Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yamaha R1 RN04
Autor Wiadomość
Szejn Offline
Użytkownik
***

Wrocław
RN20

Liczba postów: 162
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
#1
Yamaha R1 RN04
Witam,
mam na sprzedaż Yamaha R1 RN04.
Moto z września 2000r., OC ważne do marca 2019r., PT do września 2018r.
Aktualny przebieg wynosi 55.928 kilometrów.
W lutym 2018r. zrobiony duży serwis za dwa tysiące złotych, w skład którego wchodziło: tarcze, przekładki, sprężynki sprzęgła, olej Motul 7100 10w50 (od nowości lany tylko pełen syntetyk), filtr oleju, filtr powietrza, filtr paliwa, komplet nowych świec, regulacja zaworów, czyszczenie i regulacja gaźników, nowe uszczelki gaźników, uszczelka pokrywy zaworów, nowy kompletny rozrząd, założony został mechaniczny napinacz rozrządu. Na wszystko posiadam Fakturę oraz potwierdzenie dotyczące naprawy z serwisu wraz z podpisem i pieczątką.
Yamaha posiada wiele akcesoryjnych dodatków, jak np. wydech Akrapovic, amortyzator skrętu Ohlins, regulowane klamki Womet-Tech, regulowane sety Harrisa, crashpady Womet-Tech, wkładka filtra K&N, przewody w stalowym oplocie etc.
W moim posiadaniu dwa sezony.
Moto jest bezawaryjne, w zeszłym sezonie wycieczka 1100km, w tym sezonie dwie wycieczki na Góry Sowie oraz na Drogę Stu Zakrętów – każda po ok. 250 km.
Motor miał delikatnego szlifa na prawą stronę (nie za mojej kadencji). Owiewki są całe, nie popękane, jedynie do malowania – ja tego nie robiłem, bo aż tak mi to nie wadzi. Z resztą wychodzę z założenia, że motocykl ma być w idealnym stanie techniczny i to jest priorytet, aspekt wizualny jest drugorzędną sprawą.
Do Yamahay posiadam jeszcze akcesoryjny zadupek oraz dB killera do Akrapa.
Sprzedaję tylko dlatego, że mam okazję kupić Big Banga RN22.
Cena 11.000 zł do negocjacji.
Wrocław.
Pozdrawiam,
Kamil
605420338
szeejn@gmail.com


Załączone pliki Obrazki
                       
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-05-03, 11:09 PM przez Szejn.)
2018-05-03, 10:33 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->