Jaki plecak
Autor Wiadomość
artek45 Offline
Konkretny
****

Opolskie
RN 12;)

Liczba postów: 668
Dołączył: Nov 2013
Reputacja: 1
#21
RE: Jaki plecak
(2019-02-09, 12:02 AM)Koczis napisał(a): Sam ciągle szukam dobrego rozwiązania.
Z jednej strony zajebiście nie dźwigać plecaka, ale znów mocowanie na zadupku może powodować zarysowania lakieru oraz obawę, że jednak zerwie nasz ładunek przy ciut większych prędkościach Red_icon_sad

Kuba bez obaw jeżdżę z "nią" tak samo jak bez i jeszcze nie zgubilemRed_icon_smile
2019-02-09, 03:52 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Platun Offline
Rn12 BLUE
***




Liczba postów: 219
Dołączył: Aug 2014
Reputacja: 1
#22
RE: Jaki plecak
A ja wam powiem, że jeżeli chodzi tylko z zlot to może warto pomyśleć aby sobie wysłać kurierem. Teraz w 99% paczka jest na drugi dzień w miejscu docelowym. A najpotrzebniejsze rzeczy telefon, kamera... po prostu wartościowy sprzęt zabrać do tank baga.
2019-02-09, 08:49 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
misiek84 Offline
Wariat
*****

Kałuszyn
R1 RN12

Liczba postów: 1,351
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 2
#23
RE: Jaki plecak
Kuba bez obaw jak dobrze przymocujesz torbę siatką do zadupka to nie spadnie Red_icon_smile Wypróbowałem to już i przy większych prędkościach też Red_icon_cheesygrin A ewentualne zarysowania to można właśnie albo folię albo po prostu coś podłożyć żeby siatka bezpośrednio nie dotykała plastiku Red_icon_smile

Platun kilka osób będzie autem jechało więc myślę, że jak ładnie poprosimy to na pierwszym punkcie spotkania pozwolą wrzucić nasze toboły do bagażnika i będą podróżowały w bardzo komfortowych warunkach np. w BMW serii 7 Red_icon_smile Prawda Łukasz Red_icon_wink


We włosach wiatr, w oczach łzy na liczniku czterdzieści trzyRed_icon_cheesygrin
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-02-10, 06:38 PM przez misiek84.)
2019-02-10, 06:35 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
rubyR1 Offline
Konkretny
****

Mysłowice
pięta palec

Liczba postów: 794
Dołączył: Jan 2013
Reputacja: 8
#24
RE: Jaki plecak
Się spotkamy za Lodzią to wdupisz wszystko do mnie i bedzie po klopocie
Red_icon_mad
2019-02-10, 08:09 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->