Moja Yadźka RN04
Autor Wiadomość
bystry10 Offline
Krystian
***

F J R-1
RN04 FJR1300

Liczba postów: 402
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
#81
RE: Moja Yadźka RN04
(2019-06-08, 06:12 AM)shogun_zag napisał(a):
(2019-06-07, 09:06 PM)bystry10 napisał(a): Raczej już zostanie ze mną i będzie stała w salonie ale to dopiero jak kupię Fujarę Red_icon_smile

Jedyna słuszna decyzja Icon_rock
Akurat na tym sprzęcie nie stracisz, to taka inwestycja długoterminowa - im dłuższa, tym wiecej zyskasz.
Od jakiegoś czasu zauważam, że coraz więcej ludzi jara się "wyjątkowymi" przedmiotami i potrafią za to zapłacić góre piniendzy  Red_icon_cool
Kolekcjonuj tylko wszystkie tropy potwierdzające jej oryginalność historyczna ... szczególnie szczotkowane siedzenie  Red_icon_banana
Napisz do właścicielki szczotki, moze da się namówić na sesję po latach na tym samym sprzęcie - ale by był czad, jej wartość skoczyła by z 1000%  Red_icon_cheesygrin

Powiem Ci Piotruś ,że Ty masz łeb nie od parady Red_icon_smoke To jest super pomysł z tym szczotkowaniem siedzenia na nowo! Tylko trzeba by męczyć Martynę żeby się zgodziła na taką sesję a to raczej nie będzie takie proste   Red_icon_smile ale......spróbować zawsze można i tak też zrobię  Red_icon_yes Napiszę i zobaczymy co odpisze ...a jak odpisze to dam znać tutaj..na r1- forum .
"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" 
2019-06-10, 09:34 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
#82
RE: Moja Yadźka RN04
Wiadomo, że teraz będzie chciała ukryć to i owo, ale w seksownych ciuszkach, w ramach wspomnień ...jak to kiedyś było się młodą .... Red_icon_smoke 
Wracając do rzeczy - krowa i ogórki Red_icon_cheesygrin
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2019-06-10, 08:03 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
bystry10 Offline
Krystian
***

F J R-1
RN04 FJR1300

Liczba postów: 402
Dołączył: Dec 2017
Reputacja: 0
#83
RE: Moja Yadźka RN04
(2019-06-10, 08:03 PM)shogun_zag napisał(a): Wiadomo, że teraz będzie chciała ukryć to i owo, ale w seksownych ciuszkach, w ramach wspomnień ...jak to kiedyś było się młodą .... Red_icon_smoke 
Wracając do rzeczy - krowa i ogórki Red_icon_cheesygrin

Lepiej ,że ukryje to i tamto bo po pierwsze moja jak by się dowiedziała to rozwód a po drugie włos na szczocie już nie ten! na pewno stwardniał po tylu latach a ja mam zamiar dać kanapy do obszycia i jeszcze by mi ślad zostawiła podrapany  Red_icon_tongue2 Red_icon_LOL Red_icon_LOL Red_icon_LOL
"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" 
2019-06-10, 08:27 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->