BMW C EVOLUTION
Autor Wiadomość
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
#1
Thumbs Up  BMW C EVOLUTION
Siema ludziska Red_icon_smile
  
 Chciałem Wam opowiedzieć o pewnym moim skoku w bok.... otóż będąc na przeglądzie w salonie BMW aby umilic mi oczekiwanie na odbiór mojego diabła po serwisie zaproponowano mi przejażdzkę czymś zupelnie nowym. Otóż miałem się zabawić z BMW C EVOLUTION czyli skuterem elektrycznym ! ... pomyslalem hmmm pewnie nuda bo co może mi skuter zaoferować , jednak zapewniali , że nie bede żałował i nie będę się nudził. Tak więc zgodzilem sie, biurokracja, krotkie info jak to sie obsluguje bo nie jest tak hop siup, że wsiadasz i jedziesz , nawet jest opcja biegu wstecznego. No ok, wiec ruszylem i po 100metrach pomyslalem .. ooo kurwa ale fajnie hehe . Banan na pysku i co światła pełna rura i obserwacja w lusterku jak samochody zostają w tyle. Na prawde milo sie zaskoczylem, że taki bzyczek który tak na prawdę prawie żadnego dzwieku nie wydaje potrafi tak popierdalać. Pare informacji technicznych, otóż max pocisnąłem nim 130km/h od 0 do 100 licząc w myslach wyszło mi okolo 5 sek! . Zasięg 80km, według Pana z BMW ładowanie od 0 do 100% około 3h! Jestem mega pozytywnie zaskoczony jak fajnie mozna sie bawic w warunkach miejskich takim "byle" skuterkiem. Każdemu polecam sprawdzic co znaczy elektryk :Red_icon_smile Każdemu polecam sprawdzić jak sie smiga na elektryku, nie pożałujecie, również potwierdzam. Parę fotek dorzucam poniżej, pozdro !


Załączone pliki Obrazki
               
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-09-22, 05:06 PM przez bart.)
2018-09-22, 05:05 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Tazz Offline
Konkretny
****

Mielec
Gsxr k8

Liczba postów: 637
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 2
#2
RE: BMW C EVOLUTION
No tak ale to musimy sobie bmw kupic i do serwisu na przeglad jezdzic a tak to jak
2018-09-23, 07:47 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#3
RE: BMW C EVOLUTION
ale słabe musi być to twoje S1000RR że się orasz pięcioma sekundami w elektryku do setki, moja A8 ma tys coś koło 5s, a muszę uważać żeby nie zasnąć bo taka nuda w porównaniu do R1.... Red_icon_tongue2 Red_icon_tongue2 Red_icon_tongue2

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2018-09-23, 07:57 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
#4
RE: BMW C EVOLUTION
Tazz na jazde probna moze kazdy przyjsc i sobie sprawdzic kazdą maszyne jak smiga Red_icon_smile

Simon68 hehe dobre, ja po prostu porownuje do tego samego segmentu i jezeli skuter tak popyla i w dodatku nie wkurwia dzwiekiem kosiarki na pelnej mocy to ja bym tym po miescie popylal Red_icon_smile Jako zabawka na miasto jest zajebiste Red_icon_smile Mega funkcjonalne i ekonomiczne .
2018-09-24, 07:18 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->