Gran Premio Movistar de Aragón MotoGP wraca do Hiszpanii...o-)o
Autor Wiadomość
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#21
RE: Gran Premio Movistar de Aragón MotoGP wraca do Hiszpanii...o-)o
Horhe szkoda, kurde złapał chłopak czerwonego diabła za rogi, a tu drugi wyścig i zero punktów, przynajmniej Doctor nie traci Red_icon_wink
Yamaha nawet jak będzie miała silnik V4, to nie jest kwestią roku, by ten silnik ustawić, może to potrwać dłużej, mówił o tym Badziak niejednokrotnie Red_icon_wink
Według mnie Yamaha może i być ostatnia, mnie to i tak nie ruszy, uważam, że motocykle z tej stajni mają po prostu TO COŚ....................mnie urzekła i przepadłem, choć nie wiem co los przyniesie, jakie moto będę miał, Yamaha i tak skradła moje serce i za nią zawsze będę wzdychał Red_icon_cheesygrin A to ,że ma wady..........? Kto ich niema niech pierwszy żuci kamieniem Red_icon_cheesygrin
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2018-09-24, 05:35 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,642
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#22
RE: Gran Premio Movistar de Aragón MotoGP wraca do Hiszpanii...o-)o
(2018-09-24, 04:20 PM)shogun_zag napisał(a): Simon ... dam Ci na 2 litry + ogórki  i ... przestań pisać głupoty  Red_icon_shame  Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin

Piotruś zapomniałeś że ja informatyk automatyk..   
i do tego automotive...

uwierz polskie studenty na pierwszym roku umieją lepiej zoptymalizować program by proc miał niskie czasy, niż zaawansowany włoski pseudo engineer z magneto marelli . .

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2018-09-24, 07:09 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
#23
RE: Gran Premio Movistar de Aragón MotoGP wraca do Hiszpanii...o-)o
No dobra, niech stracę ... 4 litry + 2 słoiki ogórków? Red_icon_smoke
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2018-09-24, 07:55 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#24
RE: Gran Premio Movistar de Aragón MotoGP wraca do Hiszpanii...o-)o
I zobaczcie jaki potencjał ma Honda .. najpierw Screamer, potem zaraz BB .. a jak zobaczyli że w Ducati w zeszłym sezonie V4 naparza jak odrzutowiec to od strzała V4 wpadło w ramę ..
A Yamaha ? No cóż .. nadal upiera się przy BB >> i tak jak powiedział Adaś .. Yamaha pojechała wyścig dokładnie tak samo jak rok temu .. tylko konkurencja odjechała 10 sekund :/ ....
OCZYWIŚCIE >> Suzuki daje rade nawet na rzędówce .. no ale to jednak mały, lekki i bardzo zwinny motocykl ..
2018-09-25, 08:43 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,642
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#25
RE: Gran Premio Movistar de Aragón MotoGP wraca do Hiszpanii...o-)o
Asior to teraz patrz jak musi być elektronika w yamaszce sto lat za murzynami,
screamer czy V4, - dla trakcji  z czystej fizyki przekazania mocy na koło są gorsze od big bang , a że ducat i honda dają radę, to pokazuje tylko i wyłącznie, jak na elektronice w yamaszce  zostali z tyłu ....
   

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2018-09-25, 10:12 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
#26
RE: Gran Premio Movistar de Aragón MotoGP wraca do Hiszpanii...o-)o
(2018-09-25, 08:43 AM)A.S. napisał(a): ... Suzuki daje rade nawet na rzędówce .. no ale to jednak mały, lekki i bardzo zwinny motocykl ..

Każdy chwali to, co ma Red_icon_cheesygrin
Ja tam sie nie znam, ale ...
Adam Badziak mówił komentując (chyba rozgrzewkę), że Suzuki GSX-R, to chwyt marketingowy firmy, że te ich konie, to takie teoretyczne, bez przełożenia na asfalt, że nie widziano ich na podium, że prowadzi się jak słoń, że ... coś tam jeszcze.
Mniej więcej taki sens miała ta wypowiedź.
Tyle.
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2018-09-25, 10:31 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#27
RE: Gran Premio Movistar de Aragón MotoGP wraca do Hiszpanii...o-)o
Piotrze chodziło o tą limitowaną wersję co ma 220 koni bodajże, wypuścili 2 tyś sztuk czy 200 nie pamiętam dokładnie  Red_icon_wink resztę tak jak napisałeś Red_icon_wink
Co do dyskusji o Yamaszce, panowie serio............ ? a gdzie była reszta producentów jak Yamaha wypuszczała Big Banga ? Jak gromiła konkurencje ? Tylko Honda była w miarę konkurencyjna wtedy.
Oglądacie wyścigi od tego sezonu ? A zapomnieli wszyscy, jakie miały przywileje inne marki by urozmaicić wyścigi, bo wygrywanie Yamah lub Hond doprowadziło do nudy ......... ? Spokojnie i Yamaha znajdzie patent, oni mają problem z elektroniką ,Szymon już Wam o tym pisał Red_icon_wink A z tego co mówił Badziak z Jędrzejewskim to Honda i Ducati delikatnie mówiąc naciągają lukę w przepisach Red_icon_wink
A może ktoś ogląda wyścigi Endurance ? Kto tam teraz rozdaje karty ? Kto prowadzi w klasyfikacji ? Do pewnego czasu Suzuki rządziło i co teraz jest do bani bo nie wygrywa ? Jest daleko z tyłu za konkurencją ? Panowie bez jaj Red_icon_cheesygrin
A tak serio to gdzie Suzuki do Yamahy Red_icon_cheesygrin Jakimi osiągnięciami może się pochwalić Suzuki............... Red_icon_cheesygrin
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-09-25, 01:23 PM przez żaba.)
2018-09-25, 01:19 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,642
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#28
RE: Gran Premio Movistar de Aragón MotoGP wraca do Hiszpanii...o-)o
(2018-09-25, 01:19 PM)żaba napisał(a): Piotrze chodziło o tą limitowaną wersję co ma 220 koni bodajże, wypuścili 2 tyś sztuk czy 200 nie pamiętam dokładnie  Red_icon_wink resztę tak jak napisałeś Red_icon_wink
Co do dyskusji o Yamaszce, panowie serio............ ? a gdzie była reszta producentów jak Yamaha wypuszczała Big Banga ? Jak gromiła konkurencje ? Tylko Honda była w miarę konkurencyjna wtedy.
Oglądacie wyścigi od tego sezonu ? A zapomnieli wszyscy, jakie miały przywileje inne marki by urozmaicić wyścigi, bo wygrywanie Yamah lub Hond doprowadziło do nudy ......... ? Spokojnie i Yamaha znajdzie patent, oni mają problem z elektroniką ,Szymon już Wam o tym pisał Red_icon_wink A z tego co mówił Badziak z Jędrzejewskim to Honda i Ducati delikatnie mówiąc naciągają lukę w przepisach Red_icon_wink
A może ktoś ogląda wyścigi Endurance ? Kto tam teraz rozdaje karty ? Kto prowadzi w klasyfikacji ? Do pewnego czasu Suzuki rządziło i co teraz jest do bani ? Panowie bez jaj Red_icon_cheesygrin

żaba dokładnie....
a co do elektroniki to czasem  czuję się tu zagubiony i nie zrozumiały - ale w sumie do tego przywykłem, że każdy patrzy się na mnie jak na idiotę, jak tłumaczę mu co i jak ten robot będzie wyprawiać jak go zaprogramuje..........
i dla czego do programowania nie weźmiemy tej firmy, która jest w uj tańsza.... ( taka mała aluzja co do włoskiego magneti).......

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-09-25, 01:34 PM przez simon68.)
2018-09-25, 01:32 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->