Poszukiwania wymarzonej r1
Autor Wiadomość
Grzechu R1 Offline
Młody
**




Liczba postów: 58
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 0
#1
Exclamation  Poszukiwania wymarzonej r1
Cześć wszystkim. Pod koniec tego roku lub na początku następnego zamierzam kupić swoją wymarzoną r1. Moja wymarzona to yamaha r1 rn19  2008 rok. Ma być to  czarny mat , czy jak inni nazywają grafit. Jest kilka określeń tego malowania, ale na pewno wiecie o którym jest mowa. Ze względu na fakt , że jest mało ogłoszeń z tym malowaniem postanowiłem założyć ten wątek. Jeśli ktoś posiada taką , a chciałby ją sprzedać lub znacie kogoś kto zamierza taką sprzedać to proszę o informację. Zamiszczam to ogłoszenie wcześniej bo być może któryś z użytkowników zastanawia się nad sprzedażą , więc w razie czego ma więcej czasu na zastanowienie się i na podjęcie decyzji. Chciałbym żeby motocykl posiadał komplet kluczy (łącznie z czerwonym) oraz wszystkie oryginalne napisy , również "r1" na czaszy i "ycci" na ogonie. W razie jakichkolwiek ofert mile widziane jest zdjęcie motocykla. Liczę na waszą pomoc i zrozumienie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-09-29, 08:15 PM przez Grzechu R1.)
2018-09-29, 07:47 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Tazz Offline
Konkretny
****

Mielec
Gsxr k8

Liczba postów: 637
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 2
#2
RE: Poszukiwania wymarzonej r1
Ciezko bedzie ja pol roku szukam i nic
2018-09-30, 06:07 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Grzechu R1 Offline
Młody
**




Liczba postów: 58
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 0
#3
RE: Poszukiwania wymarzonej r1
(2018-09-30, 06:07 AM)Tazz napisał(a): Ciezko bedzie ja pol roku szukam i nic

Ale też to malowanie? Jest jedna teraz za 22 500 , ale nie wiem co o niej myśleć.
2018-09-30, 07:31 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
TomaszM Offline
Użytkownik
***

Bochnia
aktualnie brak

Liczba postów: 126
Dołączył: Apr 2016
Reputacja: 0
#4
RE: Poszukiwania wymarzonej r1
A może by ktoś chciał mojego Rłana 2007 rok 30 tyś przebiegu wersja hameryka Red_icon_cheesygrin 
   
2018-09-30, 08:28 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Grzechu R1 Offline
Młody
**




Liczba postów: 58
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 0
#5
RE: Poszukiwania wymarzonej r1
(2018-09-30, 08:28 AM)TomaszM napisał(a): A może by ktoś chciał mojego Rłana 2007 rok 30 tyś przebiegu wersja hameryka Red_icon_cheesygrin 

Jest to naprawdę piękna maszyna i na pewno jak ją wystawisz do sprzedania to ktoś się na nią skusi , ale nieobraź się bardzo mi zależy na czarnym macie z 2008 choć tak jak myślałem szukanie tego malowania to strzał w kolano.
2018-09-30, 08:58 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#6
RE: Poszukiwania wymarzonej r1
moto można zawsze przemalować, a lakier nie jeździ ino sprzęt, więc zawsze pierwsze stan tech...

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2018-09-30, 08:59 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Grzechu R1 Offline
Młody
**




Liczba postów: 58
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 0
#7
RE: Poszukiwania wymarzonej r1
(2018-09-30, 08:59 AM)simon68 napisał(a): moto można zawsze przemalować, a lakier nie jeździ ino sprzęt, więc zawsze pierwsze stan tech...

Co prawda to prawda... Nie sposób się z Tobą nie zgodzić.
2018-09-30, 09:42 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#8
RE: Poszukiwania wymarzonej r1
Simon !!! Ty tak na poważnie ?!??! Weź się ogarnij !!..
Co z tego że potem będzie 4 tysiące w piec (jeśli w ogóle wał będzie OK i będzie się dało to uratować) .. co z tego że kupi następny silnik w stanie jeszcze gorszym.. co z tego że moto będzie miało 2 ślady na mokrej jezdni .. WAŻNE ŻE CZARNY MATT !!!!!!
No albo wyjście takie jak mają co niektórzy .. >> "ja szukam już dwa lata i nic" Red_icon_wink .... wtedy mam ochotę zapytać : "I jak fajnie się jeździ ? Dobre moto nie ? " ..hehehhe Red_icon_smile ...
Pod kolor to stoją w salonie .. ale też nie koniecznie bo fabryka robi określone malowania na rocznik Red_icon_wink ..
Ale niestety bardzo mało jest ludzi którzy mają zdrowe podejście typu : kupię w dobrym stanie ( kropka) !!!
I wiem, wiem .... naśmiewam się ale powody takiej terapii szokowej są tego warte !!! .. W wypadku tak nazwijmy to "specyficznego" motocykla jak R1 i to jeszcze 10 letniego ... jest WIELE ale to WIELE fundamentalnie ważniejszych spraw niż qufa .. KOLOR !!!!! Niestety ta wiedza przychodzi już po fakcie ... Red_icon_sad ..
2018-09-30, 09:44 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
TomaszM Offline
Użytkownik
***

Bochnia
aktualnie brak

Liczba postów: 126
Dołączył: Apr 2016
Reputacja: 0
#9
RE: Poszukiwania wymarzonej r1
U mnie poszło w kwietniu prawie 4 tyś zł w serwis Ale nikogo to nie obchodzi bo troszkę owiewki są poryswane i odrazu szrot lepiej kupić lalkę 5 razy malowana z padaka w silniku
2018-09-30, 09:51 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Grzechu R1 Offline
Młody
**




Liczba postów: 58
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 0
#10
RE: Poszukiwania wymarzonej r1
Przepraszam Panowie nie powinienem zakładać tego wątku. I tak mnie nie zrozumiecie. Nie mówię że zobaczę czarny mat i kupuję w ciemno. Na pewno byłby sprawdzony pod względem technicznym. Myślałem że może ktoś ma na forum taką i chce ją sprzedać.
2018-09-30, 10:12 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#11
RE: Poszukiwania wymarzonej r1
Masz rację .. nie zrozumiemy bo wiemy od podszewki jak ten temat wygląda ..
Możesz szukać rok, dwa, trzy ... albo i więcej .. spoko Red_icon_wink .. twój czas i warto go stracić dla KOLORU Red_icon_smile !! ..
2018-09-30, 10:18 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#12
RE: Poszukiwania wymarzonej r1
Grzechu nikogo przepraszać nie musisz, choć to pewnie ironia Red_icon_wink Ja np. rozumiem Cię doskonale, myślę ,że wiem co miałeś na myśli pisząc ten post Red_icon_wink Może się uda, więc życzę powodzenia Red_icon_smile Jeśli jednak trafi się naprawdę dobry egzemplarz, a Ty dalej nie będziesz mógł znaleźć tego malowania, pomyśl ,że plastiki zawsze można zmienić Red_icon_wink
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2018-09-30, 11:21 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#13
RE: Poszukiwania wymarzonej r1
Asior piłeś nie jedź Red_icon_tongue ... pisałem że moto zawsze można przemalować bo, najważniejszy jest stan techniczny....
czyli jak sztuka będzie technicznie zaje a lakier do dupy to nie ma co się zastanawiać, ino brać...

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-09-30, 12:10 PM przez simon68.)
2018-09-30, 12:07 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Grzechu R1 Offline
Młody
**




Liczba postów: 58
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 0
#14
RE: Poszukiwania wymarzonej r1
(2018-09-30, 11:21 AM)żaba napisał(a): Grzechu nikogo przepraszać nie musisz, choć to pewnie ironia Red_icon_wink Ja np. rozumiem Cię doskonale, myślę ,że wiem co miałeś na myśli pisząc ten post Red_icon_wink Może się uda, więc życzę powodzenia Red_icon_smile Jeśli jednak trafi się naprawdę dobry egzemplarz, a Ty dalej nie będziesz mógł znaleźć tego malowania, pomyśl ,że plastiki zawsze można zmienić Red_icon_wink

Ja tą kwestię też będę brał pod uwagę, lecz przez zimę ciśnienia wielkiego nie mam to dłużej poszukam. Mam jedną sztukę na oku. Jest wystawiona już kawałek czasu choć nie jest najtańsza ale to nie jest problemem. Jak byś miał chwilę czasu to byś ją oblukał po zdjęciach? Bo mi się podoba a może jest to egzemplarz nie warty uwagi.
2018-09-30, 12:15 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
#15
RE: Poszukiwania wymarzonej r1
A po co zmieniać plastiki, czy też malować => okleić.
Oryginalny lakier będzie pod spodem i zawsze możesz przywrócić stan początkowy. Sam to zrobisz w 2-3 godziny, o ile se nie wymyślisz fikuśnych worów.
Kupuj jakość, a nie kolor
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2018-09-30, 07:14 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
romuald Offline
Wariat
*****

Potęgowo
RN12

Liczba postów: 1,444
Dołączył: May 2017
Reputacja: 8
#16
RE: Poszukiwania wymarzonej r1
Hehehe.. słuchaj Grzechu starszych Braci..  nawiasem  Red_icon_cheesygrin masz do 25lat Ci daje  Red_icon_cheesygrin trafiłem ? ? ale starszych warto posłuchać co mówią  Red_icon_cheesygrin życie to najlepsza szkoła  Red_icon_cheesygrin
2018-09-30, 07:36 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#17
RE: Poszukiwania wymarzonej r1
(2018-09-30, 07:14 PM)shogun_zag napisał(a): A po co zmieniać plastiki, czy też malować => okleić.
Oryginalny lakier będzie pod spodem i zawsze możesz przywrócić stan początkowy. Sam to zrobisz w 2-3 godziny, o ile se nie wymyślisz fikuśnych worów.
Kupuj jakość, a nie kolor

Piotryś z tym oklejaniem to jak najbardziej mosz rację, ino pierwszy raz to tak zejdzie więcej jak 3 godziny,
i na pierwszy strzał lepiej jednak zacząć od moto śfagra Red_icon_wink, a potem dla siebie  Red_icon_banana

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2018-09-30, 07:38 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
#18
RE: Poszukiwania wymarzonej r1
Rzecz wyrobienia ... zobacz jak sie to robi ... w wykonaniu mistrzów Red_icon_smoke
http://r1-forum.pl/showthread.php?tid=46...#pid153862
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2018-09-30, 07:51 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#19
RE: Poszukiwania wymarzonej r1
Założyłeś wątek, to śmiało tu wklejaj co masz na oku Red_icon_wink świat jest mały, więc może moto będzie komuś znane Red_icon_wink Jeśli będzie gruz to też się dowiesz Red_icon_cheesygrin
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2018-10-01, 09:17 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Grzechu R1 Offline
Młody
**




Liczba postów: 58
Dołączył: Sep 2018
Reputacja: 0
#20
RE: Poszukiwania wymarzonej r1
(2018-10-01, 09:17 AM)żaba napisał(a): Założyłeś wątek, to śmiało tu wklejaj co masz na oku Red_icon_wink świat jest mały, więc może moto będzie komuś znane Red_icon_wink Jeśli będzie gruz to też się dowiesz Red_icon_cheesygrin
Myślałem nad tą sztuką. Wygląda naprawdę fajnie, ale obawiam się że może z nią być coś nie tak. Te zdjęcia niemożliwie dobrze ją obrazują jakby były poprawiane w programie. Sami  przedstawcie własne zdanie na jej temat. A może ktoś z was ją zna? Ps. były problemy z kopiowaniem linku bo piszę z telefonu.

https://allegro.pl/ogloszenie/yamaha-r1-...7504872049
2018-10-01, 06:05 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->