Rn22 szybki start
Autor Wiadomość
marcinho4td Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 210
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 1
#1
Rn22 szybki start
Cześć,
Powoli zaczynam się wjeżdżać w rn22 po 5 sezonach na rn19. Ostatnio chciałem spróbować ostro wystartować z miejsca i duuupa.
Obroty nakręcone do około 5-6 tys. I puszczanie powoli sprzęgła. W każdym Moto to działa (wiadomo sprzęgło dostaje) a tu zonk.
Sprzęgło powoli puszczam a Moto stoi aż nagle w pewnym momencie zamiast płynnie startowac na polsprzegle to Moto wyrywa ostro. 
Ma ktoś jakiś sposób żeby tym Moto ostro wystartować bo sprzęgło działa zupełnie 0-1
2018-04-20, 08:21 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
A.S. Offline
HULK
*****

śląsk
K8 + K63 2021

Liczba postów: 3,205
Dołączył: Nov 2015
Reputacja: 22
#2
RE: Rn22 szybki start
Jeśli sprzęgło tak ci działa to niestety masz wyrobiony kosz sprzęgłowy .. tzn. takie specyficzne rowki od tarczek wybite w koszu :/ .... No chyba że jak ruszasz spokojnie to jest wszystko płynnie ?
U mnie start wygląda tak jak piszesz ... 5-6 tysięcy .. powoli sprzęgło .. jak zaczyna brać to nieco szybciej .. moto rusza to gaz w opór >> koło .. i petarda do przodu Red_icon_wink ..
2018-04-20, 01:59 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
marcinho4td Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 210
Dołączył: Nov 2012
Reputacja: 1
#3
RE: Rn22 szybki start
A.S. tak jak piszesz działało u mnie w każdym Moto. A tu... Niby przy normalnym spokojnym starcie działa bez problemu tylko ostrzej i jest problem. Sprzęgło sprawdzałem i nie ma tych rowkow itd ogólnie wygląda jak nowe(miałem takie w rn19 a mimo to dało się lepiej wystartować).
2018-04-20, 10:07 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->