Totem Garage fanpage na facebook
Autor Wiadomość
żaba Offline
To co Nas kręci
*****

Ostrów Wlkp.
RN19

Liczba postów: 3,126
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 11
#22
RE: Totem Garage fanpage na facebook
śruba napisał
"zaba co ma nagar w silniku kurwa ludzie skad tam,głowica owszem ale tam skrzynia
co fachowiec to lepszy "
śruba napisał
"bo ja w tym nie siedzę,robię dla siebie
tez nie jestem fachowcem,tylko chciałem zapytać w czym ta wada za małe kanały oleju,czy co,skąd ten nagar,w silniku normalnie eksploatowanym "
I tu jest właśnie cały problem nie potraficie co nie którzy dyskutować ,jak Wam się coś napisze a nie macie do końca pojęcie to zaraz jedziecie ,bez chwili zastanowienia.
Weź sobie chłopie przeczytaj te dwa swoje posty ,ze skrajności w skrajność Red_icon_smile
Nikt się nie wymądrza ,zadaje jak już proste pytanie , nie wiem ja rozumiem ,że jak ktoś jest piekarz to ciężko mu ogarnąć mechanikę ,ja to SZANUJE ,nie jestem też żadnym fachowcem i nigdy się za takiego nie uważałem (choć niektórzy wiedzą lepiej niż ja sam wiem ) ale skończyłem taką szkołę a nie inną ,jestem z wykształcenia mechanikiem ,choć poza fachem 16 lat to ciągle mam te pierdolone papiery i coś tam pamiętam.
Mawers sorki za OT w tym wątku ale chciałem to ostatni raz wyjaśnić ,więcej nie będzie Red_icon_smile
Panowie jeśli Wy jesteście najmądrzejsi to nie dziwcie się ,że brakuje tu prawdziwych fachowców ,mieliśmy na forum mega gościa ,widzą by obłożył jeszcze 3 takie fora ,ale powiedział ,że szkoda mu czasu i zdrowia na te wszystkie historie i mity ,mimo szczerych chęci by napisał parę rzeczy ,nie dał się namówić
Mawers mam nadzieję ,że Tobie nie zabraknie sił i chęci by coś zrobić dobrego ,czego Ci bardzo życzę Red_icon_smile
_________________________________________________________________
https://www.youtube.com/watch?v=bYzVCaZ7pOc
2015-10-23, 11:33 AM
Szukaj Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
RE: Totem Garage fanpage na facebook - Milvith - 2015-10-23, 08:40 AM
RE: Totem Garage fanpage na facebook - żaba - 2015-10-23, 11:33 AM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->