RN19 gaśnie podczas jazdy
Autor Wiadomość
stunciak Offline
Młody
**


RN19

Liczba postów: 81
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#1
RN19 gaśnie podczas jazdy
Witam! Mam problem ze swoją RN19
Przedwczoraj jeździłem z kumplami i wszystko grało jak trzeba. Wczoraj jak gdyby nigdy nic moto zaczęło gasnąć podczas jazdy.  Czasem uda się przyjechać 20 metrów czasem 100metrow a czasem gaśnie zaraz po puszczeniu sprzęgła. Dodam jeszcze że po zgaśnieciu w 95% przypadków odpala spowrotem od strzału... I zaraz znów gaśnie podczas próby ruszenia. Czasem jak Moto gaśnie a ja nie wcisnę sprzęgła to na zegarach pojawia się zamiast temperatury HI i Err01. Skacze też prędkość. Raz 0 później prawdziwa i znów 0. 
 Spotkał się ktoś z takim przypadkiem? 
Sprawdziłem na diagnostyce pojawiał się błąd 17,18,30
Skasowalem je, dezaktywowalem czujnik pochyłu, odłączyłem alarm, zmostkowałem czujnik od sprzęgła. Moto cały czas gaśnie Ale w diagnostyce żadnego błędu   Zastanawiam się jeszcse jak sprawdzić czujnik stopki Ale zrobiłem test i z rozłożoną nóżką nie ma opcji żeby wbić bieg więc obstawiam że działa dobrze czujnik. 

Pomocy Red_icon_smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-08-17, 11:51 AM przez stunciak.)
2018-08-17, 11:48 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#2
RE: RN19 gaśnie podczas jazdy
(2018-08-17, 11:48 AM)stunciak napisał(a): Witam! Mam problem ze swoją RN19
Przedwczoraj jeździłem z kumplami i wszystko grało jak trzeba. Wczoraj jak gdyby nigdy nic moto zaczęło gasnąć podczas jazdy.  Czasem uda się przyjechać 20 metrów czasem 100metrow a czasem gaśnie zaraz po puszczeniu sprzęgła. Dodam jeszcze że po zgaśnieciu w 95% przypadków odpala spowrotem od strzału... I zaraz znów gaśnie podczas próby ruszenia. Czasem jak Moto gaśnie a ja nie wcisnę sprzęgła to na zegarach pojawia się zamiast temperatury HI i Err01. Skacze też prędkość. Raz 0 później prawdziwa i znów 0. 
 Spotkał się ktoś z takim przypadkiem? 
Sprawdziłem na diagnostyce pojawiał się błąd 17,18,30
Skasowalem je, dezaktywowalem czujnik pochyłu, odłączyłem alarm, zmostkowałem czujnik od sprzęgła. Moto cały czas gaśnie Ale w diagnostyce żadnego błędu   Zastanawiam się jeszcse jak sprawdzić czujnik stopki Ale zrobiłem test i z rozłożoną nóżką nie ma opcji żeby wbić bieg więc obstawiam że działa dobrze czujnik. 

Pomocy Red_icon_smile
ER-1 to błąd komunikacji z licznikiem
sprawdź kostkę czy siedzi dobrze i się nie wypina, w liczniku oczywiście....

szybkie drogi są dla szybkich motocykli, szybkie zakręty dla szybkich motocyklistów....
na chuj koni kupa jak kierowca dupa.........
GAZU PIZDO..........

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-08-17, 12:49 PM przez simon68.)
2018-08-17, 12:48 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
szymek Offline
Szymek
*****

CTR
Banan

Liczba postów: 1,733
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 9
#3
RE: RN19 gaśnie podczas jazdy
2018-08-17, 01:09 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
stunciak Offline
Młody
**


RN19

Liczba postów: 81
Dołączył: Mar 2013
Reputacja: 0
#4
RE: RN19 gaśnie podczas jazdy
U mnie temat już ogarnięty. Nie dałem za wygraną i doszedłem do usterki. Kabel od exupa został zmasakrowany przez przednią zębatkę. Mechanior pewnie źle ułożył wiązke jak napęd wymieniał. Chwila zabawy z odbudowanie kabli i Moto już śmiga
2018-08-17, 09:40 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->