kartingu w upał nie mówiąc ..

Szymek z tego co pisał szykuje R1 na tor .. Na spokojnie i bez podtekstów, może nalać YL ten z tematu ( chociaż na prawdę 10w50 bym polecał ) polatać te pełne 3 dni czy 4 .. potem zalać INNY Red_icon_wink .. niekoniecznie LM ale byłoby fajnie 10W50 i porównać .. Być może ( i bardzo bym się cieszył ) RS4GP będzie wyraźnie świeższy !!! Wtedy temat będzie wyczerpany i wszyscy wiemy co warto kupić Red_icon_smile !
2019-01-17, 11:44 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#51
RE: Olej Yamalube RS4GP 10w-40
(2019-01-16, 08:14 PM)shogun_zag napisał(a): Chopacy!!! Kurnaaa!!!
Wiedziałem, że się zacznie
Luzik!!! Zima jest, motohormony buzują, jeździć sie chce ... Red_icon_mad
Olej/opony; opony/olej ... i tak w koło
Proponuję temat dogłębnie przedyskutować na zlocie przy ognisku ...
... i taki jest plan Red_icon_cheesygrin

i Misiek Red_icon_wink 
Panowie troszkę nie rozumiem Red_icon_cheesygrin przecież nikt tu się nie spina, normalna w miarę merytoryczna dyskusja, bez obrażania się i wyzwisk Red_icon_smile Moim zdaniem do tego właśnie służy forum, chyba, że ktoś się poczuł urażony no to już nic nie poradzę, ja pisałem bez żadnej spinki z uśmiechem, motohormony zostawiam sobie na wiosnę Red_icon_cheesygrin, jeśli byśmy się tuta wyzywali no to co innego.
Myślę, że każdy kto niema kompletnie pojęcia, jest w stanie się coś dowiedzieć o olejach, jego plusach i minusach.
Mi LM nie pod pasował, Arkowi YL , Szymon woli  LM a inni wolą YL , niema w tym nic złego, każdy niech wybiera co mu pasuje, niech tylko jeden uszanuje rację drugiego i tyle, Red_icon_wink  każdy ma prawo mieć swoje zdanie, kwestia tylko podejścia Red_icon_wink

Być może ja się mylę, nie wiem, nie jestem geniuszem, jednak idąc drogą dedukcji tak to widzę, testy w laboratorium wskazały by stosować olej o takiej specyfikacji (nie piszę o marce) jak zaleca producent i nikomu się nie stanie krzywda Red_icon_wink
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-01-17, 02:16 PM przez żaba.)
2019-01-17, 02:01 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#52
RE: Olej Yamalube RS4GP 10w-40
(2019-01-17, 02:01 PM)żaba napisał(a):
(2019-01-16, 08:14 PM)shogun_zag napisał(a): Chopacy!!! Kurnaaa!!!
Wiedziałem, że się zacznie
Luzik!!! Zima jest, motohormony buzują, jeździć sie chce ... Red_icon_mad
Olej/opony; opony/olej ... i tak w koło
Proponuję temat dogłębnie przedyskutować na zlocie przy ognisku ...
... i taki jest plan

i Misiek Red_icon_wink 
Panowie troszkę nie rozumiem Red_icon_cheesygrin przecież nikt tu się nie spina, normalna w miarę merytoryczna dyskusja, bez obrażania się i wyzwisk Red_icon_smile Moim zdaniem do tego właśnie służy forum, chyba, że ktoś się poczuł urażony no to już nic nie poradzę, ja pisałem bez żadnej spinki z uśmiechem, motohormony zostawiam sobie na wiosnę Red_icon_cheesygrin, jeśli byśmy się tuta wyzywali no to co innego.
Myślę, że każdy kto niema kompletnie pojęcia, jest w stanie się coś dowiedzieć o olejach, jego plusach i minusach.
Mi LM nie pod pasował, Arkowi YL , Szymon woli  LM a inni wolą YL , niema w tym nic złego, każdy niech wybiera co mu pasuje, niech tylko jeden uszanuje rację drugiego i tyle, Red_icon_wink  każdy ma prawo mieć swoje zdanie, kwestia tylko podejścia Red_icon_wink

pany zero spiny.....
ale jak to się u nos mówi......
sprawe opremy na zlocie o bufet, i stare góralskie przysłowie mówi racje mo ten kto odpadnie ostatni  Red_icon_tongue2 Red_icon_banana

tak że nimocie szans i wszyscy będziecie lać  LM  Red_icon_cheesygrin

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-01-17, 02:15 PM przez simon68.)
2019-01-17, 02:14 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#53
RE: Olej Yamalube RS4GP 10w-40
(2019-01-17, 02:14 PM)simon68 napisał(a): stare góralskie przysłowie mówi racje mo ten kto odpadnie ostatni  Red_icon_tongue2 Red_icon_banana

tak że nimocie szans i wszyscy będziecie lać  LM  Red_icon_cheesygrin

Jesteś pewny ...... ? Red_icon_cheesygrin

Oczywiście na zlocie, bardzo chętnie się z Tobą napije Szymonie Red_icon_wink
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-01-17, 02:20 PM przez żaba.)
2019-01-17, 02:20 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#54
RE: Olej Yamalube RS4GP 10w-40
(2019-01-17, 02:20 PM)żaba napisał(a):
(2019-01-17, 02:14 PM)simon68 napisał(a): stare góralskie przysłowie mówi racje mo ten kto odpadnie ostatni  Red_icon_tongue2 Red_icon_banana

tak że nimocie szans i wszyscy będziecie lać  LM  Red_icon_cheesygrin

Jesteś pewny ...... ? Red_icon_cheesygrin

Oczywiście na zlocie, bardzo chętnie się z Tobą napije Szymonie Red_icon_wink

ło to będzie grubo.... ja chyba na 100% biorę wolne na poniedziałek po zlocie  Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2019-01-17, 02:44 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
#55
RE: Olej Yamalube RS4GP 10w-40
Weź se lepiej tydzień ... albo dwa Red_icon_smoke
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2019-01-17, 04:55 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
pajak72 Offline
Konkretny
****

Kamień Pom Zach-Pom.
R1M

Liczba postów: 881
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 2
#56
RE: Olej Yamalube RS4GP 10w-40
Yamaha R1M+Nolan+Dainese Yamaha JL+Alpinestars GPPRO+FLM3.0
https://www.youtube.com/watch?v=Cm5Hw96uxIA
https://www.youtube.com/watch?v=Yk4WK0fK6tA&ab
2019-01-17, 05:02 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#57
RE: Olej Yamalube RS4GP 10w-40
Pajak72 nie uwierzysz ale miałem to wczoraj zapodać hehehehheh Red_icon_cheesygrin ale bałem się, że ta ironia może zostać źle odebrana hehe Red_icon_wink
Tak odbiegając na chwilkę, Dzień Świra, świetny film, szkoda , że już takich filmów nie robią Red_icon_sad
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2019-01-17, 05:31 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#58
RE: Olej Yamalube RS4GP 10w-40
(2019-01-17, 04:55 PM)shogun_zag napisał(a): Weź se lepiej tydzień ... albo dwa Red_icon_smoke

a wiesz że właśnie muszę wybrać stary urlop mam tego 54 dni na dzień dzisiejszy  Red_icon_tongue2

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2019-01-17, 05:44 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
romuald Offline
Wariat
*****

Potęgowo
RN12

Liczba postów: 1,444
Dołączył: May 2017
Reputacja: 8
#59
RE: Olej Yamalube RS4GP 10w-40
o olejach kupe wiem ... Asior stary torowiec na Poznaniu opatrzyłem się z ludźmi jemu ,,podobnych,, jego KAMRATAMI i takie eksperymenty jak Ci ludzie robią by jeszcze LEPIEJ BYŁO to rzaden użytkownik ,, ulicy,, nie jest w stanie go przeprowadzić. Nooo może jest wyjątek jeden ...... NASZA Jeti , stary narciarz ,Góral z Oświęcimia .... uliczna PETARDA

Szymuś to czarno na białym widać , że Ja mam racje ... góral z nad morza... bo tam moje serce... 3x na Rysach i 30x już to mówiłem
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-01-17, 08:45 PM przez romuald.)
2019-01-17, 08:15 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
ryba Offline
Użytkownik
***


zx10rx2 636rn01

Liczba postów: 466
Dołączył: May 2012
Reputacja: 1
#60
RE: Olej Yamalube RS4GP 10w-40
AS piszesz o grzaniu się pieca w R1 i piszesz że idiota każe  lać 10w40.  Generalnie zgadzam się z Tobą w większości tego co piszesz ale tu moim zdaniem trochę tak nie do końca Red_icon_smile Olej oprócz tego że ma smarować to również chłodzi/odbiera ciepło. Taki 10w 40 który będzie rzadszy od 10 w50 szybciej krąży po silniku i łatwiej przepływa przez newralgiczne części silnika i jednocześnie będzie go lepiej chłodzi. Mam rację?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-01-17, 08:58 PM przez ryba.)
2019-01-17, 08:57 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->