Lexus IS-F
Autor Wiadomość
mieszko_1vp Offline
Użytkownik
***

Głogów
rn22 Rizoma

Liczba postów: 235
Dołączył: May 2015
Reputacja: 0
#21
RE: Lexus IS-F
źle mnie zrozumieliście-chodziło mi że to samo auto nowe ,a z przebiegiem 100 tys to dwie różne bajki.można wymienic wszystkie gumy w zawieszeniu,a i tak róznica bedzie
2018-07-19, 05:33 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#22
RE: Lexus IS-F
Simon - "zrobiłeś mój dzień" Red_icon_smile tłumacząc "na wprost Kazimierz" Red_icon_tongue ..
Post z poprzedniej strony petarda ( ten o A8 i golfie ) !!! Red_icon_wink

A co do reszty .. kurcze .. nikogo nie oceniam i nie chcę marudzić .. z pewnością gdybym nie miał wielu wydatków to bym se wziął w lizinga coś w cenie 400.000 zł .. ALE >> na pewno nie takie COŚ jak w temacie Red_icon_tongue ... auto jak każde inne w podobnej cenie a dające równie niewiele jak reszta .. No umówmy się .. ONO JEST SZYBKIE ?? A w w czym ? Od Biedronki do Lidla ?? Na torze piec się zagotuje po 2 kółkach Red_icon_sad  .. zawieszenie umrze, razem z hamulcami itd .. Z pewnością jest BOSKIE, jest wspaniałe jak freski Machała Anioła tylko sensu w nim wcale .. Jak mam jechać 250 czy 290 km/h po autostradzie to wolę to robić w A8 Red_icon_smile niż w takim Lexusie .. a to jest chyba jedyne zastosowanie tej "szybkości" .. resztę lepiej zrobi stara Honda Civic po swapie na 2.2 litra z dobrą szperą za qrwa 10-15 tysięcy zł Red_icon_tongue  ..
Tak że, raczej mimo wspaniałości tego cudu na kołach .. coś myślę, że trudno będzie to sprzedać Red_icon_wink ..
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-07-19, 06:29 PM przez A.S..)
2018-07-19, 06:29 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
ryba Offline
Użytkownik
***


zx10rx2 636rn01

Liczba postów: 466
Dołączył: May 2012
Reputacja: 1
#23
RE: Lexus IS-F
IS F... moje ukochane auto. To jest prom kosmiczny na kołach. Żadne inne auto którym jeździłem nie dawało mi takiej frajdy. Mocarny silnik bez turbo, wyważony jak miecz samuraja... przekładanie tym autem zakrętów to poezja gdy nabierze się wprawę. W środku ma się wrażenie że auto ma o wiele więcej koni. Świetny automat. Trochę za ciężki ale do tego co ja go używałem była kosa.
Ja sprzedałem drożej ten sam rocznik ale dwa lata wstecz. Sprzedawałem tydzień. Ale fakt na takie auto trzeba mieć kupca i czasem jest to tydzień a czasem rok. Kwestia czasu.
2018-07-19, 06:51 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
ŁukaszRN12 Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 132
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 0
#24
RE: Lexus IS-F
(2018-07-19, 06:29 PM)A.S. napisał(a): Simon - "zrobiłeś mój dzień" Red_icon_smile tłumacząc "na wprost Kazimierz" Red_icon_tongue ..
Post z poprzedniej strony petarda ( ten o A8 i golfie ) !!! Red_icon_wink

A co do reszty .. kurcze .. nikogo nie oceniam i nie chcę marudzić .. z pewnością gdybym nie miał wielu wydatków to bym se wziął w lizinga coś w cenie 400.000 zł .. ALE >> na pewno nie takie COŚ jak w temacie Red_icon_tongue ... auto jak każde inne w podobnej cenie a dające równie niewiele jak reszta .. No umówmy się .. ONO JEST SZYBKIE ?? A w w czym ? Od Biedronki do Lidla ?? Na torze piec się zagotuje po 2 kółkach Red_icon_sad  .. zawieszenie umrze, razem z hamulcami itd .. Z pewnością jest BOSKIE, jest wspaniałe jak freski Machała Anioła tylko sensu w nim wcale .. Jak mam jechać 250 czy 290 km/h po autostradzie to wolę to robić w A8 Red_icon_smile niż w takim Lexusie .. a to jest chyba jedyne zastosowanie tej "szybkości" .. resztę lepiej zrobi stara Honda Civic po swapie na 2.2 litra z dobrą szperą za qrwa 10-15 tysięcy zł Red_icon_tongue  ..
Tak że, raczej mimo wspaniałości tego cudu na kołach .. coś myślę, że trudno będzie to sprzedać Red_icon_wink ..

Nie wiem czy jeździłeś Autem ponad 400KM z tylnym napedem i uwierz ze jest szybkie a jeżeli auta tego pokroju jak to i M3, RS4, C63AMG (te auta nie mają wygrywać wyścigów tylko być szybkimi zabawkami dającymi frajdę z jazdy) nie maja dla kogoś sensu to życzę miłego katowania Hondy w ośce z silnikiem o pojemności soku Red_icon_cheesygrin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-07-19, 08:05 PM przez ŁukaszRN12.)
2018-07-19, 07:52 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
niebieski708 Offline
Użytkownik
***

Płock
R1 rn12

Liczba postów: 403
Dołączył: Nov 2017
Reputacja: 0
#25
RE: Lexus IS-F
Super auto i mam nadzieję, że znajdzie kupca Red_icon_smile sam w podobnych autach gustujfę Red_icon_wink ale dla mnie musi mieć 4x4 Red_icon_wink też jestem dziwny... po co mi 700KM na codzień do jazdy do biedronki.
2018-07-20, 07:05 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
cineks Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 280
Dołączył: Jun 2015
Reputacja: 0
#26
RE: Lexus IS-F
Pozmienialo sie z tymi cenami oj pozmienialo. Jak kupywalem 10 lat temu 8-mio letnie audi S4 to dalem za nie 29500zł, a zastanawiałem siè jeszcze nad BMW M5 ktore kosztowało wtedy bagatela 35 tyś zł. I to nie mówie o najtanszych złomach tylko ładnie utrzymanych egzemplarzach. Więc teraz jak widze takie ceny to jestem w szoku Red_icon_surprised
2018-07-20, 08:25 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
maciek_yz Offline
maciek_yz
***

Warszawa


Liczba postów: 143
Dołączył: May 2017
Reputacja: 0
#27
RE: Lexus IS-F
10 lat temu mieliśmy 2008rok. Dolar był po 2 zł - wtedy samochody/ motocykle były bardzo tanie.
Sam kupiłem z USA nowego GSXR600R za ok 20 tys. zł (z transportem i opłatami). Te czasy już nie wrócą Red_icon_sad
2018-07-20, 11:52 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
mieszko_1vp Offline
Użytkownik
***

Głogów
rn22 Rizoma

Liczba postów: 235
Dołączył: May 2015
Reputacja: 0
#28
RE: Lexus IS-F
przy sprzedaży auta strata wartosci jest akceptowana-mi wyszło 30 tys za 3 lata,ale jakos nie mogę sie pogodzic zeby moto po 3 latach sprzedac bez straty :-)
2018-07-21, 11:50 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->