Stara gwardia ??
Autor Wiadomość
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#1
Stara gwardia ??
Jako że czuje się na Forum mocne poirytowanie niektórych osobników, że co niektórzy inni STALI bywalcy zmieniają sprzęty na NIE R1 .. to mam pytanie : CO DALEJ ?!?!

Wielu z nas zna się osobiście ... wielu z nas łączy nie tylko pieprzenie w guziki klawiatury ... to pytam SZCZEGÓLNIE malkontentów, raz jeszcze : CO WASZYM ZDANIEM DALEJ ??

Jak ktoś zmienił furę na Haykę czy innego Gixxa tudzież Hanię .. to ??
To ma już nic nie pisać ? Mamy usuwać tematy NIEZWIĄZANE z R1 ??

Naturalnym biegiem rzeczy jest że każdy motocykl się nudzi ( już dyplomatycznie pomińmy dlaczego Red_icon_tongue Red_icon_wink ) ale na poważnie >>> Jakie proponujecie wyjście z tej sytuacji ? Bo problem istnieje .. nie pamiętam kto wrzucał wpis z bractwo Suzuki że cokolwiek poza Suzuki zostaje usuwane .. Mam kasować te posty ? Sam staram się bardzo unikać wpisów poza R1 - no ale jak to robić ? Ignorować tematy choćby o "L7" ??
Ciekawi mnie wasze zdanie ..
2018-09-11, 08:46 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#2
RE: Stara gwardia ??
jak dla mnie taki co sprzęta zmienia na inne niż R1, to po prostu na zlocie zamiast litra stawia dwa i tyle w temacie........
ale ja nie malkontent  Red_icon_tongue2 .....

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-09-11, 09:17 PM przez simon68.)
2018-09-11, 09:14 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
dodziu Offline
Konkretny
****




Liczba postów: 801
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 2
#3
Stara gwardia ??
As musisz usunąć wszystkie swoje posty i idąc dalej konto bo masz gixa Moim zdaniem fajnie, że niektóre ludziska maja inne sprzęty i zostają na forum. W końcu sporo osób się zna i chciałoby trzymać kontakt. Oczywiście yamaszki są w większości więc wszystko gra
No i Szymon ma rację

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-09-11, 09:20 PM przez dodziu.)
2018-09-11, 09:19 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#4
RE: Stara gwardia ??
Arek sam to przechodziłem na własnej skórze jak ludzie się ze mnie śmiali gdy kupiłem sc57a. 
Sprzedałem hondę i kupiłem R1, choć mega była zadbana i fajnie się nią jeździło.
Jak dla mnie to nie ma znaczenia kto czym jeździ, bo kiedyś może wrócić do R1.
Owszem problemy związane z innymi modelami można usuwać, bo szybciej znajdzie się odpowiedź na innych forach, ale jak ktoś się chce pochwalić zakupem to to bym zostawial.
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2018-09-11, 09:24 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
romuald Offline
Wariat
*****

Potęgowo
RN12

Liczba postów: 1,444
Dołączył: May 2017
Reputacja: 8
#5
RE: Stara gwardia ??
Asior... moje.. do końca...YAMAHA .... na piersi nie widze  nic innego. Powiedz mi tylko kolego jak goście z większymi brzuchami jak mój tak apierdlają .....kurła  !!!!  Późno zacząłem co ??
(2018-09-11, 09:14 PM)simon68 napisał(a): jak dla mnie taki co sprzęta zmienia na inne niż R1, to po prostu na zlocie zamiast litra stawia dwa i tyle w temacie........
ale ja nie malkontent  Red_icon_tongue2 .....

mój brat.... wiedziałem ..... ide za tobą Szymuś.
2018-09-11, 09:27 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
gizu Offline
Użytkownik
***

Ksu
RN39

Liczba postów: 221
Dołączył: Dec 2015
Reputacja: 0
#6
RE: Stara gwardia ??
(2018-09-11, 08:46 PM)A.S. napisał(a): Jako że czuje się na Forum mocne poirytowanie niektórych osobników, że co niektórzy inni STALI bywalcy zmieniają sprzęty na NIE R1 .. to mam pytanie : CO DALEJ ?!?!

Wielu z nas zna się osobiście ... wielu z nas łączy nie tylko pieprzenie w guziki klawiatury ... to pytam SZCZEGÓLNIE malkontentów, raz jeszcze : CO WASZYM ZDANIEM DALEJ ??

Jak ktoś zmienił furę na Haykę czy innego Gixxa tudzież Hanię .. to ??
To ma już nic nie pisać ? Mamy usuwać tematy NIEZWIĄZANE z R1 ??

Naturalnym biegiem rzeczy jest że każdy motocykl się nudzi ( już dyplomatycznie pomińmy dlaczego Red_icon_tongue Red_icon_wink ) ale na poważnie >>> Jakie proponujecie wyjście z tej sytuacji ? Bo problem istnieje .. nie pamiętam kto wrzucał wpis z bractwo Suzuki że cokolwiek poza Suzuki zostaje usuwane .. Mam kasować te posty ? Sam staram się bardzo unikać wpisów poza R1 - no ale jak to robić ? Ignorować tematy choćby o "L7" ??
Ciekawi mnie wasze zdanie ..
Czuje się trochę wywołany do tablicy bo sam coś tam naskrobałem odnośnie innych sprzętów. 
Oczywiście że nie mam nic przeciwko, sam miałem inne sprzęty będąc tutaj na forum. 
Jestem za tym by się nie dać zaszufladkować i próbować innych motocykli bo tylko wtedy ma się jakieś porównanie i można powiedzieć, ten jest taki, a zaś ten to rakieta itd. Tak że jeździjta sobie czym chceta bylebyście byli zadowoleni Red_icon_wink 
W tym poście o dziale nowej R1, chodziło mi raczej o to że topowe i pewnie największe forum R1 w Polsce nie posiada odpowiedniego działu... a to już trzy lata! Pewnie w przyszłym roku premierę będzie miała jeszcze nowsza wersja i co?... My dalej 100 lat za mudzinami. 
Gdy byłem moderatorem na jednym z większych forum dotyczących GSM to modele jeszcze nie były w sprzedaży, a odpowiedni dział na forum  już posiadały. 
Dlatego może nie mogę tego zrozumieć. 
Sorki
A poza tym to r1 jest najzajebistsza  Red_icon_tongue2 Icon_LOL


Załączone pliki Obrazki
   
2018-09-11, 10:25 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
pajak72 Offline
Konkretny
****

Kamień Pom Zach-Pom.
R1M

Liczba postów: 881
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 2
#7
RE: Stara gwardia ??
Gizu nie Ty tylko Ja Red_icon_smile ze tak powiem róbta co chceta . A.S to ze pojezdziłes troszke i spotkałes sie kilka razy z chłopakami po torach nie jestes dla mnie zadnym wyznacznikiem na tym forum. a Tak na przyszłosc odpusc sobie opisywanie jaka to Yamaha jest zjebanym motocyklem ITP. Bez Urazy
I nie ma co sie tu rozpisywac niech Admin załozy Oddzielnny Wątek ( Suzuki.Kawy ,Hondy i tam sie rozpisujcie jakie to one sa zajebiste a inne marki to złomy Red_icon_smile ) i po sprawie. To tak odemnie na szybko .
Yamaha R1M+Nolan+Dainese Yamaha JL+Alpinestars GPPRO+FLM3.0
https://www.youtube.com/watch?v=Cm5Hw96uxIA
https://www.youtube.com/watch?v=Yk4WK0fK6tA&ab
2018-09-12, 07:01 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
#8
RE: Stara gwardia ??
A.S. ... wypowiem się jako jako weteran i będzie krótko.
Jest regulamin forum, są odpowiednie działy forum, a w nich pisze się w określonym temacie i tyle.
Jeśli wszystko mieści się "w limicie", no to jest gitara Red_icon_smile

Owszem, jak w "w cholernych śrubach" pojawi się temat np. pomiar wydajności pompy paliwa w WSK 125, no to sprawa jasna, ale jak ten sam wpis pojawi się w showbox-ie, no to i tak nic nie zrobisz, a może ktoś pomoże Red_icon_smoke
A nasz Aruś ... sprzedał R1 i kupił Hayke, no to co? Bana mu dać? A za co? Że nie pisze o perypetiach z Hajką? No nie pisze.
A nawet, jak czasem se kupi H2, no to co? Kto mu zabroni Red_icon_mad3 Red_icon_mad3 Red_icon_mad3

A teraz bez kitu ... byłem na różnych forach, ale taka ekipa jak jest tutaj, to nigdzie nie spotkałem!
Zobaczcie jak działa psychologia tłumu ... jak on mnie kopnie, to ja mu pałą; jak on mi pomoże, to ja też mu oddam i postawię flaszkę (o ogórkach nie wspomnę Red_icon_cool ) ... żebym był lepszy Red_icon_smoke 
I tak to się kręci ... Ty mi, ja Tobie. Czasem otrzymasz więcej pomocy od osób wirtualnych, których nawet na oczy nie widziałeś, niż od rodziny i bliskich.
A czy ten ktoś ma R1, czy Hondę ... na co to komu Red_icon_smoke

A tym czasem ...  sie pakuję i jadę se polatać na RC8 i mam nadzieję, że jak wieczorem wrócę, to nie będe miał bana Red_icon_cheesygrin
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2018-09-12, 07:36 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
#9
RE: Stara gwardia ??
Ja juz dawno zrobilem ten 1 krok opisujac tutaj swoj zakup bawary i tez sie zastanawialem czy mam tu byc dalej czy nie ale stwierdzilem, ze nie siedze tutaj tylko dla motocykla jakim jezdzilem a dla ludzi. Tak wiec siedze i dalej klepie co mi slina na palce nawinie hehe Red_icon_smile Moze kiedys bedzie R1M i wroce do yamahy ? kto wie Red_icon_smile
2018-09-12, 07:59 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
PrzemekR Offline
Użytkownik
***

Września / Poznań
GSX-R 1000R L7

Liczba postów: 216
Dołączył: May 2013
Reputacja: 1
#10
RE: Stara gwardia ??
imho najważniejsze jest to że wszyscy jesteśmy motocyklistami Red_icon_cheesygrin , dzielimy tą samą pasję i to jest najważniejsze Red_icon_cool , a to czym kto jeździ i jaki ma budżet - who cares Red_icon_LOL ? przynajmniej dla mnie nie ma to żadnego znaczenia - i tyle w temacie ode mnie  Red_icon_smoke LwG  Red_icon_banana
..:: To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące ::..
2018-09-12, 08:04 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#11
RE: Stara gwardia ??
Mi tam nie przeszkadza jak ktoś zmienia moto z R1 na inne kto już jakiś czas pobył na forum będąc posiadaczem R1. Nie rozumiem kogoś kto się rejestruje nowy i ma inny sprzęt i nie ma zamiaru mieć R1 to po co siedzieć na takim forum chyba że chce się integrować jako motocyklista i razem pojeździć. Co do tematów niezwiązanych z R1 też mi nie przeszkadzają. Ja akurat pozostaje przy R1 i nawet jak zmienie to na RN19 ale jesli bym miał co innego to dalej chciałbym pozostać na forum i coś z czasu napisac i nie mieć z tego powodu jakiś wyrzutów od innych

2018-09-12, 09:07 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#12
RE: Stara gwardia ??
Pajak72 - jak masz do mnie jakieś ALE to przemyśl sobie spokojnie .. napisz gdzieś na kartce ze dwa razy, przeczytaj i popraw tak żeby było zrozumiałe ... NAPISZ tutaj .. a ja się odniosę, bo póki co to nie jestem w stanie zrozumieć o jakie twoje wyznaczniki chodzi ...
Pisałem, pisze i pisać będę szczerze i bez ściemy i o R1 i o innych, opisuje co mogę i pomagam jak mogę .. jak coś jest do dupy to jest, jak coś jest super to jest .. po co kłamać i ściemniać ? Pakowanie gówna w papierek i zachwalanie że to landrynka jest dla ciebie odpowiednim postępowaniem ? Tak powinni się zachowywać ludzie którzy będą dla ciebie wyznacznikiem tego forum ? Czy o co chodzi ?
Nie będę kłamał, i nadal będę pisał prawdę i o wadach i o zaletach R1 ..



A co do meritum .. napisałem to, żeby zwrócić Wasza uwagę na temat ... Jeśli ktoś ma jakieś ALE swobodnie tutaj napisze i wyjaśnimy wszystko .. a z tego co widzę to jest tu już dużo napisane.
Jest to problem z czysto technicznego punktu widzenia jak i ( nie wiem ) formalnego ?
Forum jest o R1 .. ale wielu zmienia sprzęty i trzeba to USZANOWAĆ ( moim zdaniem ) ale nie wiem jak to widzi reszta więc pytam żeby później odnieść się do tego tematu i mieć podstawy do działania ..
ZAPYTAŁEM JAKO MODERATOR - postawiony pod ścianą 2 czy 3 razy w innych tematach komentarzami że gdzie indziej to posty niezwiązane z R1 to się wypierdala do kosza razem z użytkownikiem .. tyle i kropka ..
Cieszę się że jednak treść wpisów jest jaka jest Red_icon_wink !!!
2018-09-12, 02:06 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#13
RE: Stara gwardia ??
no dobra po przemyśleniu dwa litry ogórki dla shoguna bo lubi i piwo na kaca.... i nima się co kłucić ino temat zamknąć....
przeca każdy wie że tylko R1 a reszta to badziewie.... Red_icon_tongue2

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-09-12, 03:16 PM przez simon68.)
2018-09-12, 03:15 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
GoProR1 Offline
Wariat
*****

Zagłębie
GSX1300RAL716

Liczba postów: 1,070
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
#14
Stara gwardia ??
Ode mnie zdanie. Kupiłem R1, bo bardzo chciałem. Sprzedałem R1 i kupiłem haye, bo uznałem że czasem trzeba iść na kompromis w chacie. Niczego nie żałuję.
Nie uważam, że jedno jest lepsze od drugiego. Motorki są po prostu inne. Gdybym miał wiecej kasy miałbym dwa. Kiedyś może wrócę do R1. Według mnie powrót do tego, co się już miało to bardziej przemyślana decyzja niż zakup danego motka po raz pierwszy.

Aaaaaa i Piotruś nie podsuwaj mi za to ogóra w Kiełkowicach


"Prawym nadgarstkiem regulujesz poziom frajdy z jeżdżenia."
Donny Greene
2018-09-12, 03:16 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
GoProR1 Offline
Wariat
*****

Zagłębie
GSX1300RAL716

Liczba postów: 1,070
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
#15
Stara gwardia ??
Prawdziwi fani R1 pozdrawiają[Obrazek: 6370bec7f793b2a70474e192b16e18ce.jpg]


"Prawym nadgarstkiem regulujesz poziom frajdy z jeżdżenia."
Donny Greene
2018-09-12, 04:11 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
rubyR1 Offline
Konkretny
****

Mysłowice
pięta palec

Liczba postów: 794
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 8
#16
RE: Stara gwardia ??
Co wy tam wiecie o motocyklach stare dziadki.
Red_icon_mad
2018-09-12, 05:58 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Tazz Offline
Konkretny
****

Mielec
Gsxr k8

Liczba postów: 637
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 2
#17
RE: Stara gwardia ??
Ja lubie swoja wsk i komarka a r1 nie ma i narazie nie wiem co los podpowie


Załączone pliki Obrazki
   
2018-09-12, 09:50 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
#18
RE: Stara gwardia ??
Hahaaaa ... na takim właśnie komarku (tylko był niebieskim - tzn. wolniejszy od Twojego Red_icon_smile ) zaczynałem swoją motozajawkę.
Super sprzęciory i się zastanawiam, dla czego o nich nic nie ma w Naszych dzidach/Inne Red_icon_cheesygrin

P.s.
Sorki za oftopa, ale ... sentyment przeważył Red_icon_smoke
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2018-09-13, 07:12 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
GoProR1 Offline
Wariat
*****

Zagłębie
GSX1300RAL716

Liczba postów: 1,070
Dołączył: Jan 2017
Reputacja: 0
#19
Stara gwardia ??
...bo to nie R1


"Prawym nadgarstkiem regulujesz poziom frajdy z jeżdżenia."
Donny Greene
2018-09-13, 07:15 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Michu44 Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 178
Dołączył: Dec 2016
Reputacja: 0
#20
RE: Stara gwardia ??
Czy to coś z japońskiej 4, Włoch czy Niemiec i tak jest motocyklem, wydaje mi się że nie ma co szerzyć
motocyklowego rasizmu. Każdy na forum ma coś wspólnego z R1, albo ją ma, miał, albo chce mieć Red_icon_cheesygrin
Ja na razie 4ever R1 Red_icon_cheesygrin
2018-09-13, 08:04 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->