Jest ktoś z rejonu Sochaczewa ...
Autor Wiadomość
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
#1
Jest ktoś z rejonu Sochaczewa ...
... który mógł by looknąć na ten samochód
https://www.otomoto.pl/oferta/mercedes-b...xtor=SEC-8
... tak ogólnie ... szyby, lampy, rdza na itp.
Koszty wynikłe z "oglądania" pokrywam Red_icon_cool
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2018-03-20, 11:33 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#2
RE: Jest ktoś z rejonu Sochaczewa ...
Taka mała ciekawostka. W opisie ma 385342km, a na liczniku 405792km Red_icon_cheesygrin
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2018-03-21, 12:37 AM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Kafel Offline
Lubię fajne cycki
*****

Sokołów Podlaski


Liczba postów: 4,271
Dołączył: Feb 2012
Reputacja: 3
#3
RE: Jest ktoś z rejonu Sochaczewa ...
zdążył nawinąć te pare km więcej od wstawienia ogłoszenia Red_icon_cheesygrin Pietja bedziesz od janusza auto kupował ? hahaha

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-03-21, 09:43 AM przez Kafel.)
2018-03-21, 09:42 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
GARGAMEL Offline
Młody
**

Łódż
RN 12

Liczba postów: 79
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
#4
RE: Jest ktoś z rejonu Sochaczewa ...
zacieki przy tylnym słupku i szyberdachu , prawdopodobnie przecieka i śmierdzi wilgocią , choinki zapachowe na to wskazują .przedni lewy błotnik przy szybie koroduje albo był kiedyś bordowy , ogólnie super wersja , ale to mercedes , rdzewieje jak cholera , sporo pali ,podwozie umazał bitexem żeby przykryć dziury . ale to tylko moja sugestia dla kogoś kto by to oglądał .
2018-03-21, 10:23 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
#5
RE: Jest ktoś z rejonu Sochaczewa ...
(2018-03-21, 12:37 AM)Koczis napisał(a): Taka mała ciekawostka. W opisie ma 385342km, a na liczniku 405792km Red_icon_cheesygrin

Tak, widziałem. Bo to widzisz Kuba tak to jest, że ... przebieg do uzgodnienia Red_icon_mad3 Red_icon_mad3 Red_icon_mad3
W ogóle na to nie patrzę, bo sam widzisz. Fakt jest taki, że handlarz zrobi wszystko, aby wcisnąć Ci szrot ... wymieni kierownice, nakładki pedałów, siedzenie kierowcy ... tylko w tym przypadku nie bardzo mu sie to opłaca, a zużycie wnetrza wygląda adekwatnie do uzgodnionego stanu licznika Red_icon_cheesygrin
Nie liczę za te pieniądze na wodotryski, potrzebuje kolejne auto na wakacje, motór lub dwa dostarczyć na tor, na ryby(py) się wygodnie spakować i wyspać, a i żonie na zakupy nie powinno braknąć bagażnika Red_icon_smoke
Tutaj akurat chodzi mi o to, aby nie był klejony z kilku, prosto jeździł i był w miarę sprawny, a pakiet startowy nie przekroczył 5-6 tys. zł.
Na ten genialny pomysł wpadłem, jak trzeba było jechać po zakupy, a pod domem miałem akurat dostawczaka Red_icon_tongue
No to jechałem i wszystko na pake się zmieściło :Red_icon_smile Viano to taki Vito, tylko bez ściany grodziowej i z dość fajną tapicerką.
Mam 2 Vita, kapitalnie mi sie tym jeździ, mechanicznie nie do zarypania i na dalsze trasy wolę jego niż tzw. osobówkę, którą pomimo 85 litrowego zbiornika LPG. co ok. 270-310 km trzeba tankować Red_icon_mad

No to jak, zerknie ktoś na to "uno"?
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2018-03-21, 10:26 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
GARGAMEL Offline
Młody
**

Łódż
RN 12

Liczba postów: 79
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
#6
RE: Jest ktoś z rejonu Sochaczewa ...
Piotr tylko , jak skrzynia zajechana to może Ci braknąć 5-6 tyś na start , ja już się wyleczyłem z automatów
2018-03-21, 10:36 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
#7
RE: Jest ktoś z rejonu Sochaczewa ...
(2018-03-21, 10:23 AM)GARGAMEL napisał(a): ... to mercedes , rdzewieje jak cholera , sporo pali ...

Tak, znam te auta od 12 lat, wiem co im dolega i gdzie patrzeć. Blacha jest kiepska, bo potrafiły pryszcze na środki drzwi wychodzić od spodu. Jak był malowany, to w tym przypadku na + Chyba po 2008 roku zaczeli je cynkować, ale trzeba mieć 2x tyle.
Jeśli chodzi spalanie te silniki akurat ok. 7,5 litra to dużo, no to ... mi mniej nie trzeba, chce na jednym zbiorniku zajechać nad morze Red_icon_cheesygrin Miałem też V6 3,0, to ten palił ok. 8,5 litra, ale ponad 200 kM ciągło
(2018-03-21, 10:36 AM)GARGAMEL napisał(a): Piotr tylko , jak skrzynia zajechana to może Ci braknąć 5-6 tyś na start , ja już się wyleczyłem z automatów

Znam te skrzynie ... automatami jeżdżę i nie wiem dla czego ludzie tak się ich boją. To nic innego, jak napęd hydrauliczny. Jak jest na wykończeniu, to nie ma za bardzo sposobu jakoś "zamaskować", bo będzie przy zmianie szarpała i tyle.
Poza tym ... super sprawa, polecam wszystkim ... szczególnie w korkach Red_icon_cheesygrin
Nie będe zakładał kolejnego wątku, więc dokończę tu ...

Dla czego akurat Viano? No bo:
  • kolejny Mercedes w stajni
  • bardzo mi się podoba jego tapicerka/wnetrze
  • ma pojedyncze fotele lotnicze (nie ławki 3 osobowe) i o to głównie mi chodziło.
Dla czego?
Bo ... wyjmuje z 2giego i 3ciego rzędu po jednym stołki (jeden za drugim) i otrzymuję:
  • potężny bagażnik
  • miejsce na motór + 4 osoby Red_icon_smoke
  • ewentualnie miejsce na legowisko wędkarskie Red_icon_cheesygrin
  • ewentualnie wyjmuje kolejne dwa stołki i otrzymuję miejsce na dwa motóry Red_icon_cheesygrin
  • ewentualnie mini kamper do zwiedzania ... i tu, i tam
  • ewentualnie ... żonie nie braknie miejsca na zakupy  Red_icon_cheesygrin
Same zalety, a to przecież osobówka, tylko troszkę inna. Siedzi sie wysoko, wszystko widać itd, itp...

Samochodu szukałem od lipca zeszłego roku, a przez ostatnie 2 miesiące bardzo intensywnie ... i głównie tym chciałem sie z Wami podzielić Red_icon_mad 
Generalnie ... odniosłem wrażenie, że w internecie są sami handlowcy, których głównym zadaniem jest orżnąć klienta.
W opisie ... wszystko super, przez telefon ... ideał, a jak co do czego, to ... szkoda gadać.
I tutaj mój wniosek jest taki ... dokąd osoba opisująca dany przedmiot nie będzie karnie odpowiadała za jego rzetelność, to będzie, jak jest. Napisze głupoty nie zgodnie z prawdą ... do paki go, albo 300 godzin pracy w hospicjum za każde odstępstwo opisu od stany rzeczywistego.
Czy możecie sobie wyobrazić, że na aukcji jest wystawiony jakiś tam pojazd, gnasz do niego 450 km, patrzysz, a na placu stoi całkiem inny, niż oferowany w internecie?!
Normalnie ... zatłuc gnoja i na kompost wrzucić, to mało.
Później był "lekko zarysowany". Przejeżdżam kolejne set km, patrzę, przecieram oczy z zdziwienia ... dach złamany, silnik na palecie, środek wyszabrowany.
Pozniej ... prosiłem o szczegółowe fotki rantów od wewnętrznej strony: drzwi, klapy, maski, progów; nadkoli tylnych od środka ... kontakt się urywał.


Wczoraj biegiem zbierałem sie na motór, wypad z domu do garażu aby dołączyć do Arka, a żona mi telefonuje, że pokazał sie "nowy" egzemplarz blisko mnie. No to na moto i strzała.
Przyjeżdżam i przecieram oczy z zdziwienia, czy to możliwe ... on na mnie czekał  Red_icon_banana
To ten z lewej ...

[Obrazek: ffc7a823fac3f430gen.jpg]
c.d.n. ...
No i znowu wróciłem do domu ... z motorem na pace Red_icon_cheesygrin
Stołki poskładałem, drugi komplet kół wrzuciłem z tyłu i powrót. Byłem tak podjarany, że z tego wszystkiego nie zrobiłem foty R1 w wygodach ...
Zobaczcie co trafiłem ... 178 tys. przebiegu, salon Polska, serwis Mercedes Zawada, pełna dokumentacja i historia ...

[Obrazek: 474b21d868559019gen.jpg]
[Obrazek: e134bd1c9ec3194agen.jpg]
[Obrazek: 3f87c1b10d676fcegen.jpg]
[Obrazek: 8e6d13c166cdef56gen.jpg]
[Obrazek: 7d0d437fe3b70054gen.jpg]
[Obrazek: a83b6b0266543c25gen.jpg]
[Obrazek: a427cdc1c48faf01gen.jpg]

[Obrazek: 0e71b465e119e20cgen.jpg]
[Obrazek: 284f07f6072f2cefgen.jpg]

Aaaa, dodam jeszcze, że sprzedawca był pedantem i audiofilem - w aucie jest jakiś wypasiony wzmacniacz (jeszcze go nie znalazłem), a na stronie jest po 12 głośników + subwoofer w bagażniku ... taka sala koncertowa na kółkach.
Uprzedził mnie również, że jak bym chciał głośno słuchać muzy na postoju, to akumulatora wystarczy mi na 2 godziny i mogę się zdziwić przy odpalaniu
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2018-03-21, 10:38 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#8
RE: Jest ktoś z rejonu Sochaczewa ...
No zacny autobus Red_icon_smile
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2018-03-31, 03:00 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
#9
RE: Jest ktoś z rejonu Sochaczewa ...
Dzięki Kuba, normalnie traciłem już nadzieję, że da się kupić auto w przyzwoitym stanie, ale udało się Red_icon_banana
Mogę powiedzieć, że statystki "oglądane szroty" vs "do jazdy" wyszedł mi 132 : 1 Red_icon_scary
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2018-03-31, 03:09 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#10
RE: Jest ktoś z rejonu Sochaczewa ...
To Piotruś tera go jeszcze tu zawieź, warto a ten punkt akurat Kuzyn prowadzi, i cuda Panie cuda czyni....
i niech służy .....

i link na fb
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-03-31, 03:30 PM przez simon68.)
2018-03-31, 03:29 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
GARGAMEL Offline
Młody
**

Łódż
RN 12

Liczba postów: 79
Dołączył: Jan 2018
Reputacja: 0
#11
RE: Jest ktoś z rejonu Sochaczewa ...
Red_icon_cheesygrin Brawo , brawo piękny i manual Red_icon_cheesygrin
2018-03-31, 03:43 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
misiek84 Offline
Wariat
*****

Kałuszyn
R1 RN12

Liczba postów: 1,351
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 2
#12
RE: Jest ktoś z rejonu Sochaczewa ...
Gratki Red_icon_smile Powiem Ci Piotrek, że jest bardzo zacny Red_icon_smile


We włosach wiatr, w oczach łzy na liczniku czterdzieści trzyRed_icon_cheesygrin
2018-03-31, 07:40 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
romuald Offline
Wariat
*****

Potęgowo
RN12

Liczba postów: 1,444
Dołączył: May 2017
Reputacja: 8
#13
RE: Jest ktoś z rejonu Sochaczewa ...
Piotrusiu! Podoba mi się .. i  nie zazdraszczam..bo się zepsuje... nie przegrzej na autostradzie...wiem,że lubisz zapierdalać  Red_icon_surprised
2018-03-31, 10:48 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
#14
RE: Jest ktoś z rejonu Sochaczewa ...
Dzięki chłopaki za dobre słowo, ale nie zmiania to faktu, że nadal będę upalał bulgotem, tak że Romciu ... nie martw się ... z motorem i rodziną spokojnie ... 50, no góra 55 km/godz. ... po autostradzie Red_icon_tongue2

@Simon ... w tym akurat nie ma co pucować (z wyjątkiem siedziska kierowcy), bo auto jest super czyste, ale chętnie bulgota mu podstawie bo te chamerykanskie, zachruściałe plastiki mnie kolą w oczy.
Na poczekaniu chyba zrobi mi sam środek ... podsufitka i plastiki (bez siedzeń - skóry)?
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2018-04-01, 11:41 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
Szejn Offline
Użytkownik
***

Wrocław
RN20

Liczba postów: 162
Dołączył: Jun 2017
Reputacja: 0
#15
RE: Jest ktoś z rejonu Sochaczewa ...
Faktycznie mały autobus, nawet nie wiedziałem, że to tak wygląda w środku.
Myślałem że to dostawczak pięciosobowy z duża paką Red_icon_cheesygrin Red_icon_cheesygrin
2018-04-01, 05:53 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
shogun_zag Offline
Geriatric Team
*****

Sosnowiec
motóry 1 i pół

Liczba postów: 2,017
Dołączył: Nov 2016
Reputacja: 2
#16
RE: Jest ktoś z rejonu Sochaczewa ...
Dostawczaka przerabiałem. Samemu lub w dwie osoby OK, ale w 3 to kiepsko
======================
Pozdrawiam
Piotrek  Red_icon_smoke
2018-04-01, 06:40 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#17
RE: Jest ktoś z rejonu Sochaczewa ...
(2018-04-01, 11:41 AM)shogun_zag napisał(a): @Simon ... w tym akurat nie ma co pucować (z wyjątkiem siedziska kierowcy), bo auto jest super czyste, ale chętnie bulgota mu podstawie bo te chamerykanskie, zachruściałe plastiki mnie kolą w oczy.
Na poczekaniu chyba zrobi mi sam środek ... podsufitka i plastiki (bez siedzeń - skóry)?

Oj nie wiem czy na poczekaniu, opierdzieli wszystko zależy od tego jakie dasz mu wytyczne, zazwyczaj kończy to się tak że idą ludzie po maksie, jak widzą efekty, aut wychodzących z pod jego ręki, na pewno cza się umówić wcześniej bo chłop mo roboty od metra, ale warto, wim że facebokiem żeś nie za pan brat, ale obadaj sobie foty, przed i po, ja na pewno będę się z nim umawiać na kwarc na fele i lakier na R1....
2018-04-03, 08:33 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->