Trening/ćwiczenia fizyczne przed sezonem - co i jak?
Autor Wiadomość
simon68 Offline
Wariat
*****

Oświęcim
RN22,SX450,dzik

Liczba postów: 2,646
Dołączył: Mar 2012
Reputacja: 9
#7
RE: Trening/ćwiczenia fizyczne przed sezonem - co i jak?
Kuba sorry ale w domu to się śpi, pompki brzuszki, ok ale one tylko pomogą Ci nie wpaść w gorszą formę...
bez ciężaru nie zrobisz przygotowania, a kondycję ok porobisz biegając, 
powiem tak godzina z hakiem kickboxingu to mam średnie tętno 140 ( z tego mam kondychę 2x trening techniczny 1x walki na tydzień, tam tętna nie monitoruje bo pulsometr bym rozwalił, ale będzie dużo ponad 140 średnie),
a siłka klata 160, nogi pełen siad (jaja na ziemi) 160 pół siad 200, martwy 235, barki w stójce 135kg, przy 94kg wagi i prawie 40 dychy na karku,
nogi i plecy i przedramiona na moto najważniejsze, a bez ciężaru tego nie zrobisz, zasada bowiem na nogach jest taka, jak zrobisz 30 siadów tzn. za małe obciążenie, jak nie dasz rady zrobić 10 to za duże,
plecy drugi największy mięsień po nogach, i też potrzebuje dużych obciążeń by się wyrobić, barki ręce porobisz w domu na małym obciążeniu,
ale, jeżeli koniecznie chcesz ćwiczyć w domu, to ja powiem tak idź na siłkę na miesiąc weź trenera co pokaże Ci jak należy wykonywać każde ćwiczenie, nauczysz się techniki, i zostaniesz na siłce  Red_icon_cheesygrin , a jeżeli faktycznie nie zostaniesz na siłce to będziesz wiedzieć jak robić zestaw ćwiczeń  na poszczególne partie mięśniowe, i będzie łatwiej Ci w domu ćwiczyć,

np z żoną na barana siady  , z żoną uczepioną za nogi podciąganie na drążku, 
z synem czy córką w ręce bica...  Red_icon_banana Red_icon_banana Red_icon_banana itd... .
2018-01-04, 07:12 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: Trening/ćwiczenia fizyczne przed sezonem - co i jak? - simon68 - 2018-01-04, 07:12 AM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->