Regulacja seryjnego amorka skretu
Autor Wiadomość
Misiek Offline
Moto-Team-Słupsk
***

Słupsk
RN22

Liczba postów: 115
Dołączył: Feb 2013
Reputacja: 0
#23
RE: Regulacja seryjnego amorka skretu
odświerze temat, dzisiaj wymieniłem olej w swoim amortyzatorze (seryjnym) bardzo prosta czynnosc, kolega opisał nieco inna metode i wg mnie chyba troche gorszą bo wiecej zabawy, ja postanowiłem nie odkrecac głownego wlewu tego na duzy imbus tylko poradziłem sobie dzieki tym dwóm małym od odpowietrzania. Faktycznie trzeba przygotowac strzykawke ja miałem 20 ml ale im wieksza tym lepiej lub 2 mniejsze. Odkrecamy obie małe imbusoe srubki i wylewamy stary olej poruszajac w jedna i druga strone az wszystko wyleci. Napełniamy strzykawke od góry nalewajac olej i przytrzymujac na dole palcem zeby nie wylecial, potem czekamy az bąble ujda do góry strzykawki (jakies 10 min) i wypychamy je, przesuwamy amor w jedna lub druga strone do samego konca i naplniamy bez igly bo starsznie dlugo to trwa i sie pieni olej. Ja mialem 20ml strzykawke wiec napychałem 3 razy olej przez jedna dziurka az w drugiej przestawalo wylatywac powietrze, potem zakrecamy srubki i po klopocie. Amor dziala idealnie nic nie syczy i pracuje równo, wlałem olej 10W
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2013-03-07, 05:45 PM przez Misiek.)
2013-03-07, 05:37 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: Regulacja seryjnego amorka skretu - XoXo - 2012-03-08, 04:13 PM
RE: Regulacja seryjnego amorka skretu - Misiek - 2013-03-07, 05:37 PM
RE: Regulacja seryjnego amorka skretu - Artur86 - 2013-08-23, 03:01 PM
RE: Regulacja seryjnego amorka skretu - Artur86 - 2013-08-24, 11:32 AM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->