Yamaha R1 rn19
Autor Wiadomość
Kryhu Offline
Użytkownik
***

wlkp
rn 19

Liczba postów: 247
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 0
#1
Yamaha R1 rn19
Witam Panowie i Panie, po dlugich przemysleniach postanowilem ze sprzedam R1.
Przez ostatnie dwa lata zrobilem zaledwie 500 km, w moim posiadaniu od 2014 roku, zakupiona z przebiegiem 14 tys. km od pierwszego wlasciciela po lekkim szlifie na prawa strone. Nie bylo to nic powaznego poza rysami na owiewkach, nawet tego nie naprawialem bo mi nie przeszkadzalo i nie bylo mocno widoczne. Z motocyklem mialem sporo historii, dlatego od dluzszego czasu bilem sie z myslami o sprzedazy.
Jak co nie ktorzy z forum pamietaja, yamahe skradziono mi w niemczech spod mieszkania. Duzo ogloszen wtedy zrobilem , gdziekolwiek sie dalo, wiec zapewne da sie cos w sieci jescze odnalezc na ten temat. Na szczescie policja odnalazla magazyn wypelniony kradzionymi motocyklami, gdzie byla tez moja R1. Co prawda mocno mi ja uszkodzili, sporo zniszczionych elementow, ale postawilem sobie za cel przywrocenie jej do fabrycznego stanu. Na obecna chwile moto pali od strzala i wyglada jak na fotkach. W zestawie z moto
3 kluczyki i jakies ksiazki oryginalne, przebieg okolo 20 tys.
Nowe opony kupione dwa lata temu michelin pilot power.

Szyba Puiga, nakladka na siodlo, drugie siedzenie w komplecia, krotkie mocowanie blachy
Kompletny nowy uklad wydechowy BOSS-a z db-killerami
Nowy lancuch DID-a zloty, na ktorym zrobilem okolo 500 km i kosztowal mnie 800 zl.
oczywiscie olej filtry swiece na bierzaco wymieniane.

Nie sczczedzilem na tej maszynie, bo sprawiala mi duzo przyjemnosci, a sprzedaje tylko dlatego ze rzadko bywam w Polsce i zal patrzec jak stoi i tylko wyciagam akumulator przed zima, tankuje do pelna i ponownie na wiosne wkladam aku i zrobie kilka setek km, tak to bylo przez ostatnie dwa lata

Dla konkretnej osoby dorzuce do moto komplet irydowych swiec i oryginalny wydech w komplecie z katem.
Jesli jest ktos powaznie zainteresowany prosze napisac pw z cena. Jestem sklonny sie dogadac w granicach rozsadku. Ogloszenia nie zamieszczam na innych portalach, tylko tutaj. W Polsce bede od 10 do 12 Sierpnia, w tym czasie mozna zobaczyc moto, stad tez teraz ogloszenie.
Przeprazam za brak polskich znakow.


Załączone pliki Obrazki
   
2018-07-30, 08:06 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
wolnemiasto Offline
Świeżak
*




Liczba postów: 7
Dołączył: Mar 2018
Reputacja: 0
#2
RE: Yamaha R1 rn19
cena?
2018-08-18, 10:51 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->