R1 RN12 2004 Kilka problemów po kupnie.
Autor Wiadomość
ROCES Offline
Użytkownik
***




Liczba postów: 214
Dołączył: May 2015
Reputacja: 1
#1
R1 RN12 2004 Kilka problemów po kupnie.
Siema, znajomy kupił wczoraj R1 z 2004 roku. Dziś się nią przejechałem i widzę kilka problemów. Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc. Chcę pomoc chłopakowi, żeby nie musiał się w jakieś spore koszta ładować od razu.

1. Grzechotanie w silniku, które cichnie po wciśnięciu sprzęgła - wiadomo kosz sprzęgłowy ale czy to normalne, że jak złapie temperaturę to bardziej go słychać?

2. Motocykl po wrzucenie 1 biegu szarpie,delikatnie ciągnie do przodu i gaśnie.  Kiedy odkrecimy manetke to rzadziej sie to zdarza. Na odpalonym wrzucenie luzu graniczy z cudem, na zgaszonym luz wchodzi. Jak sądzicie linka czy może gowniany olej?

3. Stacyjka doprowadza do szału bo trzeba sporo się nagimnastykowac żeby przekręcić kluczyk, a blokady w ogóle nie dałem rady włączyć. Może wystarczy przeczyscic bo widzę, że nawet kluczyk jest brudny.

4. Dziwne jakby grzechotanie podczas jazdy, nie wiem ale wydaje mi się ze to łancuch bo widziałem, że cały napęd jest nowy ale nie sprawdziłem naciagu. Jedyne co zauważyłem na szybko to to, że nie jest nasmarowany.

5. Wyświetlacz zmiany biegów nie reaguje na nic, sam cały czas przeskakuje. Zpalasz silnik o on zaczyna wariowac i sam przeskakuje 1 - 3 - 5 - N itd.

Pozdrawiam
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-01-22, 03:07 PM przez ROCES.)
2017-01-22, 03:04 PM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
R1 RN12 2004 Kilka problemów po kupnie. - ROCES - 2017-01-22, 03:04 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->