R1M by Pajak72
Autor Wiadomość
Sieniek Offline
Młody
**

Nowa Sól
RN19/MRF 140HQ

Liczba postów: 99
Dołączył: May 2012
Reputacja: 0
#21
RE: R1M by Pajak72
2018r ? Z quick i downshifterem? Piękna Red_icon_wink
2018-08-23, 09:21 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
PrzemekR Offline
Użytkownik
***

Września / Poznań
GSX-R 1000R L7

Liczba postów: 216
Dołączył: May 2013
Reputacja: 1
#22
RE: R1M by Pajak72
OMFG ..... zajebista maszyna  Red_icon_surprised Szacun  Red_icon_cheesygrin Gratulacje  Red_icon_yes
..:: To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące ::..
2018-08-24, 05:47 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
pajak72 Offline
Konkretny
****

Kamień Pom Zach-Pom.
R1M

Liczba postów: 881
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 2
#23
RE: R1M by Pajak72
ok Kuba postaram sie cos napisac .
Yamaha R1M+Nolan+Dainese Yamaha JL+Alpinestars GPPRO+FLM3.0
https://www.youtube.com/watch?v=Cm5Hw96uxIA
https://www.youtube.com/watch?v=Yk4WK0fK6tA&ab
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-08-24, 06:20 AM przez pajak72.)
2018-08-24, 06:19 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
szymek Offline
Szymek
*****

CTR
Banan

Liczba postów: 1,733
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 9
#24
RE: R1M by Pajak72
a ja z zazdrości nie napisze nic Red_icon_cheesygrin
2018-08-24, 10:54 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Lukas95 Offline
PolishBikers
***

Jaraczewo
YAMAHA R1 RN01

Liczba postów: 169
Dołączył: Jul 2017
Reputacja: 1
#25
RE: R1M by Pajak72
Wow gratuluje sprzęcik pierwsza klasa niech służy i nawija kilometry Red_icon_cheesygrin
2018-08-25, 05:54 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
#26
RE: R1M by Pajak72
Super ! W koncu pierwsza R1M na tym forum, w najlepszym malowaniu, w najlepszej wersji R1 jaka dotychczas wyszla. Jestes nr1 Panie kolego Red_icon_smile To jedyny motocykl ze stajni yamahy na ktory moglbym sie skusic wymieniajac swoją beemke która nakurwia jak diabeł Red_icon_smile Pozdro.
2018-08-25, 06:01 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
pajak72 Offline
Konkretny
****

Kamień Pom Zach-Pom.
R1M

Liczba postów: 881
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 2
#27
RE: R1M by Pajak72
No i ruszyłem Red_icon_wink
i spotkanie z Wojtkiem Red_icon_wink


Załączone pliki Obrazki
       
Yamaha R1M+Nolan+Dainese Yamaha JL+Alpinestars GPPRO+FLM3.0
https://www.youtube.com/watch?v=Cm5Hw96uxIA
https://www.youtube.com/watch?v=Yk4WK0fK6tA&ab
2018-08-25, 07:25 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Robot Offline
ja tu tylko sprzątam ;P
***

Szczecin
RN22

Liczba postów: 400
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 11
#28
R1M by Pajak72
Tak sobie patrzę i myślę że zapomniałem dać Ci jednej rzeczy... musisz Obowiązkowo coś nakleić(wiem wiem, ostatnio cały czas coś odklejałes hehe) - R1-Forum.pl - do wyboru: srebrna i czarna, także następne spotkanie Musowe hehe Red_icon_smile

Ps.Mówię Wam.... Panowie... jakie wrażenie robi eMka na żywo... Coś wspaniałego !, widać tą dbałość o detale, jak została zaprojektowana a jak pracuje silnik...mmmm , normalnie jakbym mógł to rozkręciłbym ją, aby tylko pooglądać sobie te detale hehehe.. Mi pozostaje tylko pozazdrościć..., jeszcze raz Gratki Meeega Sprzętu Robert ! Red_icon_cheesygrin





Wysłane z mojego S8 przy użyciu Tapatalka
2018-08-25, 08:02 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
kyniu Offline
Konkretny
****

Rzeszów
RN22

Liczba postów: 942
Dołączył: May 2013
Reputacja: 1
#29
RE: R1M by Pajak72
Ja czekam na porównanie z innymi R1 Red_icon_tongue
-
Zapraszam na mój portal: Twoje Usługi w Internecie [Obrazek: small-logo.png]
2018-08-26, 11:06 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Żbiq88 Offline
Młody
**

szczecin
R1 2000r rn041

Liczba postów: 58
Dołączył: Apr 2017
Reputacja: 0
#30
RE: R1M by Pajak72
Wow ?
2018-08-27, 01:24 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#31
RE: R1M by Pajak72
(2018-08-25, 08:02 PM)Robot napisał(a): normalnie jakbym mógł to rozkręciłbym ją, aby tylko pooglądać sobie te detale hehehe.. Mi pozostaje tylko pozazdrościć...

Jak znam Yamahę to lepiej NIE Red_icon_tongue ....
2018-08-27, 06:50 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
#32
RE: R1M by Pajak72
Robert - gratulacje! Super sprzęcior Red_icon_banana
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2018-08-29, 07:28 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bystry10 Offline
Krystian
***

F J R-1
RN04 FJR1300

Liczba postów: 402
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
#33
RE: R1M by Pajak72
Piękna. Marzenie  Red_icon_cheesygrin
"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" 
2018-08-31, 08:59 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Robot Offline
ja tu tylko sprzątam ;P
***

Szczecin
RN22

Liczba postów: 400
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 11
#34
RE: R1M by Pajak72
Udało się dzisiaj spiknąć razem, wiec lotka zaliczona.. taka trochę większa i sprzęty Dość dobrze.. przepalone hehehe.

...coś napiszę z moich obserwacji Roberta eMki, dźwięk jest basowy i trochę ryczący -czym wyżej tym lepiej Red_icon_cheesygrin, (a wali z wydechu.. że aż ludzie na chodnikach padają na ziemię hehe), jest Rzeczywiście inny niż w rn22 chodź może trochę podobny, osobiście mi się bardzo podoba tylko jest małe ale .... nie da się za Robertem jechać poważnie.... tak napier...la że niedługo zerwie mi szybkę z kasku Red_icon_cheesygrin dlatego babcia musiała niejednokrotnie odetchnąć pełną piersią, aby chodź na chwilę być poza zasięgiem tego działa ! hehehe Red_icon_bggrin

   

PS..prosiłeś o zdjęcie to jest, do następnego Robercik hehe Red_icon_smile  -nawet coś się nagrało.
2018-09-02, 07:06 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
pajak72 Offline
Konkretny
****

Kamień Pom Zach-Pom.
R1M

Liczba postów: 881
Dołączył: Apr 2012
Reputacja: 2
#35
RE: R1M by Pajak72
Red_icon_cheesygrin Red_icon_banana  przyjade z pendrivem do przegrasz lotke  Red_icon_wink az tak zle nie było ,ale fakt co redukcja to dzieci uciekały  Red_icon_cheesygrin
Yamaha R1M+Nolan+Dainese Yamaha JL+Alpinestars GPPRO+FLM3.0
https://www.youtube.com/watch?v=Cm5Hw96uxIA
https://www.youtube.com/watch?v=Yk4WK0fK6tA&ab
2018-09-02, 07:24 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Tazz Offline
Konkretny
****

Mielec
Gsxr k8

Liczba postów: 637
Dołączył: Jan 2016
Reputacja: 2
#36
RE: R1M by Pajak72
Mi sie podoba
2018-09-02, 09:52 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
#37
RE: R1M by Pajak72
Odnosnie dzieci i strzelania z tlumiku to pozwole sobie opowiedziec akcje z przed dwoch dni kiedy chlopaczek okolo 10 lat machal do mnie zebym przygazował ... i jak przygazowalem to zrobil taką mine zszokowaną jakby .... mial puscic bąka ale poszło z kleksem hehehehe . Krotko mowiac chyba sie nie spodziewal tego co uslyszy Red_icon_cheesygrin Jeszcze raz powiem piekna R1M i jezdzilbym ! Szanuj ją i nakurwiaj ile wlezie bo jedno nie wyklucza drugiego Red_icon_smile
2018-09-03, 07:26 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#38
RE: R1M by Pajak72
(2018-09-03, 07:26 AM)bart napisał(a): Odnosnie dzieci i strzelania z tlumiku to pozwole sobie opowiedziec akcje z przed dwoch dni kiedy chlopaczek okolo 10 lat machal do mnie zebym przygazował ... i jak przygazowalem to zrobil taką mine zszokowaną jakby .... mial puscic bąka ale poszło z kleksem hehehehe  . Krotko mowiac chyba sie nie spodziewal tego co uslyszy Red_icon_cheesygrin Jeszcze raz powiem piekna R1M i jezdzilbym ! Szanuj ją i nakurwiaj ile wlezie bo jedno nie wyklucza drugiego Red_icon_smile

e tam ... co do strzelania z wydechów to szogun już się raz brał z kwiatami do szpitala, jak kobita w ciąży zaczęła rodzić na ulicy w Łebie Red_icon_angel , a tys się jej najpierw podobało a potem  Red_icon_tongue2

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

2018-09-03, 08:30 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bart Offline
Wariat
*****


BMW S1000RR

Liczba postów: 2,778
Dołączył: Jan 2014
Reputacja: 2
#39
RE: R1M by Pajak72
(2018-09-03, 08:30 AM)simon68 napisał(a):
(2018-09-03, 07:26 AM)bart napisał(a): Odnosnie dzieci i strzelania z tlumiku to pozwole sobie opowiedziec akcje z przed dwoch dni kiedy chlopaczek okolo 10 lat machal do mnie zebym przygazował ... i jak przygazowalem to zrobil taką mine zszokowaną jakby .... mial puscic bąka ale poszło z kleksem hehehehe  . Krotko mowiac chyba sie nie spodziewal tego co uslyszy Red_icon_cheesygrin Jeszcze raz powiem piekna R1M i jezdzilbym ! Szanuj ją i nakurwiaj ile wlezie bo jedno nie wyklucza drugiego Red_icon_smile

e tam ... co do strzelania z wydechów to szogun już się raz brał z kwiatami do szpitala, jak kobita w ciąży zaczęła rodzić na ulicy w Łebie Red_icon_angel , a tys się jej najpierw podobało a potem  Red_icon_tongue2

Hehehehe to dołożę do pieca Red_icon_cheesygrin

Ostatnio na trasie dostrzeglem gixa litrowego i postanowilem go dogonic ... no i udalo sie, jak go dogonilem i wyprzedzilem to na najblizszych swiatlach sie spotkalismy i chlop powiedzial, ze prawie zawału dostał przeze mnie tak ryja darła moja niunia jak go minalem hahahaha Red_icon_cheesygrin
2018-09-03, 08:38 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Robot Offline
ja tu tylko sprzątam ;P
***

Szczecin
RN22

Liczba postów: 400
Dołączył: Dec 2014
Reputacja: 11
#40
R1M by Pajak72
Siema pany,

Napiszę raz jeszcze kilka słów o jakżeż przepięknej R1M Roberta i podzielę się z Wami tym co mnie urzekło i tym co mi się nie spodobało(hehe)
Na wstepie napiszę że nie umiem pisać jakiś esejów i takich tam, więc to co tu przeczytacie to tylko i wyłącznie moje spostrzeżenia które w Waszym odczuciu mogą być zupełnie inne(w co szczerze wątpię hehehe)
Podczas naszego kolejnego spotkania i lotce, Robert zaproponował wymianę sprzętów z czego bardzo się ucieszyłem i oczywiście zgodziłem Red_icon_smile
Wspolnie zauważyliśmy że R1M jest jeszcze krótsza i wyższa, siedzi się prawie na zbiorniku i podczas jazdy np.z prędkością 100km w miarę wyprostowaną pozycią - patrząc na drogę.. w 19stce spoglądając kątem oka widziałem licznik , tu jedyne co widać to owiewkę i rozmazane bzzyki które chciały być szybsze hehe, sam wyświetlacz jest czytelny z każdego kąta więc jest ok- co do ustawień to nie będę się rozpisywać, doskonale to pokazał Kuba na jednym ze swoich filmików.Jedną z fajnieszych rzeczy jest fabryczny quickshifter, który wręcz perfekcyjnie zmienia biegi które wchodzą jak w masełko przy otwartej manecie hehe. Lustereka.... są piękne, lecz jak się domyślacie, prawie nic w nich nie widać - ale to podobnie jak w poprzedniczkach, można to jakoś ustawić no ale.. kto by patrzył w lusterka hehe.
Sama jazda motocyklem to bajka , na początku to co daje się zauważyć, to jaka jest lekka..tak jakby w ogóle nic nie ważyła ! poważnie.. na pewno chodzi o ten rozkład mas, o którym się tak mowi oraz wyżej umiejscowiony silnik - wszystko daje tu o sobie znać.
Panowie...ale jak się składa w zakręty.. to poezja ,taki rowerek Red_icon_smile - tam gdzie 19stką już musiałem się kontrolować to Tuu... jakby motocykl do Ciebie przemawiał ..."co juuż.. , to wszystko... odkręć mocniej !! " eMka jest Mega... dobrze... zaprojektowana... jest jak odbezpieczona broń którą chce się co chwilę strzelać , mogę śmiało stwierdzić że ktoś z większymi umiejętnościami niż ja pojedzie nią bezapelacyjnie bardzo szybko , gdzie ja próbując pocisnąć jak na 19stce uświadczyłem bardzo szybko oderwania przedniego koła oraz kilkukrotnym poślizgiem tylnego gdzie opony były dobrze rozgrzane(trzeba przyznać że trakcja robi tu robotę).Jest po prostu mocna i trzeba się z nią inaczej obchodzić, bo reakcja na delikatne odkręcenie gazu jest błyskawiczna i szybko można zrobić sobie kuku , a w końcu to pożyczony sprzet hehe - tutaj chciałem to napisać ..dzięki Robert za kredyt zaufania, bo sprzęt świetny i drogi, lecz wart każdego wydanego na nią papieru Red_icon_smile
Patrzac na coraz to nowsze modele byłem przekonany że to już nie dla mnie (184 wzrostu) ależ jak się myliłem Red_icon_cheesygrin

Na pewno nowa R1M to sprzęt stricte torowy który Udaje wersję cywilną, gdzie jakieś takie dodatki jak lusterka kierunkowskazy itp. mają nas do tego przekonać, lecz nie dajcie się zwieść ...to wilk w owczej skórze, który czeka tylko... aby zaatakować.To jest to, co kocham w niej najbardziej, to czego nie znajdę u konkurencji i to co mnie momentami przeraża a wręcz przyciąga... only R1 !

Sprzęt nie jest już tu ograniczeniem, lecz driver... który musi śmiało posunąć się dalej i doświadczyć tego co daje mu ta technologia.

Na koniec napiszę...

Cieszę się, że posiadam jeden z modeli R1 i mogę.. Poznać jej historię ewolucji Red_icon_smile
oraz tak wspaniałych ludzi jakimi jesteście Wy Red_icon_smile

WE/R1 Panowie Red_icon_smile

https://youtu.be/ZWod24WB3VE


Wysłane z mojego S8 przy użyciu Tapatalka
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-09-15, 11:33 PM przez Robot.)
2018-09-15, 11:29 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->