zatarty silnik ??? pomocy:(
Autor Wiadomość
kamic83
Unregistered




 
#1
zatarty silnik ??? pomocy:(
Witam. moze ktos mial taka sytuacje jak u mnie dzisiajRed_icon_sad
z rana pogoda ladna wiec wyciagnolem maszyne na mala przejarzdzke....
wszystko ladnie odpalil bez problemow i wyruszylem w droge....
juz podczas jazdy zaniepokoiło mnie ze podczas zmiany biegów z 4na 5 czy z 5 na 6 złapal luz ale bez porblemów dalej pojechalem.
problem pojawil sie gdy chwile podczas postoju na swiatłach silnik złapał mi temperature 120 stopni i zaswiecila sie lampka temperatury ale dosloewnie na 10 sekund bo jak ruszylem to temperatura spadla do okolo 110 i pojechalem dalej to sie unormowala. pozniej zgasilem motor i na jakies 5 minut bo zaszedlem do sklepu i juz podczas odpalania pojawil sie problem dziwne odglosy szly z silnika..... a do tejo tak jak by mial ciezko krecic ale odpalil i z poczatku nie chcial po raz pierwszy wejsc w obroty ze nie chodzil na wszystkie gary..... ale dalem mu 4tys obrotow i juz wszystko pieknie ladnie... i pojechalem dalej ale doslownie przejechalem 500 metrow i zgasl silnik.... ze juz nie ma mozliwosci zapalicRed_icon_sad((( nie meczylem go dlugo ale przy nacisnieciu startera cos go blokuje i slychac takie piszczenie... i co to moze bycRed_icon_sad???
zlapalo go na wale czy moze gdzies sie skrzynia rozsypala i go gdzies blokujeRed_icon_sad????
a dodam jeszcze ze po tym jak zlapal temerature i wrzucilem drugi bieg to slychac bylo dwa dziwne takie stuknieca....
co to moze byc Red_icon_sad((((((( ?????
pomocy
2011-05-09, 02:22 PM
Odpowiedz cytując ten post


Wiadomości w tym wątku
zatarty silnik ??? pomocy:( - kamic83 - 2011-05-09, 02:22 PM
RE: zatarty silnik ??? pomocy:( - patryczek150 - 2011-05-12, 01:59 PM
RE: zatarty silnik ??? pomocy:( - żaba - 2011-05-12, 08:04 PM

Dodatkowe informacje


Skocz do:

-->