[Warszawa] Obstawa zaręczyn XoXo.
Autor Wiadomość
Koczis Offline
Moderator - Forumowa Legenda :)
*****

Warszawa
RN32 Twitty

Liczba postów: 10,667
Dołączył: May 2011
Reputacja: 58
#8
RE: [Warszawa] Obstawa zaręczyn XoXo.
(2016-06-25, 07:59 AM)qraz napisał(a): No powiem Ci że ja BĘDĘ i jak nie będzie problemu z marką motocykla to zabieram kumpla co ma  kawałsraki.

Marka nie ma znaczenia, chodzi o ilość.

Kolejne info:
" Dzięki za zainteresowanie, bierzcie znajomych i znajomych znajomych jeżdżących na moto [Obrazek: Smiley-1_24.png] Po wstępnej rozmowie ze znajomym z kryminalnej  udało mi sie zakreślić plan działania wersja 1.0 [Obrazek: Smiley-1_24.png] 
- ma porozmawiać z kimś nad nim i możliwe, ze uda mu sie zamknąć Plochocinska na 30 minut. 2,3 lub 4 radiowozami zrobią tzw. Punkt kontrolny - robią tak jak np. Szukają zbira etc.odbedzie sie to na Płochocinskiej przy takiej zatoczce, na przeciwko młynów jadąc w stronę zegrza.  
- będzie jeden Transit. Jak mnie zatrzymają dam dokumenty, wrzuca mnie na bęben, wróci, każe wyjsć  z auta i nasadzi kajdanki a następnie zapakuje do vana gdzie bedą czekały kwiaty i pierścionek. 
-* jest jeszcze wersja z podrzuconymi narkotykami - ma takie torebki ten policjant wiec może otworzyć bagażnik podczas rewiru auta i podrzucić. 
- jak bede siedział w vanie, policjant podejdzie do Sabi i poprosi o wyjście z auta by zidentyfikować sprawcę - czyli mua [Obrazek: Smiley-1_24.png] 
- teraz będzie akcja z Wami. @PonuryKlecha główny dowodzący będzie zarządzał ekipą. Niektórzy pewnie kojarzą mlyny i taki tam jebitny parking. Tam jeden z policjantów da wam znać kiedy wyjechać, jesli nie on to Ponury. I wszyscy za nim ruszycie. Sabi Wysiądzie a ja w tym czasie wyjdę z policyjnej lodówki z ekwipunkiem i klęknę, wy nas otoczycie, zrobicie hałas, policja włączy bomby a ja pewnie jeszcze niektórym ogarnę świece dymne. Wszystko kręcone dronem."

Jak widać może być ciekawie hehehehehe
---
Jawa TS350 > XJ600s > FZS600 > RN12 2004 > RN09 2002 > FZ1s GT > RN09 2003 > CBR1000RR SC57a > RN12 2006 > RN22 lift > RN32 + RN01



Moje kiepskie filmy na YT: https://www.youtube.com/user/koczis27/videos





2016-06-25, 10:40 PM
Strona WWW Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: [Warszawa] Obstawa zaręczyn XoXo. - Koczis - 2016-06-25, 10:40 PM
[Warszawa] Obstawa zaręczyn XoXo. - Qurde - 2016-07-01, 10:11 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->