Trening/ćwiczenia fizyczne przed sezonem - co i jak?
Autor Wiadomość
misiek84 Offline
Wariat
*****

Kałuszyn
R1 RN12

Liczba postów: 1,351
Dołączył: Oct 2015
Reputacja: 2
#91
RE: Trening/ćwiczenia fizyczne przed sezonem - co i jak?
A tak ogólnie to ostatnio zybex tym co napisał zaintrygował mnie i przypomniał, że istnieje coś takiego jak Test Coopera i postanowiłem dziś u siebie na Orliku na bieżni taki test sobie zrobić Red_icon_cheesygrin 

Wniosek:
Wynik był dobry ale nie ukrywam ale myślałem, że pójdzie mi trochę lepiej Red_icon_wink  Pozostał lekki niedosyt i trochę sportowej złości bo zabrakło mi tylko 170 metrów żeby w mojej kategorii wiekowej osiągnąć najwyższy przedział...  Red_icon_mad Trochę źle do tego podszedłem bo nie kontrolowałem na bieżąco dystansu i dopiero po upływie 12 minut spojrzałem jaki mam wynik... Jakbym wiedział, że zabrakło tak niewiele to myślę, że wycisnąłbym z siebie jeszcze trochę mocy i dałbym radę osiągnąć barierę 2700 metrów  Red_icon_smile  No nic będzie okazja na następny raz bardziej się zmobilizować bo lubię takie wyzwania i z przyjemnością spróbuję osiągnąć tę granicę Red_icon_banana Red_icon_cheesygrin 


Albo zrobię tak jak w teledysku do kawałka Westbama który już ma tyle lat ale ciągle go z przyjemnością słucham bo jest mega i przy którym mogę sobie powspominać młodzieńcze lata i przejadę ten dystans jak ten "ksiądz" na rowerku Red_icon_cheesygrin  

https://www.youtube.com/watch?v=FJWd92Vi5Ww


Załączone pliki Obrazki
           


We włosach wiatr, w oczach łzy na liczniku czterdzieści trzyRed_icon_cheesygrin
2019-04-14, 04:48 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: Trening/ćwiczenia fizyczne przed sezonem - co i jak? - misiek84 - 2019-04-14, 04:48 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->